Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Mrągowie

Firmy oferujące skup odpadów.

Utylizacja odpadów gumowych w Mrągowie jest usługą realizowaną przez firmy, które może sprawdzić w aplikacji WasteMaster. Jeśli odpadów jest dużo, to przedstawiciele firmy odbierają je od klienta, a następnie proponują ich recykling i przekazują je do przemysłu. Uzyskany granulat gumowy można wykorzystać w wielu dziedzinach.

Odpady szkodliwe dla otoczenia.

Znakiem rozpoznawczym odpadów gumowych jest to, że są to produkty powstałe z gumy wulkanizacyjnej. Niosą ze sobą ryzyko wzniecenia pożaru, dlatego uważa się je za szkodliwe dla otoczenia. Guma wykonana jest z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z różnych jego mieszanek. Dlatego po utylizacji można ją ponownie zastosować w przemyśle.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Mrągowie
Odpady gumowe poprodukcyjne
1000 kg
Elbląg
Odpady gumowe poprodukcyjne
5500 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Wieruszów
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
500 kg
Wysokie Mazowieckie
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
6000 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Legionowo
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
7500 kg
Swarzędz
Zużyte opony
3000 kg
opony, Zużyte opony
Nowe Miasto Lubawskie
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Mrągowie
Olsztyn
UTYL-SERVICE BIS Joanna Sochaczewska
Brodnica
UTYL-SERVICE BIS Joanna Sochaczewska
Rypin
EKO-UTIL PAWEŁ LEWANDOWSKI
Szczutno
CEZAR CEZARY MATUSZEWSKI
Legionowo
Polska Grupa Recyklingu PROEKO Sp. z o.o.
Kamienica Królewska
WasteMaster sp. z o.o.
Mrągowo
Inne, popularne kategorie odpadów

Gdzie poznać ceny za utylizację odpadów gumowych w mieście Mrągowo?

Nie ma jednej ceny za utylizację odpadów gumowych w Mrągowie. Każda z firm tym się zajmujących ustala własny cennik. Ceny uzależnione są od czynników takich jak: ilość oferowanych odpadów zrobionych z gumy, rodzaj odpadu, czas realizacji zlecenia oraz zakres współpracy, obejmujący na przykład odbiór odpadów gumowych z posesji klienta lub jego zakładu pracy. Ceny podajemy w WasteMaster.

Podział odpadu na kategorie.

Precyzyjny podział odpadów gumowych obejmuje: zużyte opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe zawierające w składzie gumę. Firmy specjalizujące się w skupie odpadów podajemy w aplikacji WasteMaster. Możesz od razu sprawdzić, jakie rodzaje odpadów przyjmują.

Pozbycie się odpadu.

Odpady gumowe mogą być niebezpieczne dla środowiska, wobec czego należy je przekazać do recyklingu odpadów gumowych w Mrągowie. Firmy tym się zajmujące oferują odbiór odpadów i ich przetwarzanie. Nowoczesne sposoby utylizacji pozwalają doskonale wykorzystać pozyskane granulaty gumowe. Listę firm z tej kategorii podajemy w WasteMaster.

Kto oferuje utylizację odpadów gumowych w Mrągowie?

Odbiór odpadów realizują firmy oferujące usługi klientom indywidualnym i przedsiębiorcom. Odbiór odpadów, ich sortowanie i przetwarzanie odbywa się w zgodzie z przyjętymi normami. Do recyklingu wykorzystywany jest sprzęt bezpieczny dla środowiska i zapewniający dużą wartość odzyskanego surowca.

Jak za pośrednictwem aplikacji WasteMaster wybrać firmę oferującą recykling odpadów gumowych w mieście Mrągowo?

Porównując w aplikacji WasteMaster firmy oferujące recykling odpadów gumowych w mieście Mrągowo, można sprawdzić: rodzaj odbieranych odpadów, cenę za odpady, opcję odbioru odpadów od klienta oraz to, czy firma korzysta z bezpiecznego dla środowiska sprzętu.

Koszt umieszczenia oferty w aplikacji WasteMaster.

Zamieszczenie ofert zużytych opon w aplikacji WasteMaster jest nieodpłatne dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorców. Właściciele firm mogą też skorzystać z opcji. Płatnej 99 złotych miesięcznie. Ten pakiet pozwala wyróżnić własną ofertę na tle pozostałych.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Jerzy
Chciałem pozbyć się różnych akumulatorów, jakie miałem w zakładzie. Przy pomocy aplikacji szybko znalazłem rzetelny skup i dostałem satysfakcjonującą kwotę za złom.
Szymon
Dzięki WM współpracuję z firmą, która ma specjalne narzędzia do określenia składu chemicznego metali. Jest to dla mnie bardzo opłacalne.
Sandra
Miałem do sprzedania kilka starych opon. Wystawiłem je w apce i szybko pojawiły się osoby zainteresowane kupnem. WasteMaster to ułatwienie dla wszystkich, którzy mają złom i różne odpady.
Marlena
Usuwamy azbest, papę, wełnę mineralną, a także inne odpady poprodukcyjne. W WasteMaster zaglądamy kto ma takie odpady i nawiązujemy kontakt. Nowi klienci są dla nas dostępni od razu.
Milena
Mieliśmy dużo szklanych od [...]