Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Malborku

Profesjonalne firmy i skupy.

Utylizacja odpadów gumowych w Malborku realizowany jest w firmach, które świadczą w tym zakresie kompleksowe usługi. Oznacza to, że można liczyć na odbiór odpadów, zwłaszcza gdy jest ich dużo. Różnego rodzaju odpady gumowe są recyklingowane i wykorzystywane do produkcji granulatu gumowego o wszechstronnym zastosowaniu. Aplikacja WasteMaster dokładnie wskazuje takie firmy.

Odpady powstałe z procesu wulkanizacyjnego.

Odpady gumowe to niebezpieczne dla środowiska wyroby, powstałe z gumy. Jest ona produktem wulkanizacyjnym, otrzymywanym z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z jego innych domieszek. Odpadów z tej kategorii nie zbiera się, ponieważ mogą rozniecić pożar. Po utylizacji guma znajduje natomiast wszechstronne zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Malborku
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
400 kg
Olkusz
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
4500 kg
Złocieniec
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
7000 kg
Kołobrzeg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
4500 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Ostrzeszów
Odpady gumowe poprodukcyjne
4000 kg
Bolesławiec
Odpady gumowe poprodukcyjne
9000 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Kutno
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Malborku
Gdańsk
PW OLMAR POLAŃSKI WOJCIECH
Gołubie
Zbierający nr 3 S.A. (konto niepotwierdzone)
Brodnica
UTYL-SERVICE BIS Joanna Sochaczewska
Olsztyn
UTYL-SERVICE BIS Joanna Sochaczewska
Rypin
EKO-UTIL PAWEŁ LEWANDOWSKI
Bydgoszcz
PW ROBAC Krzysztof Boniecki
Malbork
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie są różnice w cenach za utylizację odpadów gumowych w mieście Malbork?

Często ceny bardzo różnią się między sobą. Firmy zajmujące się taką usługą ustalają własny cennik za utylizację odpadów gumowych w Malborku. Pod uwagę biorą między innymi: ilość odpadów z gumy, rodzaj odpadów, czas realizacji oraz odbiór odpadów gumowych od klienta. W aplikacji WasteMaster można sprawdzić, jak opłacalny jest zakres współpracy.

Podział odpadu w aplikacji.

W aplikacji WasteMaster odpady gumowe dzielimy na: stare opony, odpady gumowe poprodukcyjne, poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe mające w składzie gumę. Firmy oferujące wywóz odpadów opublikowane są w aplikacji WasteMaster.

Odpady szkodliwe dla środowiska.

Odpady gumowe są odpadami szkodliwymi dla środowiska. Dlatego należy je oddać do firm realizujących usługę recyklinu odpadów gumowych w Malborku. Po odbiorze takich odpadów firma zajmie się ich recyklingiem. Wykorzystywane są do tego nowoczesne metody, dzięki jakim odpady takie można dalej wykorzystywać.

Gdzie prowadzi się utylizację odpadów gumowych w Malborku?

Odpady skupowane są w firmach oferujących usługi dla klientów prywatnych i biznesowych. Przedsiębiorstwa takie odbierają odpady gumowe od klientów, a później je przetwarzają, używając nowoczesnych maszyn. Są to sprzęty bezpieczne dla otoczenia i umożliwiające uzyskanie cennych materiałów dla przemysłu.

Czy są jakieś czynniki, jakimi należy się sugerować, wybierając ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Malbork?

Rodzaj skupowanych odpadów, cena za odpady, odbiór odpadów od klienta oraz wykorzystanie bezpiecznego sprzętu pozwalającego przetwarzać cenne surowce – to czynniki, jakie należy wziąć pod uwagę, wybierając ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Malbork. Firmy, które się tym zajmują, udostępniamy w aplikacji WasteMaster.

Kosz oferty.

Jeśli do aplikacji WasteMaster dodajesz ofertę zużytych opon jako klient indywidualny, możesz to zrobić bezpłatnie. Jeśli zaś robisz to jako klient biznesowy, masz dwie opcje. Możesz wybrać pakiet darmowy albo pakiet w cenie 99 złotych miesięcznie. Wtedy możesz bardziej wypromować swoją ofertę.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Aleksander
Pośrednikiem jestem od kilku lat. Głównie zajmuje się złomem stalowym, natomiast zdarzyło się też już handlować innymi odpadami. Przez aplikację mogę szybciej sprawdzić, co ktoś ma do zaoferowania. Jest to dla mnie korzystne, a strony transakcji też są zadowolone.
Bogumiła
Kanistry, beczki, detergenty. Różne rodzaje odpadów z którymi nie wiedzieliśmy co zrobić. Wpisałem wszystko w aplikacji, zrobiłem zdjęcia, a zakłady utylizacji zgłaszają się do mnie same. To znacząco ułatwiło moją codzienną pracę.
Alina
Zajmujemy się nie tylko wyburzeniami domów, ale też potem cały złom i inne odpady składujemy. Często zaglądamy do aplikacji, żeby znaleźć nowych klientów.
Bartosz
Korzystając z WasteMaster jestem przekonany, że moje dane są bezpieczne. Muszę przyznać, że to dla mnie ważne i przekonuje do korzystania z apki. RODO jest w pełni zachowane.
Andrzej
W naszym laboratorium wytw [...]