Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Lubinie

Profesjonalne firmy skupujące odpad.

Utylizacja odpadów gumowych w Lubinie jest usługą realizowaną kompleksowo przez profesjonalne firmy. Dlatego realizują one odbiór odpadów, ich przetwarzanie i dalsze przekazanie do wykorzystania w przemyśle. Po recyklingu otrzymuje się granulat gumowy. Ma on szerokie zastosowanie. Informujemy o tym w WasteMaster, wskazując, gdzie można się zgłosić.

Charakterystyka odpadu powstałego z procesu wulkanizacyjnego.

Odpadami gumowymi nazywamy niebezpieczne dla środowiska wyroby, jakie powstały z gumy. Jako produkt wulkanizacyjny, otrzymywany z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z jego innych domieszek, guma nie powinna być składowana. Nie można ryzykować powstania pożarów. Po poddaniu jej recyklingowi, materiał można wykorzystać w wielu dziedzinach przemysłu.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Lubinie
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
8500 kg
Marki
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
600 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Kutno
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
4000 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Złotoryja
Odpady gumowe poprodukcyjne
5000 kg
Kęty
Odpady gumowe poprodukcyjne
6500 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Kraśnik
Odpady gumowe poamortyzacyjne
700 kg
Odpady gumowe poamortyzacyjne
Hrubieszów
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Lubinie
Wilków
PSF ENERGIA Sp. z o.o.
Jaroszów
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Wrocław
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Wrocław
KONSTANTY SPUREK EKO-MIX
Tomaszewo
EF-RECYKLING Sp. z o.o.
Ząbki
WasteMaster Developer sp. z o.o.
Lubin
Inne, popularne kategorie odpadów

Dlaczego cennik za utylizację odpadów gumowych w mieście Lubin nie jest wszędzie taki sam?

Ceny odpadów różnią się pomiędzy sobą przede wszystkim ze względu na to, że każda firma ustala własne zasady wyceny za utylizację odpadów gumowych w Lubinie, biorąc pod uwagę zakres współpracy. Cena zależy głównie od kategorii odpadów oraz ilości, jaką klient chce sprzedać. Na korzystniejsze rozwiązania mogą liczyć klienci, którzy z daną firmą współpracują od dawna. Informacje o tym zamieszczone są w WasteMaster.

Odpad- rodzaje.

Rodzaje odpadów gumowych, jakie możesz znaleźć w WasteMaster to: zużyte opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe zawierające w składzie gumę.

Odpad w dużych ilościach.

Duże ilości odpadów gumowych należy przekazać do recyklingu odpadów gumowych w Lubinie. Usługa taka realizowana jest przez wiele firm, które po odebraniu materiałów i ich przeliczeniu zajmują się utylizacją. Recykling polega na zastosowaniu nowoczesnych metod przeróbki, mających na celu pozyskanie cennego dla przemysłu granulatu gumowego.

Kto oferuje utylizację odpadów gumowych w Lubinie?

Odbiór odpadów realizują firmy oferujące usługi klientom indywidualnym i przedsiębiorcom. Odbiór odpadów, ich sortowanie i przetwarzanie odbywa się w zgodzie z przyjętymi normami. Do recyklingu wykorzystywany jest sprzęt bezpieczny dla środowiska i zapewniający dużą wartość odzyskanego surowca.

Czy są jakieś czynniki, jakimi należy się sugerować, wybierając ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Lubin?

Rodzaj skupowanych odpadów, cena za odpady, odbiór odpadów od klienta oraz wykorzystanie bezpiecznego sprzętu pozwalającego przetwarzać cenne surowce – to czynniki, jakie należy wziąć pod uwagę, wybierając ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Lubin. Firmy, które się tym zajmują, udostępniamy w aplikacji WasteMaster.

Kosz oferty.

Jeśli do aplikacji WasteMaster dodajesz ofertę zużytych opon jako klient indywidualny, możesz to zrobić bezpłatnie. Jeśli zaś robisz to jako klient biznesowy, masz dwie opcje. Możesz wybrać pakiet darmowy albo pakiet w cenie 99 złotych miesięcznie. Wtedy możesz bardziej wypromować swoją ofertę.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Bogusława
Skupujemy i przerabiamy każde ilości puszek aluminiowych. Klienci, którzy znaleźli w nas aplikacji mogli od razu zobaczyć, że mamy atrakcyjne ceny i zajmujemy się transportem. Dlatego zgłasza się do nas coraz więcej klientów.
Ada
W jednym z magazynów mieliśmy mnóstwo makulatury. Powiedziałem pracownikom, że mają się tym zająć. Nie spodziewałem się, że pójdzie im to sprawnie, jednak skorzystali z WM i po paru dniach nie było tematu.
Amelia
Wystawiam ofertę i po kilku minutach dostaję propozycję od firm, które chcą kupić moje odpady? Nie wierzyłem, że to możliwe, a jednak!
Ada
W hucie mamy wiele półproduktów i potrzebowaliśmy kogoś kto zajmie się zagospodarowaniem tego. W WasteMaster szybko znaleźliśmy profesjonalnego pośrednika.
Przemysław
W nszym parku maszynowym m [...]