Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Łęcznej

Profesjonalne firmy skupujące odpad.

Utylizacja odpadów gumowych w Łęcznej jest usługą realizowaną kompleksowo przez profesjonalne firmy. Dlatego realizują one odbiór odpadów, ich przetwarzanie i dalsze przekazanie do wykorzystania w przemyśle. Po recyklingu otrzymuje się granulat gumowy. Ma on szerokie zastosowanie. Informujemy o tym w WasteMaster, wskazując, gdzie można się zgłosić.

Charakterystyka odpadu.

Odpady gumowe to odpady, które przysparzają sporo problemów środowisku naturalnemu. Guma to produkt wulkanizacyjny, otrzymany z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub innych domieszek. Składowanie odpadów gumowych jest niebezpieczne, ponieważ pojawia się niebezpieczeństwo pożaru. Guma może natomiast świetnie sprawdzić się po recyklingu w wielu dziedzinach.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Łęcznej
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
9500 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Sopot
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
9500 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Kraków
Odpady gumowe poamortyzacyjne
8000 kg
Odpady gumowe poamortyzacyjne
Łańcut
Odpady gumowe poprodukcyjne
600 kg
Mońki
Odpady gumowe poamortyzacyjne
4500 kg
Pabianice
Odpady gumowe poprodukcyjne
7500 kg
Kostrzyn nad Odrą
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Łęcznej
Siemiatycze
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Warszawa
PERUN RECYCLING Sp. z o.o.
Rzeszów
GREEN RES Sp. z o.o.
Kielce
ECO SOLVO Sp. z o.o.
Kielce
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Wyszków
Partner nr 1 sp. z o.o.
Łęczna
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie są różnice w cenach za utylizację odpadów gumowych w mieście Łęczna?

Często ceny bardzo różnią się między sobą. Firmy zajmujące się taką usługą ustalają własny cennik za utylizację odpadów gumowych w Łęcznej. Pod uwagę biorą między innymi: ilość odpadów z gumy, rodzaj odpadów, czas realizacji oraz odbiór odpadów gumowych od klienta. W aplikacji WasteMaster można sprawdzić, jak opłacalny jest zakres współpracy.

Odpad- kategorie.

Do odpadów gumowych zaliczają się: zużyte opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe z domieszką gumy. W aplikacji WasteMaster znajdziesz firmy, które zajmują się skupem odpadów.

Przekazanie odpadu.

Niebezpieczne dla otoczenia odpady gumowe możesz przekazać do recyklingu odpadów gumowych w Łęcznej. Znajdziesz w WasteMaster firmę oferującą odbiór odpadów i ich przetwarzanie. Zaprezentowane sposoby utylizacji pozwalają na dalsze wykorzystanie materiałów z gumy w wielu dziedzinach przemysłu.

Jakie przedsiębiorstwa oferują utylizację odpadów gumowych w Łęcznej?

Odpady gumowe trafiają do wykwalifikowanych przedsiębiorstw, zajmujących się odbiorem, selekcją odpadów i ich recyklingiem. Oferta wystosowana jest do klientów prywatnych i przedsiębiorstw. Materiał po recyklingu można nadal wykorzystywać, gdyż zostaje zutylizowany w nowoczesnych maszynach.

Jak wybrać najlepszą firmę oferującą recykling odpadów gumowych w mieście Łęczna?

Wybierając najlepszą firmę oferującą recykling odpadów gumowych w mieście Łęczna, warto sugerować się porównaniami z aplikacji WasteMaster. Trzeba sprawdzić, jaki rodzaj odpadów jest skupowany oraz jaka cena oferowana jest za odpady. Dobrze będzie też sprawdzić, czy firma odbiera odpady od klientów i jakich maszyn używa do recyklingu.

Opłata za ofertę w aplikacji.

Tak, to prawda. Klienci prywatni oraz przedsiębiorcy, którzy dodają oferty zużytych opon do aplikacji WasteMaster, robią to darmowo. Dodatkowo przedsiębiorcy mogą zdecydować się na opcję płatną 99 złotych miesięcznie. Wtedy mają dostęp do wielu funkcjonalności.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Laura
Wcześniej nie było takiej aplikacji jak ta dlatego trochę się bałem. Natomiast okazało się, że absolutnie nie było czego! Prosta obsługa i wiele opcji do wyboru, a przede wszystkim o wiele lepsze relacje z klientami. I to nadal nie wsyztsko!
Wojciech
Skupujemy i przerabiamy każde ilości puszek aluminiowych. Klienci, którzy znaleźli w nas aplikacji mogli od razu zobaczyć, że mamy atrakcyjne ceny i zajmujemy się transportem. Dlatego zgłasza się do nas coraz więcej klientów.
Kasper
Jeśli w moim sklepie raz na jakiś czas zebrałem dużo odpadów, to wiedziałem, że w najbliższym czasie będzie trzeba sporo czasu poświęcić na znalezienie firmy, która je zutylizuje. Teraz to nie problem. Dzięki WasteMaster nie muszę nigdzie dzwonić.
Rafael
Jesteśmy dużym zakładem i wobec WasteMaster mieliśmy spore oczekiwania. Teraz mogę powiedzieć tylko tyle, że nie żałuję, że wybraliśmy takie narzędzie do kontaktów z klientami oraz zaprezentowania własnej oferty.
Oskar
Nie wyobrażam sobie, by ni [...]