Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Kobyłce

Profesjonalne skupy.

Utylizacja odpadów gumowych w Kobyłce to usługa oferowana przez firmy realizujące zlecenia kompleksowo. Po odbiorze odpadów gumowych od klienta przetwarzają je, a później przekazują do dalszego użytku. Recykling pozwala na dalsze wykorzystanie pod postacią granulatu gumowego. Jest to materiał często wykorzystywany w przemyśle. WasteMaster pomaga znaleźć skupujące odpady gumowe.

Odpad i jego charakterystyka.

Odpady gumowe są szkodliwymi dla środowiska wyrobami gumowymi. Guma to produkt wulkanizacyjny, otrzymywany z kauczuku naturalnego, syntetycznego albo innych domieszek. Nie należy zbierać takich odpadów, ponieważ wiążą się z ryzykiem pożaru. Po recyklingu guma może natomiast być zastosowana w innych dziedzinach przemysłu.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Kobyłce
Zużyte opony
1000 kg
Zużyte opony, opony
Gubin
Odpady gumowe poprodukcyjne
4500 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Wschowa
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
3500 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Police
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
400 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Zielona Góra
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
8000 kg
Pyrzyce
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
9000 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Pasłęk
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Kobyłce
Kamienica Królewska
WasteMaster sp. z o.o.
Legionowo
Polska Grupa Recyklingu PROEKO Sp. z o.o.
Wyszków
Partner nr 1 sp. z o.o.
Warszawa
PERUN RECYCLING Sp. z o.o.
Police
Wytwarzający nr 3 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 2)
Drzewica
KOŚKA SŁAWOMIR PHU SYSTEM PHU SYSTEM
Kobyłka
Inne, popularne kategorie odpadów

Co wpływa na ceny za utylizację odpadów gumowych w mieście Kobyłka i gdzie znajduje się o tym wzmianka?

Ceny odpadów zależą od kilku czynników. Każda z firm tym się zajmujących ma własny cennik za utylizację odpadów gumowych w Kobyłce. Cennik obejmuje finalnie między innymi: ilość odpadów z gumy, rodzaj odpadów, czas realizacji oraz odbiór odpadów gumowych z posesji klienta lub z jego zakładu pracy. Pod uwagę bierze się również inne kwestie, bezpośrednio powiązane z zakresem współpracy. Są one podane w WasteMaster.

Podział odpadu w aplikacji.

W aplikacji WasteMaster odpady gumowe dzielimy na: stare opony, odpady gumowe poprodukcyjne, poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe mające w składzie gumę. Firmy oferujące wywóz odpadów opublikowane są w aplikacji WasteMaster.

Odpad w dużych ilościach.

Duże ilości odpadów gumowych należy przekazać do recyklingu odpadów gumowych w Kobyłce. Usługa taka realizowana jest przez wiele firm, które po odebraniu materiałów i ich przeliczeniu zajmują się utylizacją. Recykling polega na zastosowaniu nowoczesnych metod przeróbki, mających na celu pozyskanie cennego dla przemysłu granulatu gumowego.

Gdzie prowadzi się utylizację odpadów gumowych w Kobyłce?

Odpady skupowane są w firmach oferujących usługi dla klientów prywatnych i biznesowych. Przedsiębiorstwa takie odbierają odpady gumowe od klientów, a później je przetwarzają, używając nowoczesnych maszyn. Są to sprzęty bezpieczne dla otoczenia i umożliwiające uzyskanie cennych materiałów dla przemysłu.

Czy na coś należy szczególnie zwrócić uwagę, kiedy szuka się firmy realizującej recykling odpadów gumowych w mieście Kobyłka?

Interesuje Cię wywóz odpadów? Szczególną uwagę powinieneś skierować na: rodzaj skupowanych odpadów, cenę za odpady, odbiór od klienta oraz użycie certyfikowanego sprzętu do recyklingu. Możesz to wszystko sprawdzić, porównując oferty kilku firm na recykling odpadów gumowych w mieście Kobyłka, przy pomocy aplikacji WasteMaster.

Opłata za ofertę w aplikacji WasteMaster.

Do aplikacji WasteMaster oferty dodaje się bezpłatnie. Dotyczy to również ogłoszeń na zużyte opony. Darmowe usługi dostępne są dla klientów prywatnych i przedsiębiorców. Właściciele firm mogą też skorzystać z opcji płatnej. Jest to koszt 99 złotych każdego miesiąca.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Wioletta
Miałem problem z firmami z branży obrotu odpadami. Co do tego gdzie je znaleźć i jak sprzedać. WasteMaster dla mnie, jako pośrednika w obrocie odpadami okazało się to idealne rozwiązanie.
Marzanna
Mnóstwo zużytych olejów. Nawet nie wiem, kiedy to zgromadziliśmy. Cieszę się, że mogłem się wszystkiego pozbyć. Wiem, że bez aplikacji byłoby mi trudniej.
Gertruda
Musiałem mieć sporo kabli miedzianych. Nie wiedziałem, gdzie je znaleźć. Kolega powiedział mi o aplikacji i teraz wiem, jaki złom metali nieżelaznych jest miejscem, gdzie muszę się wybrać i nie zapłacę dużo. Sporo kabli mam też od klientów prywatnych.
Sandra
W naszej fabryce często mamy tak zwane trudne odpady. Często nie wiemy, co z nimi zrobić. Mamy za to do wykorzystania aplikację dzięki jakiej kontrahenci sami się zgłaszają. Polecamy WasteMaster!
Mirosława
W hucie mamy wiele półprod [...]