Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Jarosławiu

Profesjonalne skupy odpadów.

Jeśli chcesz pozbyć się odpadów gumowych, to w naszej aplikacji sprawdzisz, gdzie możesz się zgłosić. Są to firmy, których jedną z usług jest utylizacja odpadów gumowych w Jarosławiu, ich recykling i dalsze przekazanie do przemysłu. Po przetworzeniu z odpadów takich uzyskuje się granulat gumowy, jaki nadaje się do wielu zastosowań.

Charakterystyka odpadu szkodliwego dla środowiska.

Odpady gumowe to produkty z gumy, wykazujące szkodliwy wpływ na środowisko naturalne. Guma jest wyrobem wulkanizacyjnym, jaki otrzymuje się z kauczuku naturalnego, syntetycznego albo pozostałych domieszek. Zbieranie tych odpadów niesie ze sobą ryzyko wzniecenia pożaru. Natomiast po recyklingu guma może być zastosowana w wielu innych dziedzinach.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Jarosławiu
Odpady gumowe poamortyzacyjne
5500 kg
Odpady gumowe poamortyzacyjne
Puławy
Odpady gumowe poamortyzacyjne
6000 kg
Odpady gumowe poamortyzacyjne
Dobre Miasto
Odpady gumowe poprodukcyjne
1500 kg
Rogoźno
Odpady gumowe poprodukcyjne
3500 kg
Strzelin
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
1500 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Dęblin
Odpady gumowe poamortyzacyjne
2000 kg
Gdynia
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Jarosławiu
Rzeszów
GREEN RES Sp. z o.o.
Korzenna
Mo-BRUK
Kielce
ECO SOLVO Sp. z o.o.
Kielce
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Sitkówka-Nowiny
TERMO-GUM Sp. z o.o. Sp.K.
Kraków
ZYGMUNT PACANOWSKI ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH
Jarosław
Inne, popularne kategorie odpadów

Co wpływa na ceny za utylizację odpadów gumowych w mieście Jarosław i gdzie znajduje się o tym wzmianka?

Ceny odpadów zależą od kilku czynników. Każda z firm tym się zajmujących ma własny cennik za utylizację odpadów gumowych w Jarosławiu. Cennik obejmuje finalnie między innymi: ilość odpadów z gumy, rodzaj odpadów, czas realizacji oraz odbiór odpadów gumowych z posesji klienta lub z jego zakładu pracy. Pod uwagę bierze się również inne kwestie, bezpośrednio powiązane z zakresem współpracy. Są one podane w WasteMaster.

Kategorie odpadu w aplikacji.

Jako że pojęcie odpadów gumowych jest szerokie, postanowiliśmy w WasteMaster podzielić te odpady na kategorie. Są nimi: wyeksploatowane opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe z domieszką gumy. Dzięki temu łatwiej znajdziesz firmę, jaka zajmuje się skupem odpadów.

Szkodliwość odpadu.

Odpady gumowe to odpady często szkodliwe dla środowiska. Dlatego tak ważne jest to, aby przekazać je do firmy zajmującej się usługą recyklingu odpadów gumowych w Jarosławiu. Przedsiębiorstwa takie zajmują się odbiorem odpadów i ich przetwarzaniem. Nowoczesne metody recyklingu pozwalają efektywnie wykorzystać uzyskane granulaty gumowe. Firmy znajdziesz w naszej aplikacji.

Jakie firmy oferując utylizacją odpadów gumowych w Jarosławiu?

Za utylizację odpadów odpowiadają renomowane firmy, spełniające restrykcyjne normy. Zajmują się one odbiorem odpadów z gumy oraz ich recyklingowaniem. Podczas recyklingu w takim zakładzie używane są maszyny mające za zadanie pozyskać jak najwięcej surowca nadającego się do dalszego wykorzystania. Do firm mogą zgłaszać się klienci indywidualni i przedsiębiorcy.

Czy na coś należy szczególnie zwrócić uwagę, kiedy szuka się firmy realizującej recykling odpadów gumowych w mieście Jarosław?

Interesuje Cię wywóz odpadów? Szczególną uwagę powinieneś skierować na: rodzaj skupowanych odpadów, cenę za odpady, odbiór od klienta oraz użycie certyfikowanego sprzętu do recyklingu. Możesz to wszystko sprawdzić, porównując oferty kilku firm na recykling odpadów gumowych w mieście Jarosław, przy pomocy aplikacji WasteMaster.

Koszt dodawania ofert w aplikacji.

Jeśli do aplikacji WasteMaster chcesz dodać ofertę zużytych opon, możesz to zrobić nieodpłatnie, kiedy jesteś klientem prywatnym, jak i przedsiębiorcą. Dodatkowo jako klient biznesowy możesz zdecydować się na pakiet w cenie 99 złotych miesięcznie, aby mieć większe szanse na wypromowanie własnej oferty.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Daniel
Aplikacja dzięki jakiej cały rynek będzie mógł dynamiczniej się rozwijać. Jestem pewien, że sprawdzi się idealnie i przekona nawet sceptyków.
Kornel
Żaden skup w okolicy nie chciał kupić akumulatorów z moich maszyn rolniczych i wózków widłowych. Zrobiłem zdjęcia, napisałem co mam. Nie liczyłem na duży odzew, tymczasem przez WasteMaster odezwało się do mnie sporo klientów.
Oleg
Niestety nie dopilnowałem w terminie obowiązku składowania odpadów. Wiedziałem, że będę musiał ponieść konsekwencje. W WasteMaster od razu sprawdziłem, ile będzie wynosić opłata produktowa. Ta aplikacje naprawdę się przydaje.
Rebeka
Patrząc na to, jak już nowocześnie prezentuje się aplikacja WasteMaster mogę tylko czekac na dalszy rozwój i pogratulowac twórcom.
Alicja
Miałem nagromadzone większ [...]