Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Bydgoszczy

Firmy oferujące skup odpadów.

Utylizacja odpadów gumowych w Bydgoszczy jest usługą realizowaną przez firmy, które może sprawdzić w aplikacji WasteMaster. Jeśli odpadów jest dużo, to przedstawiciele firmy odbierają je od klienta, a następnie proponują ich recykling i przekazują je do przemysłu. Uzyskany granulat gumowy można wykorzystać w wielu dziedzinach.

Odpady szkodliwe dla otoczenia.

Znakiem rozpoznawczym odpadów gumowych jest to, że są to produkty powstałe z gumy wulkanizacyjnej. Niosą ze sobą ryzyko wzniecenia pożaru, dlatego uważa się je za szkodliwe dla otoczenia. Guma wykonana jest z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z różnych jego mieszanek. Dlatego po utylizacji można ją ponownie zastosować w przemyśle.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Bydgoszczy
Odpady gumowe poprodukcyjne
2000 kg
Opoczno
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
8000 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Wysokie Mazowieckie
Odpady gumowe poamortyzacyjne
3500 kg
Krosno
Odpady gumowe poprodukcyjne
5500 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Brzeszcze
Odpady gumowe poprodukcyjne
4500 kg
Świdnica
Zużyte opony
1000 kg
Zużyte opony, opony
Kościan
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Bydgoszczy
Bydgoszcz
PW ROBAC Krzysztof Boniecki
Łabiszyn
PARTNERS Sp. z o.o. Sp.K.
Paterek
EUROBAC Sp. z o.o.
Piła
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Brodnica
UTYL-SERVICE BIS Joanna Sochaczewska
Rypin
EKO-UTIL PAWEŁ LEWANDOWSKI
Bydgoszcz
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy cennik za utylizację odpadów gumowych w mieście Bydgoszcz jest dla wszystkich firm taki sam?

Nie, cennik odpadów jest różny. Każda firma ma własne ceny za utylizację odpadów gumowych w Bydgoszczy, które zależą od kategorii odpadów, a także ich ilości. Wpływ na cenę ma również to, czy odpady będą odbierane od klienta, czy klient je przywiezie. Zakres współpracy to główny czynnik wpływający na cenę, o czym można się dowiedzieć z aplikacji WasteMaster.

Odpad- kategorie.

Do odpadów gumowych zaliczają się: zużyte opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe z domieszką gumy. W aplikacji WasteMaster znajdziesz firmy, które zajmują się skupem odpadów.

Odpad w dużych ilościach.

Duże ilości odpadów gumowych należy przekazać do recyklingu odpadów gumowych w Bydgoszczy. Usługa taka realizowana jest przez wiele firm, które po odebraniu materiałów i ich przeliczeniu zajmują się utylizacją. Recykling polega na zastosowaniu nowoczesnych metod przeróbki, mających na celu pozyskanie cennego dla przemysłu granulatu gumowego.

Jakie firmy prowadzą utylizację odpadów gumowych w Bydgoszczy?

Są to firmy, które usługi swoje oferują zarówno wobec klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Skup odpadów realizują razem z odbiorem wszystkich wyrobów od klienta, a następnie zajmują się ich przetwarzaniem. Posiadają nowoczesny sprzęt do recyklingu, przyjazny dla środowiska i pozwalający na uzyskanie cennych materiałów.

Jakie czynniki wziąć pod uwagę wybierając ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Bydgoszcz?

Czynniki, jakie warto wziąć pod uwagę, wybierając ofertę firm oferujących recykling odpadów gumowych w mieście Bydgoszcz, to: rodzaj skupowanych odpadów, cena za odpady, opcja odbioru odpadów od klienta oraz to, czy firma korzysta z bezpiecznego sprzętu, umożliwiającego efektywną utylizację. To wszystko możesz sprawdzić w aplikacji WasteMaster.

Koszt dodania oferty w aplikacji WasteMaster.

Dodawanie ofert zużytych opon w aplikacji WasteMaster jest bezpłatne dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorców. Przedsiębiorcy mogą jednak skorzystać z opcji płatnej. Jest to pakiet 99 złotych miesięcznie. Wtedy można bardziej wyróżnić swoją ofertę na tle konkurencyjnych.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Roma
W ogóle nie orientowałem się w aktualnych cenach złomu, a w fabryce mieliśmy go coraz więcej. Pracownicy dowiedzieli się o aplikacji WasteMaster i sprawdzili, czego możemy zażądać za konkretne surowce. Sporo firm odezwało się też do nas.
Sandra
Miałem do sprzedania kilka starych opon. Wystawiłem je w apce i szybko pojawiły się osoby zainteresowane kupnem. WasteMaster to ułatwienie dla wszystkich, którzy mają złom i różne odpady.
Ewelina
Skupujemy odpady nadające się do późniejszego stworzenia paliwa alternatywnego. Zgłosiliśmy się do bazy WasteMaster, ponieważ chcielibyśmy gromadzić jeszcze więcej materiałów. Regularnie pojawiają się nowi klienci.
Franciszek
Nie wyobrażam sobie, by nie korzystać z użytecznych narzędzi, dzięki jakim możemy lepiej funkcjonować. Dlatego cieszę się, że mogliśmy skorzystać z aplikacji i jako pośrednicy od gospodarowania odpadami szybko nawiązywać nowe relacje. I będziemy to robić nadal!
Kornel
Każdy mechanik samochodowy [...]