Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Białymstoku

Firmy przeprowadzające utylizację.

W bazie WasteMaster można znaleźć firmy, których jedną z usług jest utylizacja odpadów gumowych w Białymstoku , poprzedzoną wcześniejszym odbiorem odpadów z tej kategorii. Po przetworzeniu otrzyma się granulat gumowy, znany z wszechstronnego wykorzystania w przemyśle. Dlatego taki recykling jest zalecany, ponieważ zmniejsza poziom zanieczyszczenia środowiska.

Charakterystyka odpadu szkodliwego dla środowiska.

Odpady gumowe to produkty z gumy, wykazujące szkodliwy wpływ na środowisko naturalne. Guma jest wyrobem wulkanizacyjnym, jaki otrzymuje się z kauczuku naturalnego, syntetycznego albo pozostałych domieszek. Zbieranie tych odpadów niesie ze sobą ryzyko wzniecenia pożaru. Natomiast po recyklingu guma może być zastosowana w wielu innych dziedzinach.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Białymstoku
Odpady gumowe poprodukcyjne
9500 kg
Mierzyn
Zużyte opony
2000 kg
Zużyte opony, opony
Czechowice-Dziedzice
Odpady gumowe poamortyzacyjne
6500 kg
Świebodzice
Odpady gumowe poprodukcyjne
8000 kg
Elbląg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
1500 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Wschowa
Odpady gumowe poamortyzacyjne
1500 kg
Płońsk
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Białymstoku
Siemiatycze
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Legionowo
Polska Grupa Recyklingu PROEKO Sp. z o.o.
Kamienica Królewska
WasteMaster sp. z o.o.
Warszawa
PERUN RECYCLING Sp. z o.o.
Wyszków
Partner nr 1 sp. z o.o.
Olsztyn
UTYL-SERVICE BIS Joanna Sochaczewska
Białystok
Inne, popularne kategorie odpadów

Jak bardzo różni się zakres cen za utylizację odpadów gumowych w mieście Białystok?

Ceny za utylizację odpadów gumowych w Białymstoku są różne. Wahania w tym zakresie są spore, co można porównać w aplikacji WasteMaster. To, ile otrzyma się za odpady z gumy, zależy od kategorii oferowanych odpadów oraz ich ilości. Znaczenie ma także to, czy odpady będą odbierane od klienta.

Rodzaje odpadu.

Odpady gumowe to wszystkie wyroby zrobione z gumy. Mogą to być: zużyte opony: osobowe, ciężarowe, rolnicze albo przemysłowe. Są to również odpady gumowe poprodukcyjne, poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe zawierające gumę. Te odpady można przekazać do skupu odpadów. Lista firm, które się tym zajmują, jest na bieżąco aktualizowana w WasteMaster.

Odpad do przekazania.

Mniejsze, jak i większe ilości odpadów gumowych należy przekazać do recyklingu odpadów gumowych w Białymstoku . Firmy, które się tym zajmują, opublikowaliśmy w aplikacji. Zajmują się one odbiorem odpadów, ich przetwarzaniem i recyklingiem. To pozwala pozyskać cenne materiały do zastosowania w wielu dziedzinach przemysłu.

Jakie przedsiębiorstwa oferują utylizację odpadów gumowych w Białymstoku ?

Odpady gumowe trafiają do wykwalifikowanych przedsiębiorstw, zajmujących się odbiorem, selekcją odpadów i ich recyklingiem. Oferta wystosowana jest do klientów prywatnych i przedsiębiorstw. Materiał po recyklingu można nadal wykorzystywać, gdyż zostaje zutylizowany w nowoczesnych maszynach.

Jak za pośrednictwem aplikacji WasteMaster wybrać firmę oferującą recykling odpadów gumowych w mieście Białystok?

Porównując w aplikacji WasteMaster firmy oferujące recykling odpadów gumowych w mieście Białystok, można sprawdzić: rodzaj odbieranych odpadów, cenę za odpady, opcję odbioru odpadów od klienta oraz to, czy firma korzysta z bezpiecznego dla środowiska sprzętu.

Cennik za usługę dodawania oferty.

Dodając ofertę zużytych opon do aplikacji WasteMaster, nic nie zapłacisz, zarówno kiedy jesteś klientem biznesowym, jak i przedsiębiorcą. Jako przedsiębiorca możesz natomiast zdecydować się też na opcję płatną 99 złotych miesięcznie, aby mieć dostęp do większej liczby funkcjonalności.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Kaja
To niesamowite, ale korzystając z WasteMaster czuję się, jakby aplikacja dokładnie wiedziała, czego potrzebuję.
Damian
Miałem dużo złomu do zaoferowania i absolutnie nie chciałem być na tym stratny. Niestety, już nie raz się tak zdarzyło. Dlatego cieszę się, że korzystając z aplikacji więcej nie muszę się takimi rzeczami przejmować.
Antonina
Miałem nagromadzone większe ilości aluminium, ołowiu i cynku. Zależało mi na tym, by otrzymać za wszystko dobrą cenę. Korzystając z wm miałem wgląd do różnych ofert i mogłem je ze sobą porównać. To było opłacalne.
Łucja
WasteMaster to apka genialna – przydatne narzędzie dla przedsiębiorców z branży zarządzania odpadami. Wiem, bo korzystam z niej od początku.
Radomiła
Wymienialiśmy w firmie okn [...]