Ciecze odpadowe - Czyszczenie zbiorników przemysłowych | WasteMaster

Czyszczenie zbiorników przemysłowych w Krakowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Odpady ciekłe w Krakowie - podstawowe informacje

Odpady wytwarzane przez człowieka najprościej jest posegregować na odpady stałe i odpady ciekłe w Krakowie. Do tej drugiej kategorii zaliczamy nie tylko ścieki, ale i ciecze, które nie mogą zostać spuszczone do kanałów. Wytwarzają je zakłady pracy, szpitale, autoserwisy, firmy budowlane etc. Zatem bardzo różne podmioty wytwarzają tego rodzaju odpady. Są one często niebezpieczne dla zdrowia i środowiska naturalnego. Odpady ciekłe w Krakowie wymagają odpowiedniej neutralizacji i składowania.

Coś więcej o odpadach ciekłych w Krakowie

Artykuł 16 Prawa Wodnego oddziela ściek od odpadów ciekłych w Krakowie. W skład ścieku wchodzą ciekłe odchody zwierzęce, woda pozostała po bytowaniu i działalności gospodarczej człowieka, woda po chłodzeniu maszyn etc. Te substancje mogą się znajdować w kanalizacji. Jednak odpady ciekłe w Krakowie obejmują ściek i dodatkowe substancje. Szlam, beton, oleje, smary - to również odpady ciekłe w Krakowie , jednak one wymagają wyspecjalizowanej utylizacji w skupach. Zabrania się wylewania ich do kanalizacji.

Czym konkretnie są odpady ciekłe w Krakowie? Jakie mają kody?

Odpady ciekłe w Krakowie zostały ujęte w ustawie Ministerstwa Klimatu z 2 I 2020 roku, jednakże w różnych kategoriach. Niżej zamieściliśmy przykłady odpadów ciekłych: • odpady z przeróbki ropy naftowej, oczyszczania gazu ziemnego oraz pirolitycznej przeróbki węgla – o kodzie 05, • odpady z produkcji, przygotowania, obrotu i stosowania produktów przemysłu chemii organicznej – o kodzie 07, • odpady z produkcji, przygotowania, obrotu i stosowania powłok ochronnych (farb, lakierów, emalii ceramicznych), kitu, klejów, szczeliw i farb drukarskich – o kodzie 08, • odpady z przemysłu fotograficznego i usług fotograficznych – o kodzie 09, • oleje odpadowe i odpady ciekłych paliw (z wyłączeniem olejów jadalnych oraz grup o kodach 05, 12 i 19) – o kodzie 13, • odpady nieujęte w innych grupach (głównie odpady warsztatowe) – o kodzie 16; • odpady z instalacji i urządzeń służących zagospodarowaniu odpadów, z oczyszczalni ścieków oraz z uzdatniania wody pitnej i wody do celów przemysłowych – o kodzie 19.

Czyszczenie zbiorników przemysłowych w Krakowie - jak przebiega?

Na początku należy wykupić usługę transportu odpadów ciekłych w Krakowie oraz czyszczenia zbiorników przemysłowych w Krakowie u właściwej firmy. Później następuje etap rozpoznania terenu, na którym owa firma będzie pracować. Pracownicy muszą zbadać w jakich warunkach będą pracować, jak duża jest ilość odpadu i jak wygląda zbiornik z ciekłym odpadem w Krakowie. Na końcu pobierane są próbki cieczy i ekipa może przystąpić do mycia zbiornika przemysłowego w Krakowie.

Współpracuj z WasteMaster!

Jeśli nadal masz jakieś pytania w związku z myciem zbiornika przemysłowego w Krakowie lub pragniesz zorganizować mycie swojego zbiornika przemysłowego w Krakowie - zgłoś się do nas! Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze ekspertów, z łatwością wybierzemy dla Ciebie właściwą usługę i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Za darmo wyceniamy odpady ciekłe, robimy listę potencjalnych ofert i... to wszystko! Decyzję podejmujesz tylko Ty. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze, nie czekaj, zadzwoń już teraz!

Czyszczenie zbiorników przemysłowych w Krakowie - co musisz wiedzieć?

80% wszystkich pozostałości w Polsce produkuje przemysł. Również on wytwarza najwięcej odpadów ciekłych w Krakowie. Trzeba pamiętać, że różne branże będą produkować najróżniejsze rodzaje odpadów. Jednak w każdym przypadku, należy je trzymać w odpowiednio do tego przygotowanych miejscach - tak, aby nie narażać zdrowia swojego i swoich pracowników. Kolejną ważną rzeczą jest regularne opróżnianie i czyszczenie zbiorników przemysłowych w Krakowie. Jest to ważne ze względu na przepisy BHP. Mycie zbiorników przemysłowych w Krakowie nie należy do zadań prostych, dlatego każdy zakład korzysta z usług firm wyszkolonych w oczyszczaniu takich rezerwuarów. Ekipa tym się zajmująca musi mieć odpowiednie wyposażenie jak chociażby auto, czy liny lub odzież chroniącą przed toksynami z zawartości czyszczonych zbiorników przemysłowych w Krakowie. Najczęściej używaną metodą mycia, jest metoda hydrodynamiczna - polegająca na zmieszaniu wody z detergentem i czyszczeniu rezerwuaru pod dużym ciśnieniem. Tym sposobem oczyścimy zbiornik z: żywicy, betonu, smaru, oleju, lakierów, gum, szlamu czy tłuszczu.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Szybko zorganizowałam opróżnianie zbiornika z emulsjami olejowymi. Warto skorzystać!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Szybko zorganizowałam opróżnianie zbiornika z emulsjami olejowymi. Warto skorzystać!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Łatwa organizacja mycia zbiorników przemysłowych. Można na nich polegać!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki Wastemaster znalazłem stałego partnera biznesowego. Wywozi ciekłe odpady z mojej fabryki co miesiąc!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nigdy tak sprawnie nie udało mi się zorganizować mycia zbiorników przemysłowych :)

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat