Ciecze odpadowe - Czyszczenie zbiorników przemysłowych | WasteMaster

Czyszczenie zbiorników przemysłowych w Dąbrowie Górniczej

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Co dalej?

W wyniku całego procesu powstają zanieczyszczone ścieki. Najchętniej wybieraną metodą jest technika hydrodynamiczna, która polega na tym, że woda pod ciśnieniem wraz ze środkami czyszczącymi, mechanicznie oczyszcza rezerwuar. Także ten ściek zostaje zabrany przez firmę zajmującą się czyszczeniem zbiorników przemysłowych w Dąbrowie Górniczej. Następnie odpady transportowane są do skupów, specjalnych oczyszczalni czy też zakładów utylizujących niebezpieczne substancje. W zależności od komponentów, z cieczy da się jeszcze coś odzyskać. Jeśli chcesz mieć gwarancję, że wybrałeś najatrakcyjniejszą ofertę wywozu odpadów ciekłych w Dąbrowie Górniczej, rozpocznij współpracę z WasteMaster. Nieodpłatnie wycenimy Twoje odpady i oszacujemy koszt usługi czyszczenia zbiornika. Podamy Ci listę potencjalnych ofert, a wyborem zajmiesz się już samodzielnie! Zadzwoń do doradcy lub uzupełnij formularz i sprawdź nas – nic Cię to nie kosztuje!

Odpady ciekłe w Dąbrowie Górniczej - baza wiedzy

W skład odpadów ciekłych w Dąbrowie Górniczej wchodzą ścieki i ciecze produkowane w ramach procesów w zakładach przemysłowych. Prawo Wodne określa ściek jako zbiór płynnych odpadów zwierzęcych, wód pozostałych po chłodzeniu maszyn oraz niezanieczyszczonej wody w wyniku działalności bytowo-gospodarczej ludzi. Są to zatem płyny w miarę obojętne, w każdym razie nadające się do wpuszczenia do kanalizacji. Ściek wędruje potem do oczyszczalni i w ten sposób utylizuje się ułamek odpadów ciekłych w Dąbrowie Górniczej. Pozostałe ciecze, które są zaliczane do niebezpiecznych i toksycznych, mają zostać składowane w rezerwuarach. Podczas czyszczenia zbiorników przemysłowych w Dąbrowie Górniczej firmy odbiorą od Ciebie te konkretne odpady ciekłe w Dąbrowie Górniczej: - odpady ropopochodne, - emulsje olejowe, - zaolejone wody, - płynne odpady szkodliwe, - oleje i substancje ciekłe niebezpieczne wytwarzane w warsztatach, - odpady ciekłych paliw, - wody zanieczyszczone w ramach przemysłu związanego z chemią organiczną, - płynne odpady z oczyszczalni ścieków etc.

Co się dzieje zanim ekipa wyczyści Twój zbiornik przemysłowy w Dąbrowie Górniczej?

Przed dokonaniem procesu czyszczenia zbiornika przemysłowego w Dąbrowie Górniczej odpowiedni pracownik firmy, z której usług korzystamy, przyjedzie do naszego zakładu, aby ustalić ważne informacje. Ile posiadamy odpadów ciekłych w Dąbrowie Górniczej, jaki rodzaj zbiornika mamy - czy znajduje się na wysokości, czy pod powierzchnią etc. Od tego zależy dobranie sprzętu i zabezpieczeń, niezbędnych dla ekipy myjącej zbiorniki przemysłowe w Dąbrowie Górniczej. Dodatkowo, pracownik odbierze od nas próbkę odpadu, który znajduje się w zbiorniku. Zbada ją w laboratoriach firmy, tak aby być przekonanym, że reszta zespołu będzie właściwie zabezpieczona. Najczęstszą metodą wykorzystywaną przy czyszczeniu zbiorników przemysłowych w Dąbrowie Górniczej jest metoda hydrodynamiczna. Po ustaleniu tych wszystkich faktów, na miejsce w danym terminie podjeżdża cysterna i zabiera odpad. Końcowym etapem jest właściwe mycie zbiornika.

Odpady ciekłe w Dąbrowie Górniczej - wywóz, utylizacja i czyszczenie zbiorników przemysłowych w Dąbrowie Górniczej

Comiesięczne czyszczenie zbiorników przemysłowych w Dąbrowie Górniczej jest bardzo ważne w kontekście bezpieczeństwa pracy i sprawnego zarządzania gospodarką odpadową. Odpady ciekłe w Dąbrowie Górniczej najczęściej są toksyczne, z tego powodu rezerwuary muszą być cyklicznie opróżniane z pozostałości po produkcji. Wypełniony zbiornik zagraża awarią, a oczyszczony można monitorować pod kątem sprawnych instalacji wewnętrznych etc. Zaschnięte resztki odpadów ciekłych w Dąbrowie Górniczej mogą powodować wypadki i zakłócenia w pracy zakładu. Typ odpadu determinuje typ rezerwuaru, w jakim zostaje składowany. Miej na uwadze także dobro Ziemi - nie wylewaj tego rodzaju cieczy do lasów czy jezior! Polska posiada bardzo zanieczyszczony system rzeczny, chociażby tego powodu należy myśleć o ekologii. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o myciu zbiorników przemysłowych w Dąbrowie Górniczej - zapoznaj się z poniższym tekstem.

Odpady ciekłe w Dąbrowie Górniczej - gdzie je zawieźć? Co wpływa na cenę ich utylizacji?

Gdzie zostawisz swoje odpady ciekłe w Dąbrowie Górniczej? W przystosowanym do tego skupie. Placówki tego rodzaju zajmują się utylizacją najróżniejszych materiałów oraz recyklingiem niektórych z nich. Część odpadów ciekłych w Dąbrowie Górniczej, dzięki swojemu składowi, może się przydać innym branżom przemysłowym. Jednak większość zostanie po prostu zutylizowana oraz zneutralizowana. Za pomocą tych zabiegów, przestaną stanowić zagrożenie dla przyrody. Pamiętaj o tym, że zabrania się wylewania odpadów ciekłych w Dąbrowie Górniczej w losowe miejsca. Wywózka takich resztek odbywa się najczęściej równolegle z usługą mycia zbiorników przemysłowych w Dąbrowie Górniczej. Jest to dość sensowne rozwiązanie - zanim oczyścisz rezerwuar, musi on być pusty. Firma, z której usług korzystasz dostarcza cysternę i gotowe! Koszt całości będzie się zmieniać w zależności od rodzaju i ilości Twojego odpadu, Twojej lokalizacji oraz rodzaju zbiornika. Czasami także cenniki firm czyszczących rezerwuary nakładają dodatkowe koszty lub wyróżniają indywidualne kryteria podwyższające lub obniżające ceny.

Kody odpadów ciekłych w Dąbrowie Górniczej - do czego są potrzebne?

Odpady ciekłe w Dąbrowie Górniczej, tak jak wszystkie odpady w Polsce, mają swoje unikatowe oznaczenie. Nie tworzą żadnej konkretnej kategorii, tylko należą do rożnych rodzajów śmieci. Kategorie są zazwyczaj dzielone ze względu na źródło wytwarzania odpadu - w kwestii odpadów ciekłych w Dąbrowie Górniczej jest to niemalże cała branża przemysłu. Zatem tego rodzaju pozostałości będą oznaczane najróżniejszymi kodami. Są one niezbędne do właściwego wprowadzania danych do BDO i KPO. Dlatego dla uproszczenia, zamieściliśmy poniżej wszystkie kody odpadów ciekłych w Dąbrowie Górniczej: • 05 – odpady z przeróbki ropy naftowej, oczyszczania gazu ziemnego oraz pirolitycznej przeróbki węgla, • 07 – odpady z produkcji, przygotowania, obrotu i stosowania produktów przemysłu chemii organicznej, • 08 – odpady z produkcji, przygotowania, obrotu i stosowania powłok ochronnych (farb, lakierów, emalii ceramicznych), kitu, klejów, szczeliw i farb drukarskich, • 13 – oleje odpadowe i odpady ciekłych paliw (z wyłączeniem olejów jadalnych oraz grup o kodach 05, 12 i 19), • 16 – odpady nieujęte w innych grupach (głównie odpady warsztatowe), oleje silnikowe etc., • 19 – odpady z instalacji i urządzeń służących zagospodarowaniu odpadów, z oczyszczalni ścieków oraz z uzdatniania wody pitnej i wody do celów przemysłowych.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Wielkie ułatwienie, zwłaszcza dla osób nie znających się na odpadach ciekłych i ich utylizacji.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Szybko zorganizowałam opróżnianie zbiornika z emulsjami olejowymi. Warto skorzystać!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

W mojej fabryce wytwarzamy bardzo dużo odpadów ciekłych - głównie w wyniku chłodzenia maszyn. Są to ciecze niezdatne do spuszczenia w ścieku, więc musiałem zorganizować wywóz i mycie zbiorników przemysłowych w Dąbrowie Górniczej. Dzięki Wastemaster wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wydawało mi się, że wieki będę szukał kogoś, kto podjąłby się utylizacji oleju odpadowego. Konsultant z Wastemaster wyprowadził mnie z błędu! Zapewnił mi profesjonalną pomoc.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mam warsztat samochodowy produkujący dużo odpadów ciekłych w Dąbrowie Górniczej, głównie olejów i lakierów. Za pomocą formularza dostępnego na stronie Wastemaster, znalazłem właściwą firmę w Dąbrowie Górniczej w zaledwie parę minut.

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat