Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Zduńskiej Woli

Czy powinienem znaleźć skup złomu stalowego w Zduńskiej Woli?

Odpady niewłaściwie składowane i takie, które nie są poddawane recyklingowi, zanieczyszczają naszą planetę i niekorzystnie wpływają na środowisko naturalne. Skup złomu stalowego w mieście Zduńska Wola pozwala uniknąć nadmiaru szkodliwych odpadów, a korzystając z niego, przyczyniamy się do ochrony naszej planety. W aplikacji znajdziesz wiele firm specjalizujących się w handlu złomem stalowym.

Jakie grupy tego odpadu możemy spotkać w skupie złomu stalowego w mieście Zduńska Wola?

Złom stalowy możemy podzielić na dwie grupy ze względu na jego gabaryty. Pierwsza to złom stalowy wsadowy o wymiarach do 1500 x 500 x 500 mm. Umożliwiają one umieszczenie odpadu w piecu hutniczym. Druga grupa to złom stalowy niewsadowy o rozmiarach przewyższających wskazane wartości. Aby możliwy był wsad do pieca hutniczego, odpad trzeba poddać wcześniejszej obróbce. Skup złomu stalowego w Zduńskiej Woli znajdziesz bez problemu w aplikacji WasteMaster.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Zduńskiej Woli
Złom stalowy W13
9000 kg
HSF6, HZ-E5H, OW6, wióry wsadowe
Wronki
Złom stalowy poprodukcyjny - wsad
4500 kg
MSP-6, W2N, MSP10, OWS, ocynk
Krapkowice
Złom stalowy W5
6000 kg
Złom stalowy W5, MSP-4, konstrukcja, HZ-E3G, piątka, HSF3G
Rumia
Złom stalowy W13
6500 kg
Złom stalowy W13, HSF6, HZ-E5H, OW6, wióry wsadowe
Mogilno
Złom stalowy W7
4500 kg
konstrukcja, MSP-3, MSP3, siódemka
Kowary
Złom stalowy poprodukcyjny - wsad
1500 kg
W2N, MSP-10, MSP10, W2N, MSP6
Krynica-Zdrój
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Zduńskiej Woli
Izabelów
Matusiak
Szadek
Skup Surowców Wtórnych M. Patora S. Andrzejewski s.c.
Łask
Matusiak
Sieradz
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „WTÓRMAT” Pryk Jerzy
Chojne
Matusiak
Sieradz
Matusiak
Zduńska Wola
Inne, popularne kategorie odpadów

Wysokość opłat w aplikacji WasteMaster.

Jeżeli jesteś osobą fizyczną, to aplikacja WasteMaster jest dla Ciebie bezpłatna. Jeżeli chcesz skorzystać z oferty skupu złomu stalowego i prowadzisz firmę, masz do wyboru dwa pakiety – jeden jest bezpłatny, drugi rozszerzony z opłatą w wysokości 99 zł miesięcznie.

Kategorie aplikacji WasteMaster

Kategorię sprzedażowe stali podzieliliśmy na mniejsze kategorie 2 poziomu. Wśród nich znajdziesz m.in. złom stalowy odpadowy, wszelkiego rodzaju pręty i blachy, złom żeliwny, żeliwo maszynowe oraz żeliwo wióry.

Wyspecjalizowane firmy.

Stalą mogą zajmować się tylko taki firmy, które spełniają określone normy. Są to skupy złomu, gdzie dostarczamy odpady lub trafiają one po odbiorze od nas z domu lub firmy.

Oferty wielu firm.

Wybierając skup złomu stalowego w mieście Zduńska Wola, powinieneś wziąć pod uwagę przede wszystkim zakres świadczonych przez nią usług. Ważne są też cena, rodzaj skupowanego złomu, ewentualnie oferty specjalne dla stałych klientów.

Ceny.

Cennik złomu stalowego każda firma tworzy samodzielnie zgodnie z uznaniem. Bardzo dużo zależy od kategorii złomu, a także ilości odpadu. Nie bez znaczenia jest też długość współpracy. Wiele firm oferujących odbiór złomu stalowego w Zduńskiej Woli przygotowuje rabaty dla swoich stałych klientów.

Firmy w bazie aplikacji WasteMaster.

Do Twojej dyspozycji jest baza firm zajmujących się skupem oraz umożliwiającą odbiór złomu stalowego w Zduńskiej Woli. Oferty różnią się zakresem działalności, cenami i kategoriami złomu stalowego, jaki jest przyjmowany w konkretnej firmie. W WasteMaster porównasz oferty firm i tym samym wybierzesz taką, która najbardziej spełnia Twoje oczekiwania.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Kalina
Nasz rynek odpadowy jest jednym z większych w całej Europie. Nic dziwnego, że priorytetem od jakiegoś czasu jest spójność i swobodny przepływ informacji pomiędzy wszystkimi stronami transakcji. WasteMaster na pewno bardzo w tym pomoże.
Dariusz
Każdy mechanik samochodowy taki jak ja wie doskonale, ile odpadów produkuje codziennie. Raz na jakiś czas musiałem się tego pozbyć i zajmowało to sporo czasu. Odkąd korzystam z WasteMaster nie jest to już dla mnie dużym kłopotem.
Bogna
Pośrednicy odpadami dobrze wiedzą, jak liczą się kontakty biznes. Polecam wszystkim kolegom i koleżankom po fachu korzystać z aplikacji wm. Teraz budowanie solidnej sieci zawodowej nie jest żadnym wyzwaniem.
Marek
Wiedziałam, że z wywozu złomu skorzystam raczej jednorazowo i nie chciałam pobierać aplikacji na telefon. Mąż powiedział, że wcale nie muszę tego robić. I faktycznie, zamówiłam firmę z poziomu przeglądarki.
Honorata
Asystent Odpadowy, który p [...]