Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Żarach

Firmy zajmujące się wywozem odpadów.

Są to firmy działające w obszarze zarządzania gospodarki odpadami. Aby móc świadczyć takie usługi, muszą spełnić konkretne warunki i przestrzegać restrykcyjnych norm. Wywozem zajmują się skupy złomu. Są to zarówno większe przedsiębiorstwa, jak i również mniejsze firmy.

Koszty korzystania z aplikacji WasteMaster.

Dla osób fizycznych aplikacja WasteMaster jest bezpłatna. Jeżeli prowadzisz firmę produkującą odpad w postaci złomu stalowego, to możesz zdecydować się na pakiet bezpłatny lub rozszerzony za cenę 99 zł miesięcznie.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Żarach
Złom żeliwa - wióry
5000 kg
Złom żeliwa - wióry, wióry żeliwne
Plewiska
Złom stalowy W2
3500 kg
OWK4, gruby, HSF1, wsad, gruby
Krzeszowice
Złom akcesoria kolorowe
3000 kg
akcesoria, podkłady, śruby
Międzychód
Złom stalowy / pozostałe
8500 kg
Biskupiec
Złom stalowy N10
2000 kg
blacha, cienki, HMS 2, Złom stalowy N10
Kraśnik
Złom stalowy N2 - pręty
6500 kg
ON4, pręt, pręt zbrojeniowy, Złom stalowy N2 - pręty
Libiąż
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Żarach
Żary
METAL MAKOWSKA Urszula Makowska-Czekajło
Lipinki Łużyckie
J.A.S. OPAŁ-ZŁOM
Żagań
SKUP I PRZERÓB SUROWCÓW WTÓRNYCH GALASIAK Łukasz GALASIAK
Jasień
ALECHNO GRZEGORZ, ALECHNO ŁUKASZ ALE-KASACJA S.C.
Jasień
CRM METALE Sp. z o.o. Sp.K.
Tomaszewo
EF-RECYKLING Sp. z o.o.
Żary
Inne, popularne kategorie odpadów

Jak znaleźć odpowiedni skup złomu stalowego w Żarach?

Szukasz firmy oferującej skup złomu stalowego w mieście Żary i nie wiesz co wziąć pod uwagę przy wyborze? W naszej aplikacji znajdziesz bazę firm specjalizujących się w tym obszarze. Są to zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i również mniejsze firmy. Złom stalowy jest jednym z częściej skupowanych odpadów. Pozbądź się tego, co Ci niepotrzebne we właściwy i zgodny z zasadami dbałości o środowisko naturalne sposób.

Jaki podział stali ze względu na wielkość możemy spotkać w skupie złomu stalowego w mieście Żary?

Złom stalowy możemy podzielić ze względu na przystosowanie do dalszej obróbki, do recyklingu. Pierwszą grupę stanowi złom wsadowy o parametrach umożliwiających wsad do pieca hutniczego, czyli 1500 x 500 x 500 mm. Druga grupa to złom niewsadowy o większych wymiarach, zanim trafi do pieca, konieczna jest jego obróbka. Za pośrednictwem naszej aplikacji znajdziesz firmy oferującą skup złomu stalowego w Żarach.

Ceny.

Cennik złomu stalowego każda firma tworzy samodzielnie zgodnie z uznaniem. Bardzo dużo zależy od kategorii złomu, a także ilości odpadu. Nie bez znaczenia jest też długość współpracy. Wiele firm oferujących odbiór złomu stalowego w Żarach przygotowuje rabaty dla swoich stałych klientów.

Podział w aplikacji WasteMaster

Nasza aplikacja jest przyjazna każdemu użytkownikowi. Jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze. Chcąc ułatwić Ci sprzedaż złomu, dokonaliśmy jego podziału na kategorie 2 poziomu. Wśród nich są m.in. złom stalowy N2, N7, N5 i N6, złom żeliwa, złom żeliwa mix, złom stalowy poprodukcyjny oraz złom żeliwny odpadowy.

Jaki odpad można przekazać do firmy świadczącej usługę odbioru złomu stalowego w Żarach?

Złom stalowy jest to odpad dotyczący przedmiotów, które są wykonane ze stali. Muszą spełniać jeszcze jeden warunek, a więc być przystosowane do ponownego wykorzystania. Złom zostaje przetopiony z wykorzystaniem specjalnych pieców hutniczych.

Wybór najlepszej firmy.

Przy wyborze firmy świadczącej skup złomu stalowego w mieście Żary sprawdź, co oferuje w ramach oferty i jaka jest jej cena. Zwróć uwagę na możliwość transportu, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas, a niekiedy również pieniądze. Firmy mogą zgłaszać się do Ciebie z ofertą, Ty je akceptujesz lub odrzucasz.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Natasza
Gabinet kosmetyczny prowadzę od dawna. Zawsze wszystkimi śmieciami zajmował się pośrednik. Od jakiegoś czasu pan przestał się u nas pojawiać. Nie chciałam się zagracić i właśnie w tym samym czasie usłyszałam o WM. Szybko znalazłam zaufanego, nowego pośrednika.
Nina
Wystawianie ofert w WasteMaster jest bardzo proste! Miałam do sprzedaży parę grup odpadów i myślałam, że zajmie mi to sporo czasu. Tymczasem już w parę minut miałam wszystko przygotowane. Chętni na zakup też się szybko znaleźli.
Ewelina
Zmieszane odpady tworzyw sztucznych. Wystarczyło, że tylko tyle wpisałem w WasteMaster, a bez problemu znalazłem firmę zainteresowaną tym, co mamy do zaoferowania. Eksperci sami przyjechali po nasze odpady. Apka godna polecenia!
Urszula
Asystent Odpadowy, który pomaga mi zapanować nad transakcjami dokonywanymi poprzez aplikację zachęcił mnie do tego, by z WasteMaster korzystać regularnie. To spore wsparcie w biznesie.
Marek
Postanowiliśmy przygotować [...]