Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Toruniu

Wysokość opłat za korzystanie z aplikacji WasteMaster.

Chcąc skorzystać z oferty na złom stalowy, musisz założyć konto w naszej aplikacji. Dla osób fizycznych aplikacja jest całkowicie darmowa. Firmy również mogą zdecydować się na bezpłatny pakiet lub wybrać bardziej rozbudowany za 99 zł miesięcznie.

Które odpady możemy przekazać firmom działającym w sektorze odbioru złomu stalowego w Toruniu?

Aby odpad można było zakwalifikować do grupy złomu stalowego, musi spełniać określone warunki. Są to wszystkie przedmioty wykonane ze stali, które można poddać recyklingowi, a więc ponownie je wykorzystać po wcześniejszej obróbce. Takie działania prowadzone są w specjalnych firmach, gdzie przyjmowane są odpady.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Toruniu
Złom stalowy N5
6000 kg
Złom stalowy N5, 10 cm, konstrukcja, niewsad
Libiąż
Złom stalowy W13
4500 kg
HSF6, HZ-E5H, OW6, wióry wsadowe
Gołdap
Złom żeliwo maszynowe
1500 kg
Świebodzin
Złom stalowy W2
4000 kg
HSF1, OWK4, dwójka, HSF1, HMS 1, Złom stalowy W2
Zambrów
Złom żeliwa - wióry
2500 kg
Złom żeliwa - wióry, wióry żeliwne
Nowa Dęba
Złom stalowy W13
1000 kg
Złom stalowy W13, HSF6, HZ-E5H, OW6, wióry wsadowe
Świebodzin
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Toruniu
Toruń
Kowalska Marzena MERCATOR PPHU
Toruń
NICROMETAL S.A.
Toruń
POL-TOR Tomasz Pawlikowski
Toruń
Zakład Przerobu Złomu Czyżykowski, Stec Sp.J.
Rogówko
Firma Usługowo Handlowa MAR-MUT Czmut Mariusz
Grębocin
Pawłowski Radosław RADMEDIA
Toruń
Inne, popularne kategorie odpadów

Porównywanie firm oraz ich ofert.

Porównując oferty wielu firm, sprawdź, jaki jest zakres ich działania i czy przyjmują rodzaj złomu stalowego, którego chcesz się pozbyć. Porównaj ceny i czas realizacji zlecenia. Możesz sam szukać firmy świadczącej usługi transportu odpadu lub też zdecydować się na ofertę składaną przez firmę. Skup złomu stalowego w mieście Toruń proponują Ci współpracę, Ty akceptujesz lub odrzucasz ofertę.

Wybór firmy przy pomocy aplikacji.

W naszej aplikacji znajdziesz dużą bazę firm, które oferują skup oraz odbiór złomu stalowego w Toruniu. Zapoznaj się z ich ofertami, porównaj ceny i zakres usług, a także zwróć uwagę na opinie innych klientów. Firmy mogą również Tobie składać oferty. Ty decydujesz, z której ostatecznie skorzystasz.

Co oznacza podział na złom wsadowy i niewsadowych w skupie złomu stalowego w mieście Toruń?

Podstawowy podział złomu stalowego bazuje na przystosowaniu odpadu do dalszej obróbki. Wyróżniamy dwie grupy, które skup złomu stalowego w Toruniu przyjmie. Są to: - złom wsadowy o parametrach 1500 x 500 x 500 mm, dzięki którym możliwy jest wsad do pieca hutniczego - niewsadowy o większych parametrach, wcześniej konieczna jest jego właściwa obróbka. Sprawdź, jaki odpad jest w ofercie konkretnych firm specjalizujących się w handlu złomem stalowym.

Różnice w cenach.

Ceny złomu stalowego różnią się w zależności od firmy. Każda ustala swój cennik indywidualnie. Wpływ na ostateczne ceny złomu stalowego ma kilka czynników: kategoria złomu, ilość skupowanego złomu, wielkość firmy i zakres oferowanych usług. Może się okazać, że usługa w jednej z firm będzie droższa, jednak obejmować będzie dodatkowo odbiór złomu stalowego w Toruniu.

Jak znaleźć odpowiedni skup złomu stalowego w Toruniu?

Szukasz firmy oferującej skup złomu stalowego w mieście Toruń i nie wiesz co wziąć pod uwagę przy wyborze? W naszej aplikacji znajdziesz bazę firm specjalizujących się w tym obszarze. Są to zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i również mniejsze firmy. Złom stalowy jest jednym z częściej skupowanych odpadów. Pozbądź się tego, co Ci niepotrzebne we właściwy i zgodny z zasadami dbałości o środowisko naturalne sposób.

Oferty firm na wywóz odpadu.

Wywóz odpadu to oferta, jaką posiadają wyspecjalizowane firmy – skupy złomu. W zależności od oferty konieczne może być samodzielne dostarczenie odpadu do firmy lub też jego odbiór wyspecjalizowanymi pojazdami.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Beata
Chciałem pozbyć się różnych akumulatorów, jakie miałem w zakładzie. Przy pomocy aplikacji szybko znalazłem rzetelny skup i dostałem satysfakcjonującą kwotę za złom.
Erwin
Nasza firma recyklingowa nie działa długo, dlatego cieszę się, że mogliśmy się wypromować w aplikacji. Jesteśmy przekonani, że znajdujemy się w prestiżowym gronie i klienci zwrócą na nas uwagę.
Zbigniew
Wystawianie ofert w WasteMaster jest bardzo proste! Miałam do sprzedaży parę grup odpadów i myślałam, że zajmie mi to sporo czasu. Tymczasem już w parę minut miałam wszystko przygotowane. Chętni na zakup też się szybko znaleźli.
Bogdana
Wystawianie ofert w WasteMaster jest bardzo proste! Miałam do sprzedaży parę grup odpadów i myślałam, że zajmie mi to sporo czasu. Tymczasem już w parę minut miałam wszystko przygotowane. Chętni na zakup też się szybko znaleźli.
Honorata
Im więcej gromadziliśmy od [...]