Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Tomaszowie Lubelskim

Różnice w cenach.

Ceny złomu stalowego różnią się w zależności od firmy. Każda ustala swój cennik indywidualnie. Wpływ na ostateczne ceny złomu stalowego ma kilka czynników: kategoria złomu, ilość skupowanego złomu, wielkość firmy i zakres oferowanych usług. Może się okazać, że usługa w jednej z firm będzie droższa, jednak obejmować będzie dodatkowo odbiór złomu stalowego w Tomaszowie Lubelskim.

Które przedmioty można oddać firmom świadczącym usługę odbioru złomu stalowego w Tomaszowie Lubelskim?

Złom stalowy zaliczamy do odpadów nadających się do recyklingu. Są to przedmioty o różnych gabarytach wykonane ze stali. Muszą również nadawać się do ponownego wykorzystania. Proces obróbki i przetworzenia stali odbywa się w specjalnych piecach hutniczych.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Tomaszowie Lubelskim
Złom stalowy W5S
2000 kg
MSP 4s, szyna wsadowa, Złom stalowy W5S
Świdwin
Złom stalowy W13
1000 kg
Złom stalowy W13, HSF6, HZ-E5H, OW6, wióry wsadowe
Sokołów Podlaski
Złom stalowy N2
1000 kg
gruby, niewsad, Złom stalowy N2
Piotrków Trybunalski
Złom stalowy poprodukcyjny - wsad
8500 kg
HZE-8, poprodukcja, W7N, OWS, HSFSL
Żuromin
Złom stalowy W8
5000 kg
Złom stalowy W8, HZ-E1, MSP 5A, prasa
Kowary
Złom stalowy N5
9000 kg
10 cm, konstrukcja, niewsad
Świecie
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Tomaszowie Lubelskim
Krynice
UTH Pióro Jarosław
Zamość
FHU Metaligo
Zamość
JODŁA PH SKUP-SPRZEDAŻ SUROWCÓW WTÓRNYCH I ARTYKUŁÓW PAPIERNICZYCH
Zamość
Andrzej Szponar TRANS-ZŁOM
Płoskie
Jadwiga Kot-ZHU ZAMZŁOM
Sitaniec
PH STAL-KOLOR Piotr Muda
Tomaszów Lubelski
Inne, popularne kategorie odpadów

Wysokość opłat za korzystanie z aplikacji WasteMaster.

Chcąc skorzystać z oferty na złom stalowy, musisz założyć konto w naszej aplikacji. Dla osób fizycznych aplikacja jest całkowicie darmowa. Firmy również mogą zdecydować się na bezpłatny pakiet lub wybrać bardziej rozbudowany za 99 zł miesięcznie.

Jaki podział odpadu można znaleźć w skupie złomu stalowego w mieście Tomaszów Lubelski?

Złom stalowy dzielimy na dwie mniejsze grupy. Kryterium podziału to wielkość odpadu. Jedną z grup jest wsadowy złom stalowy, którego wielkość nie przekracza 1500 x 500 x 500 mm. Dzięki temu można go umieścić w piecu hutniczym. Drugi rodzaj złomu stalowego to niewsadowy złom stalowy o większych rozmiarach. Poddaje się go specjalnej obróbce, a dopiero potem umieszcza w piecu. Znajdź skup złomu stalowego w Tomaszowie Lubelskim w naszej aplikacji zajmującą się z interesującej Cię grupy odpadu.

Kategorie aplikacji WasteMaster

Kategorię sprzedażowe stali podzieliliśmy na mniejsze kategorie 2 poziomu. Wśród nich znajdziesz m.in. złom stalowy odpadowy, wszelkiego rodzaju pręty i blachy, złom żeliwny, żeliwo maszynowe oraz żeliwo wióry.

Gdzie znaleźć skup złomu stalowego w Tomaszowie Lubelskim?

Firmy zajmujące się złomem stalowym funkcjonują w branży zarządzania odpadami od wielu lat. Obecnie jednak mamy większą świadomość wpływu odpadów na środowisko naturalne i coraz chętniej korzystamy z ich usług. W WasteMaster znajdziesz firmy oferujące wywóz stalowego złomu. Skup złomu stalowego w mieście Tomaszów Lubelski oferuje wiele firm, które różnią się zakresem działalności, rodzajem przyjmowanego złomu stalowego i cenami.

Firmy zajmujące się gospodarowaniem odpadów.

Złomem stalowym zajmują się firmy z obszaru gospodarki odpadami. Nierzadko oprócz skupu oferują one wywóz przystosowanymi do odpadów wielkogabarytowych pojazdami.

Najlepsze firmy.

Najlepszym sposobem na wybór firmy oferującej skup oraz odbiór złomu stalowego w Tomaszowie Lubelskim jest porównanie kilku ofert. Aplikacja WasteMaster w znaczącym stopniu to ułatwia, ponieważ zrzesza wiele firm w jednym miejscu. Sprecyzuj swoje oczekiwania i sprawdź zakres usług interesujących Cię firm.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Gracjan
To, że na bieżąco otrzymuję powiadomienia o tym, kto jest zainteresowany ofertą skupu ułatwia moją codzienną pracę. Nie muszę też co jakiś czas zaglądać do aplikacji.
Ada
Jako firma rozbiórkowa zawsze mamy problem z tym, co zrobić z resztkami elewacji. Dlatego cieszę się, że w WM mogę znaleźć firmy, które się tym zajmą. Mamy więcej czasu na zajmowanie się naszą działalnością.
Hubert
Patrząc na to, jak już nowocześnie prezentuje się aplikacja WasteMaster mogę tylko czekac na dalszy rozwój i pogratulowac twórcom.
Ryszarda
Rynek odpadów w kraju jest duży. Od kilku lat widziałem, że wszystko należy w jakiś sposób usystematyzować, pogrupować. Nikt się jednak tego nie podjął. A teraz pojawił się WasteMaster i to co oferuje jest zadowalające. Branża może lepiej prosperować.
Mieczysława
Skupujemy akumulatory z ró [...]