Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Tczewie

Różne cenniki.

Może się okazać, że cennik złomu stalowego będzie się bardzo różnił u poszczególnych firm. Jest to uwarunkowane zakresem prowadzonych działań oraz świadczonych usług, kategorią złomu, ilością opadu, jaki jest skupowany, ale też długością współpracy. Zdarza się również, że można wybrać dodatkowe opcje, jak odbiór stalowego złomu w Tczewie, co jest płatne.

Jak scharakteryzować odpad nadający się dla firm świadczących usługę odbioru złomu stalowego w Tczewie?

Złom stalowy jest terminem ogólnym. Do tej grupy odpadów kwalifikują się wszystkie przedmioty wykonane ze stali, które można poddać recyklingowi. Oznacza to, że można je ponownie wykorzystać. Złomem stalowym zajmują się specjalne firmy, które posiadają piece hutnicze przeznaczone do przetapiania złomu.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Tczewie
Złom żeliwa - wióry
400 kg
wióry żeliwne
Grudziądz
Złom stalowy / pozostałe
8000 kg
Złom stalowy / pozostałe
Puławy
Złom żeliwa - wióry
5500 kg
wióry żeliwne
Żuromin
Złom stalowy N6
8000 kg
niewsad, szyna, szyna niewsadowa, Złom stalowy N6
Toruń
Złom żeliwa - wióry
6000 kg
wióry żeliwne
Głogów
Złom żeliwa mix
2500 kg
ZZWL, Złom żeliwa mix
Legionowo
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Tczewie
Tczew
F.H.U. " Karolmet " Karolina Krakowiak Skup Złomu i Metali Kolorowych
Tczew
TRADE-MET Damian Juda
TCZEW
Przeds. Złomowania i Usług Technicznych „PIROSTAL” S.C.
Czarlin
SELMET B.J.Rudniccy Sp.J.
Subkowy
ADMET PRZEMYSŁAW BOROWIK
Suchy Dąb
And-Hed Andrzej Samuszewski
Tczew
Inne, popularne kategorie odpadów

Wymogi dotyczące firm.

Aby firma mogła zajmować się recyklingiem stali, musi spełniać odpowiednie normy. Ponadto musi dysponować specjalnie przystosowanym do składowania odpadów terenem. Przy odbiorze złomu konieczne jest posiadania odpowiednich pojazdów. Złom stalowy trafia na skup złomu, gdzie jest poddawany dalszej obróbce.

Podział na rodzaje w aplikacji WasteMaster

Złom stalowy jest odpadem, który obejmuje wiele różnego rodzaju przedmiotów. W naszej aplikacji w kategorii złomu stalowego znajdziesz wiele kategorii 2 rzędu, np. blachy i pręty, złom stalowy odpadowy, złom stalowy poprodukcyjny, złom żeliwny odpadowy czy też złom żeliwa (wióry).

Co oznacza podział na złom wsadowy i niewsadowych w skupie złomu stalowego w mieście Tczew?

Podstawowy podział złomu stalowego bazuje na przystosowaniu odpadu do dalszej obróbki. Wyróżniamy dwie grupy, które skup złomu stalowego w Tczewie przyjmie. Są to: - złom wsadowy o parametrach 1500 x 500 x 500 mm, dzięki którym możliwy jest wsad do pieca hutniczego - niewsadowy o większych parametrach, wcześniej konieczna jest jego właściwa obróbka. Sprawdź, jaki odpad jest w ofercie konkretnych firm specjalizujących się w handlu złomem stalowym.

Wybór odpowiedniej oferty.

Wybierając firmę umożliwiającą skup złomu stalowego w mieście Tczew, sprawdź, jaką ofertę przygotowały dla Ciebie konkretne firmy, czy proponują odbiór, czy musisz go dostarczyć sam. Ważne jest też, jakiego rodzaju złom stalowy skupują. Zapewne nie bez znaczenia jest dla Ciebie cena, im wyższa, tym korzystniejsza dla Ciebie.

Cennik za korzystanie z aplikacji WasteMaster.

Pakiety są uzależnione od tego, czy jesteś osobą fizyczną, czy prowadzisz firmę. W pierwszym przypadku zawsze korzystasz z WasteMaster za darmo. W drugim również możesz zdecydować się na pakiet bezpłatny lub też z dodatkowymi opcjami za 99 zł miesięcznie.

Pomoc aplikacji przy wyborze firmy.

Skorzystaj z możliwości porównania wielu ofert na rynku. Sprawdź w naszej aplikacji, jaki zakres usług mają poszczególne firmy i czy umożliwiają odbiór złomu stalowego w Tczewie. Zwróć uwagę na ceny i jej stosunek do jakości. Możesz również kierować się oceną innych klientów.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Zuzanna
W końcu mam kontakt z firmami, które chcą negocjować ceny złomu. Bardzo to sobie cenię, ponieważ mam wgląd do kilku ofert i zawsze dostaję taką cenę, na jakiej mi zależy.
Dominik
Z aplikacją jestem związany od początku. Cenię to, że kiedy pojawiały się problemy techniczne to były bezzwłocznie usuwane. Widać też, że twórcy uczą się na błędach i udoskonalają apkę. To warte podkreślenia, bo przecież nie mają się na kim wzorować.
Aneta
Prowadzę niewielki sklep odzieżą na osiedlu. Pomimo to po każdej dostawie towaru miałam zawsze problem z dużą ilością śmieci, zwłaszcza plastiku i makulatury. W WasteMaster sprawdzam, gdzie mogę wywieźć odpady albo znajduję firmy, które same je szybko odbierają.
Seweryn
Zepsuł nam się telewizor i pralka w tym samym czasie. WasteMaster? Nie wiedziałem, co to, kiedy żona wspomniała. Dodałem zdjęcia sprzętu i od razu wyskoczyło mi miejsce, do jakiego zawieźć stare rtv. Pełen komfort!
Bogumiła
Miałem dużo złomu staloweg [...]