Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Stalowej Woli

Firmy nabywające odpad.

Złom stalowy trafia na skup złomu. Jest to firma, która zajmuje się jego składowaniem, obróbką i ponownym wykorzystaniem. Czasem również oferuje wywóz złomu stalowego. Musi też spełnić odpowiednie warunki, aby mogła świadczyć tego rodzaju usługi.

Wybór odpowiedniej oferty.

Wybierając firmę umożliwiającą skup złomu stalowego w mieście Stalowa Wola, sprawdź, jaką ofertę przygotowały dla Ciebie konkretne firmy, czy proponują odbiór, czy musisz go dostarczyć sam. Ważne jest też, jakiego rodzaju złom stalowy skupują. Zapewne nie bez znaczenia jest dla Ciebie cena, im wyższa, tym korzystniejsza dla Ciebie.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Stalowej Woli
Złom stalowy N10
3000 kg
blacha, cienki, HMS 2
Jabłonna
Złom stalowy N5
9000 kg
10 cm, konstrukcja, niewsad, Złom stalowy N5
Świnoujście
Złom żeliwa - wióry
1000 kg
wióry żeliwne
Mońki
Złom stalowy poprodukcyjny - niewsad
2000 kg
N2N, do paczkowania, N7N, głębokotłoczny, głębokotłoczna
Wołomin
Złom stalowy poprodukcyjny - wsad
9500 kg
HSF-SL, MSP10, MSP-10, HSF-SL, MSP10, Złom stalowy poprodukcyjny - wsad
Błonie
Złom stalowy / pozostałe
3500 kg
Złom stalowy / pozostałe
Krosno Odrzańskie
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Stalowej Woli
Stalowa Wola
Przedsiębiorstwo Surowców Wtórnych WTÓR STAL
Stalowa Wola
WTÓR – STEEL Sp. Z o.o.
Stalowa Wola
Cognor / Złomrex
Stalowa Wola
COGNOR S.A.
Nisko
SKUP SPRZEDAŻ SUROWCÓW WTÓRNYCH IWONA KOBYLARZ
Tarnobrzeg
Kasacja Pojazdów skup Złomu Jarpis
Stalowa Wola
Inne, popularne kategorie odpadów

Jak znaleźć odpowiedni skup złomu stalowego w Stalowej Woli?

Sprawdź firmy w naszej bazie oferujące skup złomu stalowego w mieście Stalowa Wola. Pozbądź się odpadów, które zalegają w Twoim domu lub firmie i wymagają odpowiedniego składowania. Chcąc chronić środowisko naturalne, postaw na recykling złomu stalowego, zyskaj przy tym wolne miejsce w domu, garażu lub magazynie, a także pieniądze.

Różne cenniki.

Może się okazać, że cennik złomu stalowego będzie się bardzo różnił u poszczególnych firm. Jest to uwarunkowane zakresem prowadzonych działań oraz świadczonych usług, kategorią złomu, ilością opadu, jaki jest skupowany, ale też długością współpracy. Zdarza się również, że można wybrać dodatkowe opcje, jak odbiór stalowego złomu w Stalowej Woli, co jest płatne.

Koszt korzystania z aplikacji WasteMaster.

Za pośrednictwem aplikacji możesz skorzystać z oferty wywozu odpadów. Wcześniej musisz założyć konto w aplikacji. Osoby fizyczne zawsze korzystają z aplikacji za darmo. Firmy również mają taką możliwość, ale do wyboru jest dla nich jeszcze jeden, rozszerzony pakiet za 99 zł miesięcznie.

Jakie odpady możemy oddać w skupie złomu stalowego w mieście Stalowa Wola?

Złom stalowy dzielimy na dwie grupy. Cechą pozwalającą zakwalifikować złom do jednej z nich jest wielkość odpadu. Pierwszą grupę tworzy złom stalowy o wielkości maksymalnej 1500 x 500 x 500 mm. Można od razu umieścić go w piecu hutniczym. Druga grupa to złom o gabarytach przekraczających te wartości. Skup złomu stalowego w Stalowej Woli najpierw wstępnie obrabia złom, a dopiero potem zostaje przetopiony w piecu.

Rodzaje odpadów w aplikacji.

Złom stalowy w aplikacji WasteMaster został podzielony na mniejsze grupy – kategorie 2 poziomu. Dzięki temu łatwiejsze jest znalezienie konkretnego odbiorcy i firmy zajmującej się odbiorem z danym odpadem w ofercie. Przykładowo są to: złom stalowy poprodukcyjny, złom żeliwa, złom żeliwny odpadowy i żeliwa mix.

Jakie odpady możemy przekazać firmą specjalizującym się w usłudze odbioru złomu stalowego w Stalowej Woli?

O odpadzie stalowym mówimy w kontekście wszystkich tych przedmiotów, które są wykonane ze stali i spełniają wszelkie kryteria pozwalające na ich recykling, czyli ponowne wykorzystanie. W firmach zajmujących się stalą przetapia się złom w piecach hutniczych z zachowaniem wszelkich norm i środków ostrożności.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Magdalena
Przerabiamy różne z miedzi, by uzyskać czysty granulat. Wtedy cena jest wyższa. Cieszymy się że mogliśmy to promować w wastemaster.
Balbina
Żaden skup w okolicy nie chciał kupić akumulatorów z moich maszyn rolniczych i wózków widłowych. Zrobiłem zdjęcia, napisałem co mam. Nie liczyłem na duży odzew, tymczasem przez WasteMaster odezwało się do mnie sporo klientów.
Cecylia
Gospodarujemy różne odpady i chciałem dać kilka ofert na zakup odpadu. Nie zawsze było to możliwe na branżowych portalach. Za to w aplikacji mam pełną dowolność. To korzystne dla moich interesów.
Gabriel
Nasz skup rur stalowych jest jednym z większych w regionie, dlatego nie wyobrażałem sobie, że nie znajdziemy się w gronie innych przedsiębiorstw w apce. Teraz jesteśmy ogólnodostępni i bardziej rozpoznawalni.
Bernard
Produkujemy stal i sprzeda [...]