Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Przemyślu

Zalety korzystania z aplikacji WasteMaster.

W naszej aplikacji masz możliwość porównania cen wielu firm świadczących skup złomu stalowego w mieście Przemyśl. Wszystkie niezbędne informacje do podjęcia decyzji są w jednym miejscu. To zdecydowanie ułatwia wybór najlepszej oferty pod względem ceny i zakresu usług.

Kategorie aplikacji WasteMaster

Kategorię sprzedażowe stali podzieliliśmy na mniejsze kategorie 2 poziomu. Wśród nich znajdziesz m.in. złom stalowy odpadowy, wszelkiego rodzaju pręty i blachy, złom żeliwny, żeliwo maszynowe oraz żeliwo wióry.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Przemyślu
Złom stalowy N2 - pręty
9500 kg
ON4, pręt, pręt zbrojeniowy, Złom stalowy N2 - pręty
Police
Złom stalowy N2
500 kg
Złom stalowy N2, gruby, niewsad
Opole
Złom stalowy W2
300 kg
Złom stalowy W2, MSP-2, HSF1, HMS 1, dwójka, HSF1
Chełmno
Złom stalowy W5
3500 kg
OWK10, piątka, OWK10, HZ-E3G, piątka
Gniezno
Złom stalowy N7
8000 kg
gruby, konstrukcja, niewsad
Mierzyn
Złom stalowy poprodukcyjny - wsad
9500 kg
Złom stalowy poprodukcyjny - wsad, MSP-6, ocynk, HSFSL, OWS, W2N
Jasło
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Przemyślu
Przemyśl
GLOBAL RECYKLING MARCIN LITWIN I ŁUKASZ GAWLIK S.C.
Przemyśl
Łukasz Gawlik GLOBAL RECYKLING FHU
Orły
FHUP PARMAR MARCIN PARTYKA
Tuczempy
SKAJ MOTO ZŁOM-KRZYSZTOF PACUŁA
Oleszyce
Bogdan Powroźnik Przedsiębiorstwo Usługowo- Handlowe"POW-BUD"
Lubaczów
Skup i Sprzedaż Złomu Metali Kolorowych, Zakład Betoniarski Ryszarda Bąska
Przemyśl
Inne, popularne kategorie odpadów

Koszty korzystania z aplikacji WasteMaster.

Dla osób fizycznych aplikacja WasteMaster jest bezpłatna. Jeżeli prowadzisz firmę produkującą odpad w postaci złomu stalowego, to możesz zdecydować się na pakiet bezpłatny lub rozszerzony za cenę 99 zł miesięcznie.

Różnice w cenach proponowanych przez firmy.

Ceny złomu stalowego są bardzo różne, co jest uzależnione od rodzaju złomu. Na cenę wpływ ma także ilość sprzedawanego odpadu, zazwyczaj im jest go więcej, tym cena atrakcyjniejsza dla klienta. Odbiorcy odpadów mogą dodatkowo oferować odbiór złomu stalowego w Przemyślu, dzięki czemu nie musimy samodzielnie dostarczać go we wskazane miejsce. To także warunkuje koszt całej usługi.

Które przedmioty można oddać firmom świadczącym usługę odbioru złomu stalowego w Przemyślu?

Złom stalowy zaliczamy do odpadów nadających się do recyklingu. Są to przedmioty o różnych gabarytach wykonane ze stali. Muszą również nadawać się do ponownego wykorzystania. Proces obróbki i przetworzenia stali odbywa się w specjalnych piecach hutniczych.

Firmy w bazie aplikacji WasteMaster.

Do Twojej dyspozycji jest baza firm zajmujących się skupem oraz umożliwiającą odbiór złomu stalowego w Przemyślu. Oferty różnią się zakresem działalności, cenami i kategoriami złomu stalowego, jaki jest przyjmowany w konkretnej firmie. W WasteMaster porównasz oferty firm i tym samym wybierzesz taką, która najbardziej spełnia Twoje oczekiwania.

Specjalistyczne firmy.

Firmy działające w branży gospodarki i zarządzania odpadami muszą dysponować odpowiednim zapleczem maszynowym i terenem przystosowanym do składowania odpadu. Ponadto na ich wyposażeniu nie może zabraknąć pieca hutniczego oraz wyspecjalizowanych pojazdów umożliwiających ewentualny odbiór złomu od klienta.

Gdzie znaleźć skup złomu stalowego w Przemyślu?

Skup złomu stalowego w mieście Przemyśl to jedna z usług, jaką możesz zamówić przez naszą aplikację. Jest ona skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Znajdziesz u nas bazę odbiorców odpadów specjalizujących się w złomie stalowym. Oferty różnią się zakresem, ale też ceną. Sprawdź firmy w Twojej lokalizacji i pozbądź się odpadów, szanując środowisko naturalne.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Aniela
W ogóle nie orientowałem się, jakie są średnie ceny skupu złomu, a w firmie zgromadziliśmy już trochę odpadów tego typu. Dlatego w WasteMaster sprawdziłem aktualne informacje z branży i teraz wiem, ile mogę żądać za różne odpady.
Beniamin
Wiedziałem, że żeby się rozwinąć potrzebuję nowych partnerów biznesowych. Dlatego zgłosiliśmy się do WasteMaster. Już w ciągu kilku tygodni moja firma zdobyła parę obiecujących relacji biznesowych.
Gustaw
Wymieniałam wyposażenie w zakładzie fryzjerskim. Panowie monterzy zostawili po sobie niezły bałagan i szczerze mówiąc, nie bardzo wiedziałam, co z tym zrobić. Na szczęście mąż pokazał mi tę apkę. Szybko zamówiłam firmę, która wszytsko zutylizowala.
Bogdan
Wiedziałam, że z wywozu złomu skorzystam raczej jednorazowo i nie chciałam pobierać aplikacji na telefon. Mąż powiedział, że wcale nie muszę tego robić. I faktycznie, zamówiłam firmę z poziomu przeglądarki.
Henryk
Dobrze, że WasteMaster dos [...]