Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Pabianicach

Ceny różnych firm.

Ceny złomu stalowego każda firma ustala indywidualnie. Dopasowuje je do polityki swojej firmy, zakresu usług i uznania. Może się okazać, że różnice w cenach będą bardzo dużo, podobnie jak w zakresie świadczonych usług. Wpływ na to ma kategoria złomu, ilość sprzedawanego odpadu i długość współpracy oraz czy jest świadczony odbiór złomu stalowego w Pabianicach.

Wyspecjalizowane firmy.

Stalą mogą zajmować się tylko taki firmy, które spełniają określone normy. Są to skupy złomu, gdzie dostarczamy odpady lub trafiają one po odbiorze od nas z domu lub firmy.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Pabianicach
Złom żeliwa - wióry
1500 kg
Złom żeliwa - wióry, wióry żeliwne
Brodnica
Złom stalowy W8
6000 kg
HZ-E1, MSP 5A, prasa
Limanowa
Złom stalowy N2
3500 kg
gruby, niewsad, Złom stalowy N2
Dęblin
Złom stalowy poprodukcyjny - wsad
8000 kg
ocynk, ocynk, poprodukcja, W7N, W2N
Bochnia
Złom akcesoria kolorowe
6000 kg
akcesoria, podkłady, śruby
Wąbrzeźno
Złom stalowy W5
3000 kg
konstrukcja, HSF3G, konstrukcja, HZ-E3G, HSF3G, Złom stalowy W5
Piła
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Pabianicach
Pabianice
Handel – Usługi Anna Jelonek
Pabianice
F.W MAR-BUD Tomasz Kowalski
Pabianice
JEDS METAL JACEK SIKORSKI
Pabianice
SKUP I SPRZEDAŻ SUROWCÓW WTÓRNYCH DARIUSZ JANISZEWSKI
Pabianice
ZŁOMIK-TRANS PRZEMYSŁAW GOSS
Łódź
AN-JAN Jan Lorens
Pabianice
Inne, popularne kategorie odpadów

Gdzie znaleźć skup złomu stalowego w Pabianicach?

Firmy zajmujące się złomem stalowym funkcjonują w branży zarządzania odpadami od wielu lat. Obecnie jednak mamy większą świadomość wpływu odpadów na środowisko naturalne i coraz chętniej korzystamy z ich usług. W WasteMaster znajdziesz firmy oferujące wywóz stalowego złomu. Skup złomu stalowego w mieście Pabianice oferuje wiele firm, które różnią się zakresem działalności, rodzajem przyjmowanego złomu stalowego i cenami.

Kategorie aplikacji WasteMaster

Kategorię sprzedażowe stali podzieliliśmy na mniejsze kategorie 2 poziomu. Wśród nich znajdziesz m.in. złom stalowy odpadowy, wszelkiego rodzaju pręty i blachy, złom żeliwny, żeliwo maszynowe oraz żeliwo wióry.

Baza firm w aplikacji.

Jest wiele firm zajmujących się odpadami, jednak nie wszystkie spełnią Twoje oczekiwania. W naszej aplikacji znajdziesz bazę firm, które oferują różny zakres usług i ceny. Sprawdź, czy któraś umożliwia odbiór złomu stalowego w Pabianicach. Porównaj ich oferty, wybierając tę, która najlepiej wpisuje się w Twoje priorytety i wymagania.

Aplikacja WasteMaster- koszty korzystania z aplikacji.

Osoby fizyczne korzystają z aplikacji WasteMaster bez żadnych opłat. Dla firm przygotowaliśmy dodatkowo ofertę rozszerzoną, która kosztuje 99 zł miesięcznie. Im więcej opcji, tym większy komfort i skuteczność znalezienia dobrej firmy zajmującej się złomem stalowym.

Co można przekazać do firm z usługą odbioru złomu stalowego w Pabianicach?

Złom stalowy to grupa odpadów, które są wykonane ze stali. Ponadto muszą kwalifikować się do recyklingu, a więc ponownego wykorzystania po wcześniejszej odpowiedniej obróbce. W firmach zajmujących się wywozem złomu stalowego znajdują się specjalne piece hutnicze, w których złom jest przetapiany.

Jakie przedmioty możemy zakwalifikować w skupie złomu stalowego w mieście Pabianice?

Złom stalowy jest odpadem, który, jak sama nazwa wskazuje, jest wykonany ze stali. Aby dany przedmiot można było zakwalifikować do tej grupy, musi on nadawać się do recyklingu, a więc ponownego wykorzystania. Skup złomu stalowego w Pabianicach pozwoli Ci nie tylko pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów, ale również będzie sprzyjał środowisku naturalnemu.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Edwin
W urzędzie pocztowym od dawna zgłaszałam problem nagromadzonego plastiku. W końcu sama znalazłam przez WasteMaster pośrednika, który raz w tygodniu pojawia się na poczcie i wszystko zbiera.
Bogusław
Nadszedł czas, kiedy wiedziałem, że już muszę zezłomować stary samochód. Chciałem dostać jak najwyższą cenę, dlatego sprawdziłem kilka punktów w okolicy. Mogłem szybko wybrać przez WasteMaster te, jakie oferują najlepszą cenę. Polecam wszystkim!
Małgorzata
Wyposażyliśmy na nowo stację demontażu pojazdów i chcieliśmy się zareklamować nawet w całej Polsce. Umieszczenie oferty w wastemaster to był strzał w dziesiątkę!
Edmund
Bardzo zależało nam na tym, by wreszcie znaleźć firmę, która złom z naszego zakładu będzie odbierać o czasie. Wobec tego cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą wyszukaną w apce.
Henryk
Nie chciałem pobierać kole [...]