Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Oświęcimiu

Jak znaleźć odpowiedni skup złomu stalowego w Oświęcimiu?

Sprawdź firmy w naszej bazie oferujące skup złomu stalowego w mieście Oświęcim. Pozbądź się odpadów, które zalegają w Twoim domu lub firmie i wymagają odpowiedniego składowania. Chcąc chronić środowisko naturalne, postaw na recykling złomu stalowego, zyskaj przy tym wolne miejsce w domu, garażu lub magazynie, a także pieniądze.

Podział kategorii aplikacji WasteMaster

W celu ułatwienia naszym klientom znalezienia najlepszej firmy zainteresowanej odpadem podzieliliśmy go na mniejsze kategorie. Wśród nich są m.in. złom stalowy N10, N2, N4 i N7, złom stalowy poprodukcyjny, złom żeliwa mix oraz złom żeliwny odpadowy.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Oświęcimiu
Złom żeliwa mix
3000 kg
Złom żeliwa mix, ZZWL
Gorlice
Złom żeliwa mix
10000 kg
ZZWL, Złom żeliwa mix
Goleniów
Złom stalowy W5S
7000 kg
MSP 4s, szyna wsadowa
Ozorków
Złom żeliwo maszynowe
4500 kg
Złom żeliwo maszynowe
Czeladź
Złom stalowy W8
600 kg
HZ-E1, MSP 5A, prasa
Grójec
Złom stalowy poprodukcyjny - wsad
5000 kg
luz, W2N, OWS, luz, W2N
Żuromin
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Oświęcimiu
Oświęcim
ALJAMEX S.C. Grzegorz Sośniok, Jan Sośniok, Rafał Wyciślok
Oświęcim
Anna Marcela KOLMET
Oświęcim
Joanna Kiełek FUH LAVENIR
Oświęcim
MJMETAL S.C. Marcin Jakubiec, Janusz Pater
Oświęcim
MYSŁAJEK KRZYSZTOF FH-U. KART
Oświęcim
TREVIRA SYLWIA SZCZUREK, MARCIN SZCZUREK Sp.J.
Oświęcim
Inne, popularne kategorie odpadów

Koszty wywozu odpadów w aplikacji WasteMaster.

Aby skorzystać z aplikacji, musisz założyć w nim konto. Osoby fizyczne mają dostęp do aplikacji za darmo, nie ponoszą więc żadnych opłat. Firmy również mogą zdecydować się na darmową wersję lub płatną z dodatkowymi udogodnieniami za 99 zł miesięcznie.

Wybór najlepszej firmy.

Przy wyborze firmy świadczącej skup złomu stalowego w mieście Oświęcim sprawdź, co oferuje w ramach oferty i jaka jest jej cena. Zwróć uwagę na możliwość transportu, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas, a niekiedy również pieniądze. Firmy mogą zgłaszać się do Ciebie z ofertą, Ty je akceptujesz lub odrzucasz.

Porównywanie ofert firm.

Jeżeli zależy Ci na wyborze najlepszej oferty, najlepiej porównaj przynajmniej kilka z nich. Jest to możliwe za pośrednictwem aplikacji WasteMaster. Znajdziesz u nas firmy wraz z ofertami i cenami konkretnych usług, przykładowo świadczącą odbiór złomu stalowego w Oświęcimiu.

Specjalistyczne firmy.

Firmy działające w branży gospodarki i zarządzania odpadami muszą dysponować odpowiednim zapleczem maszynowym i terenem przystosowanym do składowania odpadu. Ponadto na ich wyposażeniu nie może zabraknąć pieca hutniczego oraz wyspecjalizowanych pojazdów umożliwiających ewentualny odbiór złomu od klienta.

Zróżnicowanie cen.

Rynek odpadów jest bardzo zróżnicowany i prężnie się rozwija. Poszczególne firmy same ustalają cennik za odbiór złomu stalowego w Oświęcimiu, dlatego możemy dostrzec duże różnice cenowe pomiędzy ofertami. Są one uzależnione m.in. od ilości sprzedawanego odpadu, jego rodzaju, długości współpracy, a także zakresu usług.

Które odpady możemy przekazać firmom działającym w sektorze odbioru złomu stalowego w Oświęcimiu?

Aby odpad można było zakwalifikować do grupy złomu stalowego, musi spełniać określone warunki. Są to wszystkie przedmioty wykonane ze stali, które można poddać recyklingowi, a więc ponownie je wykorzystać po wcześniejszej obróbce. Takie działania prowadzone są w specjalnych firmach, gdzie przyjmowane są odpady.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Eliza
Złomujemy samochody od 30 lat. Teraz możemy pozyskiwać sami klientów i robić to w wygodny i szybki sposób. Wiemy też na bieżąco co dzieje się w branży.
Aleksander
Zakładka „do kupienia” jest bardzo przejrzysta. Od razu wiedziałem, jakie oferty są dla mnie odpowiednie. To praktyczne i pozwala zaoszczędzić sporo czasu.
Nikodem
Mieliśmy dużo szklanych odpadów i potrzebowaliśmy firma, która sama wszystko od nas odbierze. W Waste Master wpisaliśmy, co mamy i już po kilku minutach zainteresowani przedsiębiorcy odezwali się do nas sami.
Melania
Jesteśmy dużą fabryką i na co dzień produkujemy mnóstwo odpadów. Wiedzieliśmy, że prędzej, czy później będziemy musieli coś zrobić z elektrośmieciami. Z pomocą aplikacji wiemy, gdzie się zgłaszać.
Władysława
Sprzedajemy złom stalowy z [...]