Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Nowym Targu

Które odpady możemy przekazać firmom działającym w sektorze odbioru złomu stalowego w Nowym Targu?

Aby odpad można było zakwalifikować do grupy złomu stalowego, musi spełniać określone warunki. Są to wszystkie przedmioty wykonane ze stali, które można poddać recyklingowi, a więc ponownie je wykorzystać po wcześniejszej obróbce. Takie działania prowadzone są w specjalnych firmach, gdzie przyjmowane są odpady.

Porównywanie firm oraz ich ofert.

Porównując oferty wielu firm, sprawdź, jaki jest zakres ich działania i czy przyjmują rodzaj złomu stalowego, którego chcesz się pozbyć. Porównaj ceny i czas realizacji zlecenia. Możesz sam szukać firmy świadczącej usługi transportu odpadu lub też zdecydować się na ofertę składaną przez firmę. Skup złomu stalowego w mieście Nowy Targ proponują Ci współpracę, Ty akceptujesz lub odrzucasz ofertę.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Nowym Targu
Złom stalowy N10
4000 kg
blacha, cienki, HMS 2
Inowrocław
Złom stalowy / pozostałe
9000 kg
Lębork
Złom stalowy N5
4500 kg
Złom stalowy N5, 10 cm, konstrukcja, niewsad
Hrubieszów
Złom stalowy poprodukcyjny - niewsad
7500 kg
ocynk, N2N, głębokotłoczna, BUNSHELINGS, ocynk
Tomaszów Mazowiecki
Złom stalowy N2 - pręty
8000 kg
ON4, pręt, pręt zbrojeniowy
Lędziny
Złom stalowy odpadowy
1000 kg
obtop, puszka, skrzepy, spalarnia, zendra
Milanówek
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Nowym Targu
Nowy Targ
„METALIC” Sp.J. Halina Janowiak, Stanisław Janowiak
Nowy Targ
OMEGA S.C. MARCIN JANOWIAK, PRZEMYSŁAW JANOWIAK
Raba Wyżna
STEFAN ŁUKASZKA SKUP I SPRZEDAŻ SUROWCÓW WTÓRNYCH ORAZ ODPADÓW POPRODUKCYJNYCH,
Sopytkowice
STEFAN ŁUKASZKA SKUP I SPRZEDAŻ SUROWCÓW WTÓRNYCH ORAZ ODPADÓW POPRODUKCYJNYCH,
Zakopane
BRODA ROMAN FHU ROMAR
Wilkowisko
Bożena Toporkiewicz FHU
Nowy Targ
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie odpady możemy oddać w skupie złomu stalowego w mieście Nowy Targ?

Złom stalowy dzielimy na dwie grupy. Cechą pozwalającą zakwalifikować złom do jednej z nich jest wielkość odpadu. Pierwszą grupę tworzy złom stalowy o wielkości maksymalnej 1500 x 500 x 500 mm. Można od razu umieścić go w piecu hutniczym. Druga grupa to złom o gabarytach przekraczających te wartości. Skup złomu stalowego w Nowym Targu najpierw wstępnie obrabia złom, a dopiero potem zostaje przetopiony w piecu.

Firmy zajmujące się gospodarowaniem odpadów.

Złomem stalowym zajmują się firmy z obszaru gospodarki odpadami. Nierzadko oprócz skupu oferują one wywóz przystosowanymi do odpadów wielkogabarytowych pojazdami.

Ceny korzystania z aplikacji WasteMaster.

Cena jest uzależniona od tego, czy prowadzisz firmę, czy jesteś osobą fizyczną. W pierwszym przypadku możesz wybrać darmowy pakiet lub rozszerzony za cenę 99 zł miesięcznie. Osoby fizyczne korzystają z aplikacji za darmo.

Różnice w cenach.

Ceny złomu stalowego różnią się w zależności od firmy. Każda ustala swój cennik indywidualnie. Wpływ na ostateczne ceny złomu stalowego ma kilka czynników: kategoria złomu, ilość skupowanego złomu, wielkość firmy i zakres oferowanych usług. Może się okazać, że usługa w jednej z firm będzie droższa, jednak obejmować będzie dodatkowo odbiór złomu stalowego w Nowym Targu.

Gdzie znaleźć skup złomu stalowego w Nowym Targu?

Skup złomu stalowego w mieście Nowy Targ to jedna z usług, jaką możesz zamówić przez naszą aplikację. Jest ona skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Znajdziesz u nas bazę odbiorców odpadów specjalizujących się w złomie stalowym. Oferty różnią się zakresem, ale też ceną. Sprawdź firmy w Twojej lokalizacji i pozbądź się odpadów, szanując środowisko naturalne.

Baza firm w aplikacji.

Jest wiele firm zajmujących się odpadami, jednak nie wszystkie spełnią Twoje oczekiwania. W naszej aplikacji znajdziesz bazę firm, które oferują różny zakres usług i ceny. Sprawdź, czy któraś umożliwia odbiór złomu stalowego w Nowym Targu. Porównaj ich oferty, wybierając tę, która najlepiej wpisuje się w Twoje priorytety i wymagania.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Iwona
Bardzo zależało nam na tym, by wreszcie znaleźć firmę, która złom z naszego zakładu będzie odbierać o czasie. Wobec tego cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą wyszukaną w apce.
Kalina
Jesteśmy dużą fabryką i na co dzień produkujemy mnóstwo odpadów. Wiedzieliśmy, że prędzej, czy później będziemy musieli coś zrobić z elektrośmieciami. Z pomocą aplikacji wiemy, gdzie się zgłaszać.
Stefania
Utylizacja odpadów – nie twierdzę, że moja branża jest łatwa. Natomiast, coś czuję, że od chwili, gdy pojawił się WasteMaster wszystko będzie znacznie prostsze. Możemy docierać do nowych klientów, jak i oni mogą się do nas sami zgłaszać.
Stanisław
Jesteśmy złomowiskiem, które do tej pory nie miało szczęścia do współprac handlowych. Odkąd szukamy kontrahentów w WM nie musimy się tym już absolutnie przejmować.
Beniamin
Skupujemy odpady nadające [...]