Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Mysłowicach

Które odpady możemy przekazać do firm świadczących usługę odbioru złomu stalowego w Mysłowicach?

Złom stalowy to odpad, który obejmuje bardzo szeroką grupę przedmiotów. Zaliczamy do niego wszystkie przedmioty wykonane ze złomu stalowego, które nadają się do recyklingu. Oznacza to, że taki przedmiot może zostać ponownie wykorzystany. Przyjmowaniem stali zajmować się mogą tylko wyspecjalizowane firmy.

Podział w aplikacji WasteMaster

Nasza aplikacja jest przyjazna każdemu użytkownikowi. Jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze. Chcąc ułatwić Ci sprzedaż złomu, dokonaliśmy jego podziału na kategorie 2 poziomu. Wśród nich są m.in. złom stalowy N2, N7, N5 i N6, złom żeliwa, złom żeliwa mix, złom stalowy poprodukcyjny oraz złom żeliwny odpadowy.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Mysłowicach
Złom stalowy N4
2000 kg
wióry niewsadowe
Lubin
Złom stalowy N2
2500 kg
gruby, niewsad, Złom stalowy N2
Gorzów Wielkopolski
Złom akcesoria kolorowe
3500 kg
Złom akcesoria kolorowe, akcesoria, podkłady, śruby
Pruszcz Gdański
Złom żeliwo maszynowe
6500 kg
Złom żeliwo maszynowe
Choszczno
Złom stalowy N10
6000 kg
blacha, cienki, HMS 2, Złom stalowy N10
Lubań
Złom akcesoria kolorowe
5500 kg
Złom akcesoria kolorowe, akcesoria, podkłady, śruby
Aleksandrów Łódzki
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Mysłowicach
Mysłowice
Firma Handlowo- Produkcyjno- Usługowa „DAMAR” Żaneta Hrapkowicz
Mysłowice
KA-MA S.C. WIOLETA MARDYŁO, TOMASZ MARDYŁO
Mysłowice
Global Krzysztof Sikorski
Mysłowice
MAREK BŁAŚKIEWICZ NIKSTAL
Mysłowice
PHU MARKOS S.C. MARCIN KOSTORZ, MAREK HORNIK
Mysłowice
ROMANISZYN MARIUSZ PHU BAMARO
Mysłowice
Inne, popularne kategorie odpadów

Co oznacza podział na złom wsadowy i niewsadowych w skupie złomu stalowego w mieście Mysłowice?

Podstawowy podział złomu stalowego bazuje na przystosowaniu odpadu do dalszej obróbki. Wyróżniamy dwie grupy, które skup złomu stalowego w Mysłowicach przyjmie. Są to: - złom wsadowy o parametrach 1500 x 500 x 500 mm, dzięki którym możliwy jest wsad do pieca hutniczego - niewsadowy o większych parametrach, wcześniej konieczna jest jego właściwa obróbka. Sprawdź, jaki odpad jest w ofercie konkretnych firm specjalizujących się w handlu złomem stalowym.

Aplikacja WasteMaster- koszty korzystania z aplikacji.

Osoby fizyczne korzystają z aplikacji WasteMaster bez żadnych opłat. Dla firm przygotowaliśmy dodatkowo ofertę rozszerzoną, która kosztuje 99 zł miesięcznie. Im więcej opcji, tym większy komfort i skuteczność znalezienia dobrej firmy zajmującej się złomem stalowym.

Różnica cen w różnych firmach.

Każda firma ma swój własny cennik złomu stalowego. Przy jego ustalaniu bierze pod uwagę kategorię złomu, ilość oddawanego przez klienta odpadu, długość współpracy, a także ewentualnie dodatkowe opcje. Warto więc porównać oferty kilku firm. Dodatkowo warto zainteresować się czy firmy umożliwia odbiór złomu stalowego w Mysłowicach.

Firmy w bazie aplikacji WasteMaster.

Do Twojej dyspozycji jest baza firm zajmujących się skupem oraz umożliwiającą odbiór złomu stalowego w Mysłowicach. Oferty różnią się zakresem działalności, cenami i kategoriami złomu stalowego, jaki jest przyjmowany w konkretnej firmie. W WasteMaster porównasz oferty firm i tym samym wybierzesz taką, która najbardziej spełnia Twoje oczekiwania.

Czy łatwo znaleźć skup złomu stalowego w Mysłowicach?

Skup złomu stalowego w mieście Mysłowice to zadanie dla wyspecjalizowanych firm. Jest ich coraz więcej ze względu na rosnącą świadomość wpływu naszych zachowań na środowisko naturalne. Korzystając z naszej aplikacji, zyskujesz dostęp do bazy firm specjalizujących się w wywozie złomu stalowego. Możesz porównywać oferty, szukać odbiorców odpadów, jak również przyjmować i odrzucać ich propozycje współpracy.

Wybór odpowiedniej oferty.

Wybierając firmę umożliwiającą skup złomu stalowego w mieście Mysłowice, sprawdź, jaką ofertę przygotowały dla Ciebie konkretne firmy, czy proponują odbiór, czy musisz go dostarczyć sam. Ważne jest też, jakiego rodzaju złom stalowy skupują. Zapewne nie bez znaczenia jest dla Ciebie cena, im wyższa, tym korzystniejsza dla Ciebie.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Jan
Chciałem zacząć inwestować w swoje złomowisko tak samo jak przed pandemią. Potrzebowałem na to funduszy, czyli nowych klientów. I wiedziałem, że muszę ich pozyskać szybko. Cieszę się, że właśnie pojawił się WasteMaster i o nic nie musiałem się martwić.
Danuta
Gabinet kosmetyczny prowadzę od dawna. Zawsze wszystkimi śmieciami zajmował się pośrednik. Od jakiegoś czasu pan przestał się u nas pojawiać. Nie chciałam się zagracić i właśnie w tym samym czasie usłyszałam o WM. Szybko znalazłam zaufanego, nowego pośrednika.
Halina
Odbiór odpadów od firm z różnych branż jest naszą specjalnością od dawna. Gospodarujemy odpady różnego typu, zapewniając kontenery i dokumenty potwierdzające odbiór. Zapisując się w wastemaster wiemy, że będziemy mieć więcej klientów.
Gabriela
Jako jedyna firma w mieście odbieramy odpady od klientów. Odkąd działa Wastemaster nie narzekamy na brak zleceń. Mało tego, wszyscy zaczęli się bardziej interesować naszą ofertą.
Andrzej
Wiedziałem, że żeby się ro [...]