Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Koszalnie

Aplikacja WasteMaster- koszty korzystania z aplikacji.

Osoby fizyczne korzystają z aplikacji WasteMaster bez żadnych opłat. Dla firm przygotowaliśmy dodatkowo ofertę rozszerzoną, która kosztuje 99 zł miesięcznie. Im więcej opcji, tym większy komfort i skuteczność znalezienia dobrej firmy zajmującej się złomem stalowym.

Różnice w cenie.

Każda firma świadcząca odbiór złomu stalowego w Koszalnie sama ustala cennik zgodnie z własnym uznaniem. Ceny złomu stalowego są więc bardzo różne. Cena jest ponadto uzależniona od kategorii złomu oraz jego ilości, jaką chcemy sprzedać. Nie bez znaczenia jest też długość współpracy, jeżeli jest ona dłuższa i stała, to cena może okazać się bardziej atrakcyjna.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Koszalnie
Złom stalowy W5
4000 kg
piątka, OWK10, HZ-E3G, HZ-E3G, konstrukcja
Nakło nad Notecią
Złom akcesoria kolorowe
6500 kg
akcesoria, podkłady, śruby
Łuków
Złom stalowy W7
1500 kg
konstrukcja, MSP-3, MSP3, siódemka
Szydłowiec
Złom stalowy N4
3500 kg
Złom stalowy N4, wióry niewsadowe
Żary
Złom stalowy N4
9500 kg
wióry niewsadowe
Jelenia Góra
Złom stalowy N4
2000 kg
Złom stalowy N4, wióry niewsadowe
Biała Podlaska
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Koszalnie
Koszalin
SKUP ZŁOMU I METALI KOLOROWYCH ZŁOMEK ŁUKASZ CĄKAŁA
Koszalin
METZŁOM Ligęza Sp.J.
Koszalin
ZUH KRZYŚ KRZYSZTOF CĄKAŁA
Koszalin
ZŁOMOSTAL Renata i Zbigniew Puzio Sp.J.
Legnica
WasteMaster Call Center sp. z o.o.
Świeszyno
ZUH KRZYŚ KRZYSZTOF CĄKAŁA
Koszalin
Inne, popularne kategorie odpadów

Jaki podział stali ze względu na wielkość możemy spotkać w skupie złomu stalowego w mieście Koszalin?

Złom stalowy możemy podzielić ze względu na przystosowanie do dalszej obróbki, do recyklingu. Pierwszą grupę stanowi złom wsadowy o parametrach umożliwiających wsad do pieca hutniczego, czyli 1500 x 500 x 500 mm. Druga grupa to złom niewsadowy o większych wymiarach, zanim trafi do pieca, konieczna jest jego obróbka. Za pośrednictwem naszej aplikacji znajdziesz firmy oferującą skup złomu stalowego w Koszalnie.

Jak znaleźć odpowiedni skup złomu stalowego w Koszalnie?

Szukasz firmy oferującej skup złomu stalowego w mieście Koszalin i nie wiesz co wziąć pod uwagę przy wyborze? W naszej aplikacji znajdziesz bazę firm specjalizujących się w tym obszarze. Są to zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i również mniejsze firmy. Złom stalowy jest jednym z częściej skupowanych odpadów. Pozbądź się tego, co Ci niepotrzebne we właściwy i zgodny z zasadami dbałości o środowisko naturalne sposób.

Oferty wielu firm.

Wybierając skup złomu stalowego w mieście Koszalin, powinieneś wziąć pod uwagę przede wszystkim zakres świadczonych przez nią usług. Ważne są też cena, rodzaj skupowanego złomu, ewentualnie oferty specjalne dla stałych klientów.

Co można przekazać do firm zajmujących się usługą odbioru złomu stalowego w Koszalnie?

Złom stalowy to bardzo ogólne pojęcie, które dotyczy wszystkich odpadów wykonanych ze stali. Firmy zajmujące się złomem stalowym mogą przyjmować dwa jego rodzaje w zależności od możliwości. Pierwszą grupę tworzy złom wsadowy o wymiarach 1500 x 500 x 500 mm, który bez problemu zmieści się w piecu hutniczym. Druga grupa to złom niewsadowy o wymiarach uniemożliwiający wsad do pieca. Aby było to możliwe, musi być wcześniej poddany obróbce.

Rodzaje odpadów w aplikacji.

Złom stalowy w aplikacji WasteMaster został podzielony na mniejsze grupy – kategorie 2 poziomu. Dzięki temu łatwiejsze jest znalezienie konkretnego odbiorcy i firmy zajmującej się odbiorem z danym odpadem w ofercie. Przykładowo są to: złom stalowy poprodukcyjny, złom żeliwa, złom żeliwny odpadowy i żeliwa mix.

Oferty firm na wywóz odpadu.

Wywóz odpadu to oferta, jaką posiadają wyspecjalizowane firmy – skupy złomu. W zależności od oferty konieczne może być samodzielne dostarczenie odpadu do firmy lub też jego odbiór wyspecjalizowanymi pojazdami.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Franciszka
Gospodarujemy różne odpady i chciałem dać kilka ofert na zakup odpadu. Nie zawsze było to możliwe na branżowych portalach. Za to w aplikacji mam pełną dowolność. To korzystne dla moich interesów.
Ilona
Do rozwinięcia działalności, a dokładniej do uzupełnienia zasobów w fabryce potrzebowaliśmy kilkuset odpadów. Chodziło głównie o złom i elektrośmieci. W WasteMaster zobaczyliśmy setki ofert i mogliśmy wybrać najkorzystniejsze dla nas.
Fryderyk
Wymienialiśmy w firmie okna. Musieliśmy się pozbyć starych okien, żaluzji, różnych elementów jakie zostały z montażu. Dlatego zdecydowaliśmy, że będziemy szukać w apce firm, które na pewno się tego pozbędą. To zadanie okazało się b.proste!
Hanna
Żaden skup w okolicy nie chciał kupić akumulatorów z moich maszyn rolniczych i wózków widłowych. Zrobiłem zdjęcia, napisałem co mam. Nie liczyłem na duży odzew, tymczasem przez WasteMaster odezwało się do mnie sporo klientów.
Szczepan
Dzięki WM współpracuję z f [...]