Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Kostrzynie nad Odrą

Kategorie aplikacji WasteMaster

Kategorię sprzedażowe stali podzieliliśmy na mniejsze kategorie 2 poziomu. Wśród nich znajdziesz m.in. złom stalowy odpadowy, wszelkiego rodzaju pręty i blachy, złom żeliwny, żeliwo maszynowe oraz żeliwo wióry.

Jak scharakteryzować odpad nadający się dla firm świadczących usługę odbioru złomu stalowego w Kostrzynie nad Odrą?

Złom stalowy jest terminem ogólnym. Do tej grupy odpadów kwalifikują się wszystkie przedmioty wykonane ze stali, które można poddać recyklingowi. Oznacza to, że można je ponownie wykorzystać. Złomem stalowym zajmują się specjalne firmy, które posiadają piece hutnicze przeznaczone do przetapiania złomu.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Kostrzynie nad Odrą
Złom stalowy N2 - pręty
2000 kg
Złom stalowy N2 - pręty, ON4, pręt, pręt zbrojeniowy
Pruszków
Złom stalowy N6
800 kg
niewsad, szyna, szyna niewsadowa
Piekary Śląskie
Złom stalowy W8
7000 kg
Złom stalowy W8, HZ-E1, MSP 5A, prasa
Sępólno Krajeńskie
Złom akcesoria kolorowe
3000 kg
akcesoria, podkłady, śruby, Złom akcesoria kolorowe
Nowe Miasto Lubawskie
Złom stalowy / pozostałe
7000 kg
Złom stalowy / pozostałe
Ozorków
Złom stalowy poprodukcyjny - niewsad
4000 kg
głębokotłoczny, głębokotłoczny, BUNSHELINGS, do paczkowania, poprodukcja, Złom stalowy poprodukcyjny - niewsad
Lublin
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Kostrzynie nad Odrą
Kostrzyn nad Odrą
AGRECO SERVICE Sp. z o.o.
Kostrzyn nad Odrą
ALFABUD Przedsiębiorstwo Budowlane Krystyna Machońka-Flader
Kostrzyn
ROMAN JANIK ELROM EXPORT-IMPORT ROMAN JANIK
Witnica
PW OKSTER LIDIA OKNIŃSKA-STANEK
Słubice
NEWCOPPER ADAM PIETRUSEWICZ
Rzepin
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe „ZŁOMIX” Jarosław Miksa Kowalów
Kostrzyn nad Odrą
Inne, popularne kategorie odpadów

Wybór oferty.

Przede wszystkim sprawdź, czy wybrany skup złomu stali w mieście Kostrzyn nad Odrą jest zainteresowany danym odpadem. Ponadto zapoznaj się z jej ofertą, czy ma w niej transport. Firmy mogą składać Ci oferty, a Ty je akceptujesz lub odrzucasz. Zwróć też uwagę na cenę i oferty specjalne. Wybierz najlepszą firmę zajmującą się wywozem stalowego złomu za pośrednictwem naszej aplikacji!

Porównywanie ofert firm.

Jeżeli zależy Ci na wyborze najlepszej oferty, najlepiej porównaj przynajmniej kilka z nich. Jest to możliwe za pośrednictwem aplikacji WasteMaster. Znajdziesz u nas firmy wraz z ofertami i cenami konkretnych usług, przykładowo świadczącą odbiór złomu stalowego w Kostrzynie nad Odrą.

Jakie grupy tego odpadu możemy spotkać w skupie złomu stalowego w mieście Kostrzyn nad Odrą?

Złom stalowy możemy podzielić na dwie grupy ze względu na jego gabaryty. Pierwsza to złom stalowy wsadowy o wymiarach do 1500 x 500 x 500 mm. Umożliwiają one umieszczenie odpadu w piecu hutniczym. Druga grupa to złom stalowy niewsadowy o rozmiarach przewyższających wskazane wartości. Aby możliwy był wsad do pieca hutniczego, odpad trzeba poddać wcześniejszej obróbce. Skup złomu stalowego w Kostrzynie nad Odrą znajdziesz bez problemu w aplikacji WasteMaster.

Różnice w cenach.

Ceny złomu stalowego różnią się w zależności od firmy. Każda ustala swój cennik indywidualnie. Wpływ na ostateczne ceny złomu stalowego ma kilka czynników: kategoria złomu, ilość skupowanego złomu, wielkość firmy i zakres oferowanych usług. Może się okazać, że usługa w jednej z firm będzie droższa, jednak obejmować będzie dodatkowo odbiór złomu stalowego w Kostrzynie nad Odrą.

Wysokość opłat w aplikacji WasteMaster.

Jeżeli jesteś osobą fizyczną, to aplikacja WasteMaster jest dla Ciebie bezpłatna. Jeżeli chcesz skorzystać z oferty skupu złomu stalowego i prowadzisz firmę, masz do wyboru dwa pakiety – jeden jest bezpłatny, drugi rozszerzony z opłatą w wysokości 99 zł miesięcznie.

Firmy zajmujące się odbiorem odpadów.

Odbiorem złomu zajmują się specjalne firmy, które muszą spełniać określone normy i być przystosowane do prowadzenia tej specyficznej działalności gospodarczej. Są to skupy złomu z odpowiednim zapleczem maszynowym, pojazdami i dobrze zorganizowaną logistyką.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Ofelia
Pośrednikiem jestem od kilku lat. Głównie zajmuje się złomem stalowym, natomiast zdarzyło się też już handlować innymi odpadami. Przez aplikację mogę szybciej sprawdzić, co ktoś ma do zaoferowania. Jest to dla mnie korzystne, a strony transakcji też są zadowolone.
Tatiana
Na przetargach w handlu złomem znam się bardzo dobrze, jednak przyznam, że dopiero w WasteMaster przekonałam się, że można odpowiadać na potrzeby rynku w nowoczesny sposób.
Stefan
Jeśli w moim sklepie raz na jakiś czas zebrałem dużo odpadów, to wiedziałem, że w najbliższym czasie będzie trzeba sporo czasu poświęcić na znalezienie firmy, która je zutylizuje. Teraz to nie problem. Dzięki WasteMaster nie muszę nigdzie dzwonić.
Ida
Mam duży garaż, dlatego nigdy nie wyrzucałem starych opon. Nie przeszkadzały mi. Jednak zmieniamy miejsce zamieszkania i wiem, że to czas na porządki. Kumpel polecił mi apliakcje WasteMaster i od razu znalazłem skup opon w okolicy.
Bartłomiej
Jako serwis sprzętu AGD ma [...]