Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Goleniowie

Jaki podział odpadu można znaleźć w skupie złomu stalowego w mieście Goleniów?

Złom stalowy dzielimy na dwie mniejsze grupy. Kryterium podziału to wielkość odpadu. Jedną z grup jest wsadowy złom stalowy, którego wielkość nie przekracza 1500 x 500 x 500 mm. Dzięki temu można go umieścić w piecu hutniczym. Drugi rodzaj złomu stalowego to niewsadowy złom stalowy o większych rozmiarach. Poddaje się go specjalnej obróbce, a dopiero potem umieszcza w piecu. Znajdź skup złomu stalowego w Goleniowie w naszej aplikacji zajmującą się z interesującej Cię grupy odpadu.

Firmy zajmujące się gospodarowaniem odpadów.

Złomem stalowym zajmują się firmy z obszaru gospodarki odpadami. Nierzadko oprócz skupu oferują one wywóz przystosowanymi do odpadów wielkogabarytowych pojazdami.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Goleniowie
Złom stalowy W7
8500 kg
konstrukcja, MSP-3, MSP3, siódemka
Sieradz
Złom stalowy N5
2000 kg
10 cm, konstrukcja, niewsad
Marki
Złom stalowy N2
9000 kg
Złom stalowy N2, gruby, niewsad
Mońki
Złom stalowy poprodukcyjny - wsad
6500 kg
luz, OWS, W2N, HSF-SL, OWS
Września
Złom żeliwny odpadowy
9500 kg
Gdańsk
Złom stalowy poprodukcyjny - wsad
9500 kg
luz, luz, W7N, HZE-8, MSP-10
Głogów
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Goleniowie
Goleniów
Allmet Maciej Grzesiak
Rurzyca
TERPITZ SKUP ZŁOMU STALOWEGO, METALI KOLOROWYCH I MAKULATURY TERPITZ GRZEGORZ
Szczecin
PHU EKO-MARMAX MARCIN MARKIEWICZ
Nowogard
PUH WĘGLOSTAL Ireneusz Adamiak
Szczecin
STAL-WOJ-SKUP ZŁOMU ANDRZEJ WOJTACH
Szczecin
STENA RECYCLING Sp. z o.o.
Goleniów
Inne, popularne kategorie odpadów

Gdzie znaleźć skup złomu stalowego w Goleniowie?

Firmy zajmujące się złomem stalowym funkcjonują w branży zarządzania odpadami od wielu lat. Obecnie jednak mamy większą świadomość wpływu odpadów na środowisko naturalne i coraz chętniej korzystamy z ich usług. W WasteMaster znajdziesz firmy oferujące wywóz stalowego złomu. Skup złomu stalowego w mieście Goleniów oferuje wiele firm, które różnią się zakresem działalności, rodzajem przyjmowanego złomu stalowego i cenami.

Jak scharakteryzować odpad nadający się dla firm świadczących usługę odbioru złomu stalowego w Goleniowie?

Zanim zdecydujesz się na wybór konkretnej firmy, powinieneś wiedzieć, czym właściwie jest złom stalowy i czy odpad, którym dysponujesz, kwalifikuje się do tej kategorii. Złomem stalowym nazywamy wszystkie stalowe przedmioty nadające się do ponownego wykorzystania, a więc spełniające warunki umożliwiające ich recykling. W skupie złomu stalowego odpad jest poddawany recyklingowi w specjalnych piecach hutniczych.

Wysokość ceny na skupach.

Nie ma jednej ceny, jaka obowiązuje we wszystkich skupach. Każda firma ustala swój własny cennik złomu stalowego. Na różnice wpływ ma czas realizacji zlecenia, rodzaj złomu, ilość odpadu oraz ewentualny odbiór złomu stalowego w Goleniowie.

Porównywanie firm oraz ich ofert.

Porównując oferty wielu firm, sprawdź, jaki jest zakres ich działania i czy przyjmują rodzaj złomu stalowego, którego chcesz się pozbyć. Porównaj ceny i czas realizacji zlecenia. Możesz sam szukać firmy świadczącej usługi transportu odpadu lub też zdecydować się na ofertę składaną przez firmę. Skup złomu stalowego w mieście Goleniów proponują Ci współpracę, Ty akceptujesz lub odrzucasz ofertę.

Wybór firmy przy pomocy aplikacji.

W naszej aplikacji znajdziesz dużą bazę firm, które oferują skup oraz odbiór złomu stalowego w Goleniowie. Zapoznaj się z ich ofertami, porównaj ceny i zakres usług, a także zwróć uwagę na opinie innych klientów. Firmy mogą również Tobie składać oferty. Ty decydujesz, z której ostatecznie skorzystasz.

Kategorie w aplikacji WasteMaster

Aby ułatwić Ci korzystanie z naszej aplikacji, złom stalowy podzieliliśmy na mniejsze kategorie. To pozwoli Ci szybciej znaleźć odbiorcę odpadu, który posiadasz. Może być to m.in. złom stalowy (N10), złom stalowy odpadowy, złom żeliwny odpadowy oraz blachy i pręty, a także wiele innych.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Stefania
Mieliśmy dużo drewnianych odpadów. To coś normalnego w zakładzie meblarskim. Chciałem rozpocząć współpracę z firmą zajmującą się tylko tym. Zaznaczyłem, co mamy, nie musiałem nic nawet więcej robić. Firma chętna do współpracy znalazła się szybko.
Bogumiła
Zajmujemy się nie tylko wyburzeniami domów, ale też potem cały złom i inne odpady składujemy. Często zaglądamy do aplikacji, żeby znaleźć nowych klientów.
Milena
Im więcej gromadziliśmy odpadów, tym bardziej oczywiste było dla mnie to, że musimy lepiej zarządzać firmą. Dlatego zdecydowałem się wdrożyć WasteMaster. To była najlepsza pod względem strategicznym decyzja.
Beniamin
Zajmujemy się demontażem pojazdów od dawna… Złomu było coraz więcej, a my nie mieliśmy czasu, żeby go wywieźć. Wtedy pobraliśmy apkę i teraz przedstawiciele tych firm przyjeżdżają po wszystko sami.
Lucjan
Sprzedawałem nie raz częśc [...]