Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Gnieźnie

Jak znaleźć odpowiedni skup złomu stalowego w Gnieźnie?

Szukasz firmy oferującej skup złomu stalowego w mieście Gniezno i nie wiesz co wziąć pod uwagę przy wyborze? W naszej aplikacji znajdziesz bazę firm specjalizujących się w tym obszarze. Są to zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i również mniejsze firmy. Złom stalowy jest jednym z częściej skupowanych odpadów. Pozbądź się tego, co Ci niepotrzebne we właściwy i zgodny z zasadami dbałości o środowisko naturalne sposób.

Jakie przedmioty można oddać firmom zajmującym się usługą odbioru złomu stalowego w Gnieźnie?

Złom stalowy jest jednym z rodzajów odpadów. Do te grupy zaliczamy wszystkie te przedmioty stalowe, które możemy poddać dalszej obróbce i ponownie wykorzystać. Odbywa się to w specjalnych piecach hutniczych.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Gnieźnie
Złom stalowy W13
6000 kg
HSF6, HZ-E5H, OW6, wióry wsadowe
Mława
Złom stalowy W5S
10000 kg
MSP 4s, szyna wsadowa
Mysłowice
Złom stalowy W5S
6000 kg
MSP 4s, szyna wsadowa, Złom stalowy W5S
Międzyrzecz
Złom stalowy N2
9000 kg
gruby, niewsad
Kętrzyn
Złom stalowy W13
4500 kg
HSF6, HZ-E5H, OW6, wióry wsadowe
Lubin
Złom akcesoria kolorowe
3500 kg
akcesoria, podkłady, śruby
Chrzanów
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Gnieźnie
Gniezno
Złomet Obrót Surowcami Wtórnymi Grzegorz Lipski
Gniezno
Eko-mar Marcin Szczesiak
wielkopolskie
Franciszek Cyprych Stacja Kasacji i Złomowania Pojazdów „FRANCO”
Swarzędz
ŁUKASZ SZCZEPANIAK KOLMET ŁUKASZ SZCZEPANIAK
Gniezno
TOM Sp. z o.o.
Trzemeszno
PPHU Jacek Surdyk
Gniezno
Inne, popularne kategorie odpadów

Wybór firmy przy pomocy aplikacji.

W naszej aplikacji znajdziesz dużą bazę firm, które oferują skup oraz odbiór złomu stalowego w Gnieźnie. Zapoznaj się z ich ofertami, porównaj ceny i zakres usług, a także zwróć uwagę na opinie innych klientów. Firmy mogą również Tobie składać oferty. Ty decydujesz, z której ostatecznie skorzystasz.

Zalety korzystania z aplikacji WasteMaster.

Jedną z większych zalet aplikacji WasteMaster jest możliwość porównania wielu ofert firm oferujących skup złomu stalowego w mieście Gniezno. Sprawdź bazę przedsiębiorców i porównaj ceny oraz zakres usług. Ponadto firmy mogą Tobie składać oferty. Ty decydujesz, którą wybierasz, a którą odrzucasz.

Wysokość ceny na skupach.

Nie ma jednej ceny, jaka obowiązuje we wszystkich skupach. Każda firma ustala swój własny cennik złomu stalowego. Na różnice wpływ ma czas realizacji zlecenia, rodzaj złomu, ilość odpadu oraz ewentualny odbiór złomu stalowego w Gnieźnie.

Koszty związane z aplikacją WasteMaster.

W naszej ofercie znajdziesz pakiety dla osób fizycznych i firm. Osoby fizyczne korzystają z aplikacji za darmo, nie są wymagane żadne opłaty. Firmy z kolei mają do wyboru dwa pakiety – jeden jest bezpłatny, drugi bardziej rozbudowany to koszt 99 zł miesięcznie.

Firmy nabywające odpad.

Złom stalowy trafia na skup złomu. Jest to firma, która zajmuje się jego składowaniem, obróbką i ponownym wykorzystaniem. Czasem również oferuje wywóz złomu stalowego. Musi też spełnić odpowiednie warunki, aby mogła świadczyć tego rodzaju usługi.

Kategorie w aplikacji WasteMaster

Aby ułatwić Ci korzystanie z naszej aplikacji, złom stalowy podzieliliśmy na mniejsze kategorie. To pozwoli Ci szybciej znaleźć odbiorcę odpadu, który posiadasz. Może być to m.in. złom stalowy (N10), złom stalowy odpadowy, złom żeliwny odpadowy oraz blachy i pręty, a także wiele innych.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Monika
Gospodarujemy różne odpady i chciałem dać kilka ofert na zakup odpadu. Nie zawsze było to możliwe na branżowych portalach. Za to w aplikacji mam pełną dowolność. To korzystne dla moich interesów.
Bogumił
Miałem do sprzedania dużo złomu stalowego. Ważne było dla mnie, żeby ktoś to odebrał z mojego miejsca pracy. W aplikacji sprawdziłem, które firmy oferują transport i już po paru minutach miałem wszystko umówione.
Bożena
Zepsuł nam się telewizor i pralka w tym samym czasie. WasteMaster? Nie wiedziałem, co to, kiedy żona wspomniała. Dodałem zdjęcia sprzętu i od razu wyskoczyło mi miejsce, do jakiego zawieźć stare rtv. Pełen komfort!
Janina
Na co dzień powstaje nam wiele odpadów z miedzi. Chciałem znaleźć szybko firmę, która zajęłaby się skupem. W WasteMaster wpisałem, co mamy i ile waży. Po pierwszej udanej transakcji myślę że znalazłem kontrahenta na dłużej.
Marcela
Wystawiam ofertę i po kilk [...]