Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Dąbrowie Górniczej

Jakie rodzaje złomu stalowego przyjmują w skupie złomu stalowego w mieście Dąbrowa Górnicza?

Złom stalowy dzielimy na dwie kategorie. Podstawowym kryterium podziału jest wielkość złomu stalowego. Pierwsza grupa to złom o wielkości 1500 x 500 x 500 mm, bez problemu można go umieścić w piecu hutniczym. Druga grupa obejmuje złom, który wcześniej trzeba poddać obróbce, ponieważ większe rozmiary uniemożliwiają ich wsad do pieca w takiej formie. Skup złomu stalowego w Dąbrowie Górniczej chętnie przyjmie jeden z rodzajów złomu lub oba w zależności od oferty firmy.

Pomoc aplikacji przy wyborze firmy.

Skorzystaj z możliwości porównania wielu ofert na rynku. Sprawdź w naszej aplikacji, jaki zakres usług mają poszczególne firmy i czy umożliwiają odbiór złomu stalowego w Dąbrowie Górniczej. Zwróć uwagę na ceny i jej stosunek do jakości. Możesz również kierować się oceną innych klientów.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Dąbrowie Górniczej
Złom żeliwa - wióry
2500 kg
Złom żeliwa - wióry, wióry żeliwne
Iława
Złom akcesoria kolorowe
7500 kg
akcesoria, podkłady, śruby
Ząbki
Złom stalowy N10
4000 kg
blacha, cienki, HMS 2
Milanówek
Złom stalowy W2
8000 kg
gruby, HSF1, MSP-2, wsad, gruby, Złom stalowy W2
Grudziądz
Złom stalowy odpadowy
10000 kg
obtop, puszka, skrzepy, spalarnia, zendra
Bieruń
Złom stalowy N2
8000 kg
gruby, niewsad
Przasnysz
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Dąbrowie Górniczej
Dąbrowa Górnicza
Schredder Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza
ALBA Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza
ARCELORMITTAL RECYKLING POLSKA Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza
BANDURA TOMASZ FHU TOM-KOL
Dąbrowa Górnicza
CMC POLAND Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza
MAT-ZŁOM SŁAWOMIR MATYSIK
Dąbrowa Górnicza
Inne, popularne kategorie odpadów

Aplikacja WasteMaster- koszty korzystania z aplikacji.

Osoby fizyczne korzystają z aplikacji WasteMaster bez żadnych opłat. Dla firm przygotowaliśmy dodatkowo ofertę rozszerzoną, która kosztuje 99 zł miesięcznie. Im więcej opcji, tym większy komfort i skuteczność znalezienia dobrej firmy zajmującej się złomem stalowym.

Wyspecjalizowane firmy.

Odpadem tego typu zajmują się wyspecjalizowane firmy – skupy złomu. Są to miejsca, które muszą dysponować odpowiednio przygotowanym i zabezpieczonym terenem. Dodatkowo na ich wyposażeniu nie może zabraknąć pieców hutniczych i specjalnych pojazdów, którymi możliwy jest transport odpadów.

Które odpady możemy przekazać firmom działającym w sektorze odbioru złomu stalowego w Dąbrowie Górniczej?

Aby odpad można było zakwalifikować do grupy złomu stalowego, musi spełniać określone warunki. Są to wszystkie przedmioty wykonane ze stali, które można poddać recyklingowi, a więc ponownie je wykorzystać po wcześniejszej obróbce. Takie działania prowadzone są w specjalnych firmach, gdzie przyjmowane są odpady.

Jak znaleźć odpowiedni skup złomu stalowego w Dąbrowie Górniczej?

Sprawdź firmy w naszej bazie oferujące skup złomu stalowego w mieście Dąbrowa Górnicza. Pozbądź się odpadów, które zalegają w Twoim domu lub firmie i wymagają odpowiedniego składowania. Chcąc chronić środowisko naturalne, postaw na recykling złomu stalowego, zyskaj przy tym wolne miejsce w domu, garażu lub magazynie, a także pieniądze.

Podział kategorii aplikacji WasteMaster

W celu ułatwienia naszym klientom znalezienia najlepszej firmy zainteresowanej odpadem podzieliliśmy go na mniejsze kategorie. Wśród nich są m.in. złom stalowy N10, N2, N4 i N7, złom stalowy poprodukcyjny, złom żeliwa mix oraz złom żeliwny odpadowy.

Wysokość ceny na skupach.

Nie ma jednej ceny, jaka obowiązuje we wszystkich skupach. Każda firma ustala swój własny cennik złomu stalowego. Na różnice wpływ ma czas realizacji zlecenia, rodzaj złomu, ilość odpadu oraz ewentualny odbiór złomu stalowego w Dąbrowie Górniczej.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Zygmunt
Katalizatory z samochodów klientów składowałem w jednym miejscu, do momentu aż po prostu zaczęło go brakować. Skup katalizatorów z jakim współpracowałem dotychczas został zamknięty. Dlatego zdecydowałem się wyszukać kontrahenta w WasteMaster i nie żałuję.
Józefa
Branża recyklingowa jest w Polsce bogata. Dlatego też nie jest dziwne, że w tej chwili tak duży nacisk kładzie się na to, by promować swój biznes. Jako jeden z recyklerów wiem, że mogę to uzyskać, zapisując się do WasteMaster.
Włodzimierz
Wymiana drzwi w całym domu to było nasze marzenie. Nie wiedzieliśmy jednak, co zrobić ze starymi drzwiami. Chwila z aplikacją i problemu już nie było. Firma, która je zebrała po wszystko przyjechała. Nie musiałem nic znosić z 4.piętra. UFF ;)
Lidia
Poniszczone kartony, stare książki i ozdoby świąteczne... Czego to ja nie znalazłam w domu przed przeprowadzką. Na szczęście mąż powiedział mi o aplikacji, z jakiej sam korzysta. Szybki opis, parę zdjęć i od razu wiemy, gdzie to zawieźć.
Aga
Przerabiamy różne z miedzi [...]