Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Bochni

Które odpady możemy przekazać do firm świadczących usługę odbioru złomu stalowego w Bochni?

Złom stalowy to odpad, który obejmuje bardzo szeroką grupę przedmiotów. Zaliczamy do niego wszystkie przedmioty wykonane ze złomu stalowego, które nadają się do recyklingu. Oznacza to, że taki przedmiot może zostać ponownie wykorzystany. Przyjmowaniem stali zajmować się mogą tylko wyspecjalizowane firmy.

Firmy zajmujące się gospodarowaniem odpadów.

Złomem stalowym zajmują się firmy z obszaru gospodarki odpadami. Nierzadko oprócz skupu oferują one wywóz przystosowanymi do odpadów wielkogabarytowych pojazdami.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Bochni
Złom stalowy odpadowy
7500 kg
obtop, puszka, skrzepy, spalarnia, zendra
Kudowa-Zdrój
Złom żeliwa mix
2000 kg
ZZWL
Bystrzyca Kłodzka
Złom stalowy W8
2000 kg
Złom stalowy W8, HZ-E1, MSP 5A, prasa
Łańcut
Złom stalowy W5S
4500 kg
MSP 4s, szyna wsadowa
Plewiska
Złom stalowy N4
500 kg
wióry niewsadowe
Kłodzko
Złom stalowy N6
7000 kg
Złom stalowy N6, niewsad, szyna, szyna niewsadowa
Skórzewo
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Bochni
Bochnia
Marek Krężołek ZUPH SURMETAL
Bochnia
ANDRZEJ LISZKA PHU EKOPARTNER
Nowy Wiśnicz
FHU RECYKLER Anna Polkowska
Kłaj
STALBRO Sp. z o.o.
Bogucice
RAFAŁ KICKA-FHU RAF-MET
Brzesko
FH ALU-MET CEMPA DARIUSZ
Bochnia
Inne, popularne kategorie odpadów

Jak znaleźć odpowiedni skup złomu stalowego w Bochni?

Sprawdź firmy w naszej bazie oferujące skup złomu stalowego w mieście Bochnia. Pozbądź się odpadów, które zalegają w Twoim domu lub firmie i wymagają odpowiedniego składowania. Chcąc chronić środowisko naturalne, postaw na recykling złomu stalowego, zyskaj przy tym wolne miejsce w domu, garażu lub magazynie, a także pieniądze.

Wysokość ceny na skupach.

Nie ma jednej ceny, jaka obowiązuje we wszystkich skupach. Każda firma ustala swój własny cennik złomu stalowego. Na różnice wpływ ma czas realizacji zlecenia, rodzaj złomu, ilość odpadu oraz ewentualny odbiór złomu stalowego w Bochni.

Koszty wywozu odpadów w aplikacji WasteMaster.

Aby skorzystać z aplikacji, musisz założyć w nim konto. Osoby fizyczne mają dostęp do aplikacji za darmo, nie ponoszą więc żadnych opłat. Firmy również mogą zdecydować się na darmową wersję lub płatną z dodatkowymi udogodnieniami za 99 zł miesięcznie.

Jakie odpady możemy oddać w skupie złomu stalowego w mieście Bochnia?

Złom stalowy dzielimy na dwie grupy. Cechą pozwalającą zakwalifikować złom do jednej z nich jest wielkość odpadu. Pierwszą grupę tworzy złom stalowy o wielkości maksymalnej 1500 x 500 x 500 mm. Można od razu umieścić go w piecu hutniczym. Druga grupa to złom o gabarytach przekraczających te wartości. Skup złomu stalowego w Bochni najpierw wstępnie obrabia złom, a dopiero potem zostaje przetopiony w piecu.

Firmy w bazie aplikacji WasteMaster.

Do Twojej dyspozycji jest baza firm zajmujących się skupem oraz umożliwiającą odbiór złomu stalowego w Bochni. Oferty różnią się zakresem działalności, cenami i kategoriami złomu stalowego, jaki jest przyjmowany w konkretnej firmie. W WasteMaster porównasz oferty firm i tym samym wybierzesz taką, która najbardziej spełnia Twoje oczekiwania.

Wybór skupu.

Na wybór firmy świadczącej skup złomu stalowego w mieście Bochnia wpływ ma zakres oferowanych usług oraz kategoria skupowanego złomu stalowego. Zwracamy też uwagę na cenę i jej stosunek do zakresu świadczonej usługi. Dużym atutem będzie transport odpadu, jak również oferty specjalne dla stałych klientów. Ty szukasz odbiorcy odpadów, ale firmy również mogą składać Ci propozycję współpracy.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Juliusz
Na przetargach w handlu złomem znam się bardzo dobrze, jednak przyznam, że dopiero w WasteMaster przekonałam się, że można odpowiadać na potrzeby rynku w nowoczesny sposób.
Ewelina
Potrzebowałem skorzystać tylko z podstawowych funkcji apki. To duży walor, że są one bezpłatne. Myślę, że to plus, który skłania do korzystania z WasteMaster.
Emilian
Dzięki WM współpracuję z firmą, która ma specjalne narzędzia do określenia składu chemicznego metali. Jest to dla mnie bardzo opłacalne.
Gustaw
Instaluję dla klientów wiele sprzętów codziennego użytku. Dlatego elektrośmieci to mój chleb powszedni. Wiedziałem, że problem ten będzie tylko się pogłębiał i szukałem w WasteMaster rzetelnego pośrednika. Teraz to on przekazuje wszystko do skupu.
Katarzyna
Każdy chyba wie, jak ważne [...]