Złom metali kolorowych

Miedź, mosiądz, aluminium? A może kable? Wystaw ofertę bezposrednio na rynek odpadowy

Skup złomu metali kolorowych w Bydgoszczy

Czy szukać firmy oferującej skup złomu metali kolorowych w Bydgoszczy?

Skupy obsługują klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. Usługa obejmuje: klasyfikację złomu, jego demontaż i transport. Odbiór złomu metali kolorowy w mieście Bydgoszcz zawsze odbywa się na wcześniej ustalonych zasadach. W aplikacji znajdziesz wszystkich odbiorców, którzy zajmują się recyklingiem metali kolorowych.

Cechy odpadu.

Odpad tego typu obejmuje wszystkie metale nieżelazne. Są to na przykład: miedź, aluminium, brąz oraz mosiądz. Całą grupę metali kolorowych łączy bardzo dobre przewodnictwo cieplne. Recykling pozwala na ich dalszą obróbkę i możliwość wykorzystania w przyszłości.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Bydgoszczy
Złom aluminium
9500 kg
Złom aluminium
Mońki
Złom stali stopowych
7000 kg
Złom stali stopowych
Stargard
Złom Brązu
10000 kg
Złom Brązu
Władysławowo
Złom kablowy
8500 kg
Złom kablowy
Turek
Złom ołowiu
5000 kg
Złom ołowiu
Radom
Złom mosiądzu
9500 kg
Złom mosiądzu
Siemiatycze
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu metali kolorowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom metali kolorowych w Bydgoszczy
Bydgoszcz
ZUH BIMAT Mateusz Binienda
Bydgoszcz
P.W. SONNENFELD Dariusz Sonnenfeld
Bydgoszcz
PHU ELGRAD JAN BARTECKI
Bydgoszcz
ALL SCRAP ALEKSANDRA SIUCHNIŃSKA
Bydgoszcz
BYTPAK JERZY WIECZOREK Sp.K.
Bydgoszcz
HEMARPOL TRADE Sp. z o.o. Sp.K.
Bydgoszcz
Inne, popularne kategorie odpadów

Które firmy realizują odbiór złomu metali kolorowych w Bydgoszczy?

Odbiór złomu metali kolorowych w mieście Bydgoszcz realizują skupy złomu oznaczające się właśnie pod kątem takiej działalności. Sprzedawać metale nieżelazne mogą klienci indywidualni oraz przedsiębiorcy. W skupie obsługa klientów jest sprawna. Przyjmowane elementy są rzetelnie wycenione.

Popyt a cena.

Na cenę metali kolorowych wpływa głównie popyt na wybrany surowiec z tej kategorii. Znacząca jest także lokalizacja, czyli to, w jakim miejscu dochodzi do sprzedaży oraz czy realizowany jest odbiór złomu metali kolorowych w Bydgoszczy. Ceny metali kolorowych są duże, ponieważ odpady z metali kolorowych są uniwersalne. Im więcej kilogramów, tym cena jest wyższa.

Aktualne ceny.

Aktualne ceny są podawane za konkretne odmiany złomu. Pracownicy skupu wszystko klasyfikują i udzielają odpowiedzi osobom zainteresowanym sprzedażą. Metale nieżelazne uchodzą za jedne z bardziej dochodowych. Cena jest podawana często za 1 kilogram złomu.

Opłaty w aplikacji.

Wystawienie oferty dotyczącej sprzedaży lub skupu złomu metali kolorowych w Bydgoszczy w aplikacji WasteMaster jest darmowe dla klientów indywidualnych oraz dla tych przedsiębiorców, którzy nie chcą korzystać z funkcjonalności na koncie Premium. Jeśli zaś firma chcąca skupować złom kolorowy albo go sprzedawać chce być w aplikacji wyróżniona, to opłata wynosi 99 złotych.

Pomoc aplikacji przy wyborze oferty.

Sprawdzając firmy nabywające odpad metali kolorowych, można wziąć pod uwagę czynniki takie jak: lokalizacja, proponowana cenę oraz ilość złomu. Na tej podstawie można podjąć decyzję o tym, od kogo kupić cenne odpady, jak i od kogo je odbierać. Wyboru można dokonać z aplikacją WasteMaster.

Klasyfikacja.

Metale kolorowe każdy skup klasyfikuje według oddzielnych, wewnętrznych ustaleń. Można jednak zetknąć się z podstawowym podziałem na złom: aluminium, miedzi i mosiądzu oraz na stopy z poszczególnych surowców. Na tej podstawie wyznaczana jest też później cena za określone wyroby. W punkcie takim jak skup złomu metali kolorowych podawana jest ona indywidualnie.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Sara
Branża recyklingowa jest w Polsce bogata. Dlatego też nie jest dziwne, że w tej chwili tak duży nacisk kładzie się na to, by promować swój biznes. Jako jeden z recyklerów wiem, że mogę to uzyskać, zapisując się do WasteMaster.
Mieczysław
Zaczynaliśmy prowadzić giełdę tworzyw z obawą, czy znajdziemy klientów. Teraz wiemy, że korzystając z wastemaster nie będziemy mieć z tym najmniejszych trudności.
Ada
Zamykałem biznes w Polsce i miałem do sprzedaży sporo urządzeń: rozdrabniacze czy chwytaki do złomu do koparki. Wpisałem w wastemaster czego chcemy się pozbyć i w jakiej cenie. Od razu odezwali się do mnie zainteresowani ofertą przedsiębiorcy.
Witold
W ogóle nie orientowałem się w aktualnych cenach złomu, a w fabryce mieliśmy go coraz więcej. Pracownicy dowiedzieli się o aplikacji WasteMaster i sprawdzili, czego możemy zażądać za konkretne surowce. Sporo firm odezwało się też do nas.
Romana
W ogóle nie orientowałem s [...]