Słupsk - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Słupsku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Złom metali kolorowych - obowiązujące ceny

Dynamicznie kształtujące się ceny skupu metali kolorowych w Słupsku, mogą zmienić się nawet w przeciągu kilku dni. Z uwagi na powyższe, osoby dysponujące tego typu odpadami, powinny poznać bieżący cennik skupu metali kolorowych w Słupsku. Pozwoli im to na zawarcie intratnej transakcji finansowej, opierającej się na sprzedaży tego surowca do wyspecjalizowanych firm, trudniących się jego odbiorem. Sposobem na poznanie ceny obowiązującej w skupie metali kolorowych jest uruchomienie naszego narzędzia online. To formularz, który jest przeznaczony do wyceny złomu metali kolorowych.
Ceny
Cu millbera 28,8 zł netto
Cu III niesort 25,6 zł netto
Cu wiór 25,0 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 18,7 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 16,4 zł netto
Brązy niemagnetyczne 21,1 zł netto
Brązy magnetyczne 20,2 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 7,3 zł netto
Znal poamortyzacja 4,2 zł netto
Znal poprodukcja 9,0 zł netto
Ołów pokablowy czysty 6,4 zł netto
Ołów czysty 6,2 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 7,9 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 5,0 zł netto
Al. Cu chłodnice 13,0 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 7,7 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 8,4 zł netto
Al. Puszki 4,0 zł netto
Warunki współpracy

Cechy i składowe odpadu.

Odpad tej kategorii zawiera metale nieżelazne, cechujące się specyficznym połyskiem. Jest to grupa wyrobów między innymi takich jak: miedź, aluminium, brąz lub mosiądz. Oddając te wyroby do recyklingu, zyskuje się pewność, że będą one poddane ponownej obróbce.

Skup metali kolorowych Słupsk - czy dzięki aplikacji znajdziemy prefesjonalny skup?

Złom metali kolorowych klasyfikuje się na dwa rodzaje: złom metali nieżelaznych i stopy metali. Metale nieżelazne to: aluminium, cynk, miedź oraz ołów. Stopy metali to: mosiądz, brąz oraz znal. W obrębie dwóch głównych grup wyróżnia się kolejne podgrupy, ułatwiające późniejszą klasyfikację. Są to metale lekkie i metale ciężkie. Wszystkie zaprezentowane są w aplikacji, która wskaże dogodny punkt gospodarujący złom kolorowy w Słupsku.

Jakie firmy prowadzą skup metali kolorowych w Słupsku?

Skupem zajmują się firmy, przygotowane na odbiór odpadów do recyklingu od klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Usługi często poza klasyfikacją obejmują skup złomu kolorowego w Słupsku. Opisujemy to dokładnie w naszej aplikacji WasteMaster.

Informacje w aplikacji.

Przedsiębiorcy, którzy zainteresowani są odpadami metali kolorowych od innych firm, pośredników albo klientów indywidualnych mogą sugerować się informacjami zamieszczonymi w aplikacji WasteMaster. Wtedy sprawdzają: lokalizację, proponowane ceny skupu metali kolorowych w Słupsku oraz ilość złomu.

Koszty w aplikacji.

Ofertę dotyczącą sprzedaży oraz skupu metali kolorowych w Słupsku można umieszczać w WasteMaster bezpłatnie. Mają to umożliwione klienci indywidualni, przedsiębiorcy i pośrednicy w obrocie odpadami. Natomiast, przedsiębiorcy, którzy chcą mieć konto Premium, aby mieć zapewnioną obsługę przedsiębiorstwa w bazie danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami, muszą wpłacać 30 złotych miesięcznie.

Odrębne klasyfikacje - skup złomu kolorowego w Słupsku

We wszystkich skupach złomu kolorowego w Słupsku klasyfikacja odbywa się na bazie odrębnych ustaleń. Można jednak zetknąć się z podstawowym podziałem na złom: aluminium, miedzi i mosiądzu oraz na stopy z poszczególnych surowców. Na tej podstawie wyznaczana jest też później cena.

Ilość odpadu a cena skupu złomu kolorowego w Słupsku 

Ceny skupu metali kolorowych w Słupsku uzależnione są od ilości dostarczonego surowca i tego, czy jest on zanieczyszczony. Kolejno, cena za złom kolorowy zależy też od tego, jaki to rodzaj, i gdzie jest zlokalizowany złom. Na cenę również wpływ będzie miał ewentualny odbiór metali kolorowych. Surowce z tej grupy są dochodowe, ponieważ można je przetwarzać pod kątem wielu zastosowań.

Skup złomu metali kolorowych Słupsk - czy odbiór metali kolorowych jest bezpieczną opcją?

Odbiór złomu metali kolorowych może być realizowany w skupach złomu metali kolorowych w Słupsku. Transakcje skupu metali kolorowych są zgodne z prawem, bezpieczne oraz opłacalne dla klientów. Ze względu na spore zapotrzebowanie, skupy złomu metali kolorowych w Słupsku są coraz częściej spotykane. W miejscach tych można liczyć na korzystne ceny za odpady.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Znajomy polecił mi WasteMaster i jestem bardzo z tego zadowolona! W parę chwil zamieścili moje ogłoszenie w apce i dzięki temu znalazłam sprawnie i wygodnie skup złomu metali kolorowych w Słupsku.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem do zutylizowania sporo miedzianych kabli, ale nie byłem przekonany, czy najbliższy skup metali kolorowych w Słupsku jest najtańszą opcją. Skontaktowałem się z WasteMaster i okazało się, że miałem rację. Ale w zamian znaleźli dla mnie dużo korzystniejszą placówkę i to całkiem za darmo!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki konsultacji z espertami z WasteMaster, dowiedziałem się jak wyglądają ceny skupu metali kolorowych w Słupsku. Polecam, to naprawdę wartościowe źródło informacji!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Na pewno polecę WasteMaster innym! Wartościowa usługa, skierowana nie tylko do przedsiębiorców. Wyszukali dla mnie skup złomu metali kolorowych w Słupsku, z którego jestem bardzo zadowolona. Samodzielnie pewnie nigdy bym go nie znalazła!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Wysoka jakość usług - w kilka chwil wyszukali dla mnie porządny skup złomu metali kolorowych w Słupsku i dokonali adekwatnej wyceny stali chromowanej. Jestem bardzo zadowolony!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat