Toruń - Utylizacja opon | WasteMaster

Utylizacja opon w Toruniu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak ustalić cenę odbioru opon w Toruniu?

Jeśli w tym momencie zastanawiasz się, w jaki sposób fachowo ustalić cenę odbioru opon w Toruniu, to świetnie, że dotarłeś na naszą stronę. Tego typu wartości nie zawsze są oczywiste dla osób, które nie interesują się ceną utylizacji opon w Toruniu na co dzień. Nie musisz tracić wielu godzin na przeszukiwanie różnych stron internetowych, aby poznać ceny. Wystarczy, że skorzystasz z zaprojektowanej przez nas aplikacji WasteMaster. To narzędzie, dzięki któremu w łatwy i skuteczny sposób poznasz ceny utylizacji opon w Toruniu i okolicy. Wystarczy, że uzupełnisz specjalnie wygenerowany do tego celu formularz online lub skontaktujesz się z naszym opiekunem klienta. Tego typu usługa jest zupełnie bezpłatna, więc nie musisz się martwić, że na tym dodatkowo stracisz. Łap za telefon lub myszkę już dzisiaj!
Ceny
Opona osobowa cena min. 3,5 zł netto
Opona osobowa cena max. 8 zł netto
Opona ciężarowa min. 18 zł netto
Opona ciężarowa max. 30 zł netto
Opona rolnicza Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

Zastanawiasz się gdzie oddać opony w Toruniu, które są stare i zużyte? Już nie musisz! Dzięki naszej aplikacji szybko i skutecznie zamówisz usługę odbioru zużytych opon w Toruniu.

Z nami dowiesz się szybko, gdzie oddać opony w Toruniu! Jednak nim przejdziemy do szczegółów, określmy od razu, jakie odpady gumowe w Toruniu mogą zostać odebrane w ramach usługi. W ramach usługi odbioru zużytych opon w Toruniu możemy wyróżnić następujące kategorie odpadu: Osobowe, dostawcze, rolnicze, ciężarowe oraz przemysłowe. Jeżeli nie jesteś pewny, czy Twój odpad wlicza się powyższe rodzaje lub masz inny specyficzny typ ogumienia, zadzwoń, a nasi konsultanci pomogą znaleźć rozwiązanie dla Twojego odpadu.

Jak wygląda odpłatność za usługę utylizacji opon w Toruniu?

Zgodnie z polityką naszej firmy, płatność następuje po zrealizowaniu usługi odbioru zużytych opon w Toruniu. Istnieją trzy możliwości rozliczenia zamówienia - oczywiście każde zostanie dokładnie przedstawione przez naszego konsultanta jeżeli zajdzie taka potrzeba. Decyzja co do wyboru sposobu rozliczenia pozostaje w gestii klienta. W pierwszym przypadku zamówienie jest rozliczane za wagę odpadu. W drugi przypadku rozliczenie następuje za kontener, solówkę lub zestaw. W trzecim przypadku zamówienie zostaje rozliczone na podstawie liczby opon. Warto dodać, iż są różnice w cenie w zależności od tego czy odpad jest przywożony, czy odbierany ze wskazanego miejsca oraz jaka jest odległość w sytuacji odbioru. Ciężko przewidzieć samą cenę za usługę bez posiadania odpowiednich informacji. Koszt utylizacji odpadów gumowych w Toruniu (z samochodów osobowych) zaczyna się od 3,50 zł, natomiast w przypadku ciężarowych od 20 zł. W przypadku odbiorów odpadów do recyklingu opon w Toruniu realizowanych pojazdem na dalekie dystanse cena może wynieść nawet powyżej 2 200 zł za solówkę, czy powyżej 4 000 zł za zestaw. Z tego względu, najlepszym rozwiązaniem jest złożenie zapytania w naszej aplikacji lub telefonicznie. Dzięki temu nasz Opiekun Klienta wyszuka dla Ciebie najlepsze oferty na odbiór odpadu, a Ty zaoszczędzisz swój czas, jak i pieniądze.

Podstawowe informacje dotyczące usługi odbioru opon w Toruniu w systemie WasteMaster Jakie czynności należy wykonać, aby skutecznie zamówić usługę utylizacji zużytych opon w Toruniu za pośrednictwem aplikacji WasteMaster?

Nasza aplikacja WasteMaster powstała w taki sposób, aby maksymalnie ułatwiać proces związany z zamawianiem usługi odbioru odpadów, a więc również utylizacji zużytych opon w Toruniu. Gdy skorzystasz z naszego rozwiązania, rozwiążesz swój kłopot i nie będziesz się już zamartwiać tym, gdzie oddać opony w Toruniu. Mamy dla Ciebie dwie możliwości, jeśli chodzi o zamawianie tej usługi. Po pierwsze możesz skontaktować się z naszym konsultantem. Przedstawiciel naszej firmy zada Ci pytania, które pomogą w wyselekcjonowaniu najlepszych dla Ciebie propozycji. Jest jeszcze jedna metoda, a dokładnie możesz to zrobić bezpośrednio z pomocą strony internetowej mamodpad. W górnej części witryny znajduje się formularz, który należy uzupełnić. Musisz podać tam w szczególności takie informacje jak lokalizacja i ilość odpadu. W następnych krokach naciskasz przycisk „Szukaj ofert” i wówczas wyświetli się lista najlepszych rozwiązań dla odbioru opon w Toruniu, jeśli chodzi o rodzaj odpadu, którym dysponujesz. Jest to alternatywa, która nie tylko zminimalizuje Twoje zaangażowanie w cały proces, ale także pozwoli oszczędzić cenny czas. Skup opon Toruń - z nami znajdziesz go najszybciej.

Więc co zyskujesz dzięki WasteMaster?

Proponujemy dla Ciebie rozwiązanie, które pozwoli Ci prosto i szybko dowiedzieć się, gdzie oddać opony w Toruniu! Zachęcamy do wypróbowania naszej nowoczesnej aplikacji!

Ile należy zapłacić za dodanie zapytania o wycenę usługi utylizacji opon w aplikacji WasteMaster?

Mamy dla Ciebie ofertę, w której za dodanie zapytania dotyczącego utylizacji opon w aplikacji WasteMaster nie pobiera się żadnych opłat. Ponadto, usługa związana z analizą rynku i wyborem najkorzystniejszych ofert przez przypisanego do Ciebie konsultanta także jest nieodpłatna. 

Najważniejsze wiadomości dotyczące odpadów, które nie podlegają recyklingowi opon w Toruniu?

W przypadku materiałów, jakimi są odpady gumowe w Toruniu stosuje się podobną segregację, jak przy innych rodzajach odpadów. Zatem elementów zanieczyszczonych innymi odpadami nie można przekazywać w ramach usługi utylizacji opon w Toruniu. Co więcej, na tej liście są również odpady zabrudzone ziemią lub farbą. Nie oddasz także opon uszkodzonych w wyniku wystrzału bądź pęknięcia. Do recyklingu odpadów gumowych w Toruniu nie przekazuje się również opon z felgami. W tej sytuacji, aby można było je oddać do recyklingu opon w Toruniu, musisz je w pierwszej kolejności pozbawić felg. Ciekawym podejściem jest też kwestia związana z wyceną opon przemysłowych, ponieważ tutaj dokonuje się tego zadania najczęściej ze względu na budowę opony i możliwości związanych z późniejszym przetworzeniem. Zatem zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy, który pomoże Ci w znalezieniu najkorzystniejszego rozwiązania dla posiadanego przez Ciebie odpadu gumowego.

Ile czasu potrzeba na realizację usługi odbioru zużytych opon w Toruniu?

Nie jest łatwo z góry wskazać termin, w jakim będzie wykonywany odbiór opon w Toruniu, ponieważ mają na to wpływ różne parametry. Po pierwsze zasadnicze znaczenie ma lokalizacja, czyli miejsce odbioru odpadu. Jednak należy tutaj uwzględnić pewne elementy. Po pierwsze odbiór niewielkich ilości odpadu wykonywany w ciągu kilku dni, ale w tym przypadku lokalizacja musi być przystępna dla konkretnej firmy. Natomiast większe ilości odpadu odbierane są wtedy gdy właściwy środek transportu będzie wolny. Dlatego w tym przypadku czas oczekiwania wyróżnia się dużą rozpiętością. Może on wynieść kilka dnia, a nawet miesiąc.

A co z recyklingiem odpadów gumowych w Toruniu?

Zamawiana usługa dotyczy odbioru opon w Toruniu, a więc firma, realizując usługę, zweryfikuje i wyselekcjonuje opony nadający się do recyklingu odpadów gumowych w Toruniu. Pozostała część odpadów zostanie przekazana do utylizacji opon w Toruniu.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie utylizować opony rolnicze?
02-09-2022
Gdzie utylizować opony rolnicze?

Utylizacja opon rolniczych jest płatna. Aby jak najlepiej wyjść na tego typu transakcji, warto skorzystać z usług WasteMaster. Wypełnij formularz na stronie lub skontaktuj się z...

Więcej -->
Ile waży zużyta opona ciężarowa?
31-08-2022
Ile waży zużyta opona ciężarowa?

Zużyte opony ciężarowe są dużo cięższe niż osobowe. Waga opony ciężarowych waha się od 30 kg do nawet 80 kg. Tego typu informacja jest istotna, kiedy planujemy utylizację opon, ...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja opon?
30-08-2022
Ile kosztuje utylizacja opon?

Jaka jest opłata za utylizację opon? To zależy od wagi, rodzaju i ilości posiadanych opon. Ceny skupów zależą od różnych czynników, dlatego najlepiej złożyć bezpłatne zapytanie ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić stare opony?
29-08-2022
Gdzie wyrzucić stare opony?

Często mamy problem ze starymi oponami. Utylizacja tego typu odpadu jest płatna, o czym mało ludzi pamięta. Dlatego często szukanym zapytaniem jest „gdzie oddać zużyte opony za ...

Więcej -->
Co zrobić ze starymi oponami?
25-08-2022
Co zrobić ze starymi oponami?

Zastanawiasz się, gdzie oddać stare opony? Tego typu odpad trzeba oddać do specjalnego punktu skupu i zutylizować. Aktualne ceny utylizacji opon znajdziesz tutaj. Jeśli masz fir...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Z WasteMaster organizacja utylizacji opon w w Toruniu to żaden problem!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Całe szczęście, że skorzystałam z WasteMaster, kiedy szukałam miejscówki utylizującej opony w w Toruniu. Dzięki nim miałam szansę nawiązać współpracę z naprawdę korzystnym skupem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Kiedy nie byłem pewien co wpływa na ceny skupu gumy w w Toruniu, więc zadzwoniłem do WasteMaster. I tym razem konsultanci podali mi rzetelne informacje i już wiem jak postępować z moim odpadem!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Utylizację opon organizuję tylko z WasteMaster. Ich darmowe usługi znacznie przyśpieszają cały przebieg znalezienia dobrego skupu oraz zorganizowania transportu opon do placówki. Warto skorzystać z tych usług!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Korzystając z usług WasteMaster wiem, że w swoim researchu uwzględniają ceny skupu odpadów gumowych z różnych placówek. To rzetelna usługa, a z ich wyceny jestem bardzo zadowolona!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór zużytych opon
04-09-2022
Odbiór zużytych opon

Pewnie każdy kierowca chociaż raz w życiu zastanawiał się, lub będzie zastanawiał się, co zrobić ze starymi oponami. Ich zużycie zależy od szeregu czynników w tym: stylu jazdy, ...

Więcej -->
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?
03-09-2022
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?

Stare i porzucone opony w lasach oraz przydrożnych rowach to niestety cały czas częsty widok w Polsce. A przecież stara opona, aby się samoistnie rozłożyć może potrzebować nawet...

Więcej -->
Utylizacja opon samochodowych
03-09-2022
Utylizacja opon samochodowych

Z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się na samochód. W dzisiejszych czasach jest to jeden z podstawowych środków transportu, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie cod...

Więcej -->
Gdzie oddać opony?
15-06-2022
Gdzie oddać opony?

Każdy przedsiębiorca, którego działalność wiąże się z produkcją lub wymianą ogumienia, zastanawia się gdzie oddać opony i odpady gumowe. Pytanie to wiąże się przede wszystkim ze...

Więcej -->
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?
05-04-2022
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?

Jakie dokumenty są wymagane przy odbiorze do utylizacji zużytych opon? Opony jako odpad podlegają pod przepisy związane z rejestrem BDO. W efekcie, do zlecenia utylizacji zużyty...

Więcej -->
Praktycznie o recyklingu opon
17-03-2022
Praktycznie o recyklingu opon

Jak przebiega proces recyklingu opon? Gdy opony zostają dostarczone do recyklera, muszą zgodnie z przepisami zostać w odpowiedni sposób zagospodarowane. Należy przy tym pamiętać...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon