Zużyty olej spożywczy - Odbiór zużytego oleju spożywczego | WasteMaster

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Pruszczu Gdańskim

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak utylizują skupy zużytych olejów spożywczych w Pruszczu Gdańskim?

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Pruszczu Gdańskim jest różny w zależności od masy i rodzaju ładunku, który oddajesz. Jednak w każdym przypadku na miejsce Twojej lokalizacji podjedzie pojazd przystosowany do przewozów olejów. Nieważne, czy będą to resztki po czyszczeniu separatorów tłuszczu, setki kilogramów frytury, czy zaledwie jedna beczka. Skup zużytych olejów spożywczych w Pruszczu Gdańskim zajmie się przetwórstem wszystkiego. Sam proces jest dość ciekawy - zaskakujące jest to, że ze zwyczajnej spożywczej frytury, finalnie będzie korzystał przemysł petrochemiczny i energetyczny. Przywieziony zużyty olej spożywczy w Pruszczu Gdańskim zostaje przefiltrowny i oczyszczony z resztek po białkach zwierzęcych, węglowodanach etc. Po usunięciu szkodliwych substancji powstających podczas smażenia olej nadaje się do ponownego wykorzystania. Można go użyć jako dodatek do ekodiesla, cenny składnik asfaltu lub jako paliwo w piecach olejowych. I to wszystko z oleju, na którym smażymy frytki!

Ceny wokół wywozu zużytych olejów spożywczych w Pruszczu Gdańskim

Jesteś ciekawy, ile będzie Cię kosztować usługa odbioru zużytego oleju spożywczego w Pruszczu Gdańskim z Twojej lokalizacji? A może chcesz dowiedzieć się więcej o cenach skupowania oleju? Czytaj dalej – wszystkiego się dowiesz! Wastemaster wyróżnia trzy czynniki, od których zależy cena utylizacji zużytego oleju gastronomicznego. Jest to jego ilość, Twoja lokalizacja, a także indywidualna sytuacja na rynku handlu odpadami tego rodzaju. Sam więc widzisz, że trudno jest podać pewną kwotę, ponieważ zależy ona od wielu różnych czynników. Niepewny jest zwłaszcza element popytu i podaży na przetworzoną fryturę.

Zaoszczędź czas z Wastemaster!

Wastemaster za darmo wyceni Twój odpad z gwarancją zgodności jego aktualnej ceny rynkowej oraz przygotuje specjalnie dla Ciebie wykaz potencjalnych ofert w Twojej lokalizacji. Jeśli chcesz zajrzeć do cenników zużytego oleju spożywczego, wejdź tutaj: https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/zuzyty-olej-spozywczy w Pruszczu Gdańskim. Nie trać czasu i rozpocznij współpracę z Wastemaster!

Wokół utylizacji zużytego oleju spożywczego w Pruszczu Gdańskim

Jeśli zastanawiasz się, jak pozbyć się zużytego oleju spożywczego w Pruszczu Gdańskim w sposób ekologiczy i legalny - przeczytaj poniższy wpis. Nie można wylewać takich cieczy do zlewu czy toalety. Ze względu na właściwości fizyczne tłuszczu, który nie rozpuszcza się w wodzie, może to spowodować zatkanie się systemu rur w Twojej restauracji bądź zakładzie. Utylizacja zużytego oleju spożywczego w Pruszczu Gdańskim to nie tylko pozbycie się problemu - to także szansa na wtórne wykorzystanie materiału. Nie wolno wylewać olejów na łono natury, gdyż szkodzi to zarówno faunie, jak i florze. Zatem należy zawieźć odpad do skupu zużytych olejów spożywczych w Pruszczu Gdańskim.

Odbiór zużytych olejów spożywczych w Pruszczu Gdańskim

Aby dotrzeć do etapu zutylizowania odpadu, trzeba najpierw zrealizować jego transport do skupu zużytego oleju spożywczego w Pruszczu Gdańskim. Odpowiednio zabezpieczony ładunek, musi znajdować się w systemie Baz Danych Odpadowych oraz musi być dokładnie scharakteryzowany w KPO. W Karcie Przekazania Odpadu musisz zawrzeć m.in.: kod odpadu – dla olejów gastronomicznych jest to 20 01 25 – jego rodzaj, masę oraz informacje o Twojej firmie i danych pojazdu, który odbiera zużyty olej spożywczy w Pruszczu Gdańskim od Ciebie. W momencie, kiedy dopełnisz wszelkich kwestii formalnych – Twój zużyty olej spożywczy w Pruszczu Gdańskim może zostać przewieziony do skupu.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Polecam każdemu właścicielowi lokalu gastronomicznego! Szczególnie tym, którzy dopiero szukają najlepszych skupów zużytych olejów spożywczych.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie mogę poświęcać zbyt dużo czasu na zarządzanie odpadami w mojej restauracji. Zbyt wiele się dzieje! Zwykle co miesiąc szukałem godzinami dobrej firmy utylizującej olej spożywczy w Pruszczu Gdańskim. Z Wastemaster nie marnuję już czasu! Wysyłają listę ofert, a ja mogę spać spokojnie, bo wiem, że wybrałem najlepiej! Teraz organizuję odbiór zużytego oleju gastronomicznego tylko z nimi.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki Wastemaster, moja firma skupująca zużyty olej spożywczy w Pruszczu Gdańskim może się rozwijać, zapewili mi naprawdę sporo klientów!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Świetna obsługa! Pan na infolinii wszystko mi wytłumaczył. Teraz już wiem, co zrobić z przeterminowanym olejem gastronomicznym.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie mam czasu na zajmowanie się śmieciami, choć wiem, że branży gastronomicznej trzeba się ich pozbyć jak najszybciej. W Wastemaster w kilka chwil znalazłem odpowiedni skup zużytego oleju spożywczego w Pruszczu Gdańskim. Jestem pod wrażeniem!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje
17-05-2022
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje

W wielu lokalach gastronomicznych do przygotowania potraw stosuje się oleje roślinne. Wykorzystany produkt tego rodzaju to odpad, który odbierze od lokalu i zutylizuje skup olej...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat