Zużyty olej spożywczy - Odbiór zużytego oleju spożywczego | WasteMaster

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Kostrzynie nad Odrą

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Co proponuje Wastemaster?

Popyt i podaż wyraźnie kształtuje cenę, co widać chociażby w cenniku zużytego oleju spożywczego (https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/zuzyty-olej-spozywczy w Kostrzynie nad Odrą) dostępnym na stronie Wastemaster. Zawarliśmy tam cenę maksymalną i minimalną za skup zużytego oleju spożywczego w Kostrzynie nad Odrą, choć oczywiście koszty plasują się również pomiędzy podanymi kwotami. Z Wastemaster sprawnie i szybko pozbędziesz się odpadu. Bez pobierania żadnych opłat wycenimy Twój olej i stworzymy listę potencjalnych ofert, dokładnie według Twoich preferencji! Zgłoś się do nas i zaoszczędź i czas i pieniądze!

Utylizacja zużytego oleju spożywczego w Kostrzynie nad Odrą, jak ją przeprowadzić?

Zużyty olej spożywczy w Kostrzynie nad Odrą ma bardzo dużo ciekawych cech. Jedną z nich jest brak zdolności rozpuszczania się w wodzie. Dlatego, jeśli zamierzałaś lub zamierzałeś wylać stary olej gastronomiczny do zlewu – to duży błąd! W ten sposób możesz zniszczyć swój system kanalizacyjny, ponieważ stwardniały tłuszcz utrudni przepływ ścieków, a nawet może spowodować rozsadzenie systemu od środka. Utylizacja to nie jest jedynie pozbycie się kłopotu – musi przebiegać ona w odpowiednich warunkach, tak, aby nie zagrażała innym, a przede wszystkim środowisku. W związku z tym zużyty olej spożywczy w Kostrzynie nad Odrą trudno zutylizować w ”domowych” warunkach. Konieczna jest ingerencja specjalistów. Zatem musisz zawieźć swoją fryturę do skupu zużytych olejów spożywczych w Kostrzynie nad Odrą.

Szczegóły odbioru zużytych olejów spożywczych w Kostrzynie nad Odrą

Jednak przed samą utylizacją musi nastąpić etap przewozu do skupu zużytego oleju spożywczego w Kostrzynie nad Odrą. Odpowiednio zabezpieczony odpad musi znajdować się w BDO. Oprócz tego oddający śmieci, zobowiązuje się do dokładnego wypełnienia Karty Przekazania Odpadu. W KPO musi się znaleźć: rodzaj odpadu, jego ilość, kod (20 01 25 - kod olejów jadalnych), informacje o Twojej firmie oraz o samochodzie, który będzie odbierał zużyty olej spożywczy w Kostrzynie nad Odrą. Jeżeli nie dopełnisz tych formalności przedsiębiorstwo może odmówić Ci odbioru zużytych olejów spożywczych w Kostrzynie nad Odrą.

Zmiany w cenie zużytego oleju spożywczego w Kostrzynie nad Odrą

Na zmianę cen zużytego odbioru oleju spożywczego w Kostrzynie nad Odrą wpływa Twoja lokalizacja, ilość odpadu oraz różnice w zapotrzebowaniu na zużyty olej spożywczy w Kostrzynie nad Odrą. Jak łatwo zauważyć, są to czynniki, które sprawnie uniemożliwiają podanie dokładnej kwoty za wykonaną usługę. Jeśli jesteś zaciekawiony cennikiem zużytego oleju spożywczego - odwiedź stronę - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/zuzyty-olej-spozywczy w Kostrzynie nad Odrą. Ilość jest oczywistym kryterium. Lokalizacja Twojej firmy ma jednak większe znaczenie - im dalej od miejsca skupu czy sporego miasta - tym ceny będą większe.

Jak utylizują skupy zużytych olejów spożywczych w Kostrzynie nad Odrą?

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Kostrzynie nad Odrą jest różny w zależności od ilości i rodzaju ładunku, który oddajesz. Jednak w każdym przypadku na miejsce Twojej lokalizacji podjedzie pojazd przystosowany do transportu olejów. Nieważne, czy będą to pozostałości po czyszczeniu separatorów tłuszczu, setki kilogramów frytury, czy zaledwie jedna beczka. Skup zużytych olejów spożywczych w Kostrzynie nad Odrą zajmie się przetwórstem wszystkiego. Sam proces jest dość interesujący - zaskakujące jest to, że ze zwyczajnej spożywczej frytury, finalnie będzie korzystał przemysł petrochemiczny i energetyczny. Przywieziony zużyty olej spożywczy w Kostrzynie nad Odrą zostaje przefiltrowny i oczyszczony z resztek po białkach zwierzęcych, węglowodanach etc. Po usunięciu toksycznych substancji powstających podczas smażenia olej nadaje się do kolejnego wykorzystania. Można go użyć jako dodatek do ekodiesla, wartościowy składnik asfaltu lub jako paliwo w piecach olejowych. I to wszystko z oleju, na którym smażyliśmy frytki!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie wierzyłem, kiedy znajomy z branży polecał mi bezpłatne usługi tej firmy. Ale nie miałem racji! Wastemaster naprawdę za darmo wykonuje najtrudniejszą robotę - selekcjonuje oferty i wycenia zużyty olej spożywczy. Warto czasem nie mieć racji!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Posiadam lokal w małej wiosce, dzięki Wastemaster znalazłam całkiem niedaleko skup zużytego oleju spożywczego, w którym wcale nie przepłacam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zastygła frytura już nie zalega na zapleczu! Udało mi się sprawnie zorganizować wywózkę zużytych olejów spożyczych do skupu w Kostrzynie nad Odrą.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Trudno mi określić, ile dokładnie czasu zaoszczędziła mi ich apka, ale z pewnością bardzo przyspieszyła proces wywozu zużytych olejów spożywczych do skupu. Jestem bardzo zadowolony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W tych usługach podoba mi się brak ponoszenia odpowiedzialności. Czasami nie pasują mi żadne oferty odbioru zużytego oleju gastronomicznego, ale całe szczęście nie jestem zmuszony do zgadzania się na cokolwiek. Wolność wyboru - to duża zaleta w Wastemaster!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje
17-05-2022
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje

W wielu lokalach gastronomicznych do przygotowania potraw stosuje się oleje roślinne. Wykorzystany produkt tego rodzaju to odpad, który odbierze od lokalu i zutylizuje skup olej...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat