Zużyty olej spożywczy - Odbiór zużytego oleju spożywczego | WasteMaster

Odbiór zużytego oleju spożywczego we Wrocławiu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Współpraca z Wastemaster

Jeśli interesuje Cię odbiór zużytego oleju spożywczego we Wrocławiu - zgłoś się do nas! Za darmo dokonamy wyceny Twój towar, a także przygotujemy listę potencjalnie trafnych ofert. Sprawdź sam, to nic nie kosztuje! Ale jeżeli jesteś ciekawy cen zużytego oleju spożywczego - sprawdź poniższy link https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/olej-gastronomiczny we Wrocławiu.

Co zrobić z dużymi ilościami zużytego oleju posmażalniczego?

W przypadku, kiedy prowadzimy dużą restaurację lub zakład pracy, wytwarzane ilości frytury są ogromne. Co począć w takim wypadku? Wówczas trzeba udać się do skupu zużytego oleju spożywczego we Wrocławiu. Tego rodzaju miejsca zajmują się utylizacją oraz recyklingiem olejów posmażalniczych. Zastygła frytura może być niespodziewanie efektywnie przerobiona. Po ponownym rozpuszczeniu, zostaje oczyszczona z białek zwierzęcych, węglowodanów i innych odpadów z jedzenia. Następnie tak przefiltrowany płyn nadaje się do ponownego wykorzystania. Skupy zużytego oleju spożywczego we Wrocławiu używają go później do wytwarzania biokomponentów do ekodiesli lub do opalania pieców olejowych.

Karta Przekazania Odpadu i inne formalności wokół odbioru zużytego oleju spożywczego we Wrocławiu

Zapisy prawne w Polsce nakazują wywóz zużytego oleju spożywczego we Wrocławiu, tak jak zostało wyżej wspomniane, nie można składować frytury w nieskończoność, gdyż jest to po prostu niehigieniczne, a po pewnym okresie olej nie będzie się nadawał do ponownego przetworzenia. Cykliczne zamawianie odbioru zużytego oleju spożywczego we Wrocławiu jest jak najbardziej zalecane. Zanim oddasz towar, musisz pamiętać o tym, że niezbędnym jest abyś był zapisany w BDO. Brak rejestrowania śmieci wiąże się z wysokimi karami finansowymi. Dokończeniem formalności jest Karta Przekazania Odpadu. Jest to dokument, który charakteryzuje Twoje oleje, zawiera ich kod (20 01 25), a także inne najistotniejsze informacje. Dzięki KPO, skup zapewnia, że Twój odpad został prawidłowo zutylizowany.

Jak zorganizować odbiór zużytego oleju spożywczego we Wrocławiu?

Pracujesz w miejscu, które produkuje dużo zużytego oleju spożywczego we Wrocławiu? Nie jesteś pewien, co z nim począć? Zastanawiasz się, nad wylaniem go do zlewu? Nie rób tego! Wylewanie tego typu płynów grozi zatkaniem rur. Tłuszcz nie rozpływa się w wodzie, więc gdy twardnieje, przyczynia się do uszkadzania instalacji kanalizacyjnej. Wylewanie olejów w dowolne miejsca jest również prawnie zakazane - takie praktyki są szkodliwe dla środowiska przyrodniczego. Zużyty olej spożywczy we Wrocławiu można włożyć w zamkniętych pojemnikach do "zmieszanych" lub zawieźć do PSZOK-u. Jednak tylko jeśli dysponujemy małą ilością np. oliwy czy oleju rzepakowego. Jeśli masz biznes produkujący kilogramy frytury - przeczytaj poniższy blog - powinien Cię zainteresować!

Skup olejów spożywczych we Wrocławiu - jak się do niego dostać?

Przed transportem do skupu zużytych olejów spożywczych we Wrocławiu, producent odpadu zobowiązany jest do właściwego składowania tymczasowego zastygłej cieczy. Nie może ona zagrażać zdrowiu i życiu wspołpracowników oraz powinna być właściwie zabezpieczona. W odpowiednim miejscu, w porządnie zamkniętych pojemnikach tak, aby nikt w pobliżu się nie poślizgnął etc. Kiedy już ilość Twojej frytury będzie nadawała się do transportu weź pod uwagę parę aspektów. Na kwotę odbioru zużytego oleju spożywczego we Wrocławiu wpływa Twoja lokalizacja lub oddalenie od wielkich aglomeracji. Ponadto skup zużytego oleju spożywczego we Wrocławiu ma swoje indywidualne kryteria, którymi manipuluje przy wysokości kosztów. Skorzystaj z Wastemaster i zyskaj dostawcę usług w Twojej okolicy. Znajdziemy dla Ciebie ofertę pozbawioną ukrytych kosztów!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Jestem usatysfakcjonowana poziomem obsługi! Polecam organizować wywóz zużytych olejów spożywczych z Wastemaster, bo zwyczajnie się opłaca!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki Wastemaster, moja firma skupująca zużyty olej spożywczy we Wrocławiu może się rozwijać, zapewili mi naprawdę sporo klientów!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mam dużo na głowie, całe szczęście konsultanci z Wastemaster pomogli mi w pozbyciu się zużytych olejów i wytłumaczyli, jakie dokumenty potrzebuje wypełnić. To było niezwykle pomocne:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wierzyłem, kiedy znajomy z branży polecał mi darmowe usługi tej firmy. Ale nie miałem racji! Wastemaster naprawdę za darmo wykonuje najtrudniejszą robotę - selekcjonuje oferty i wycenia zużyty olej spożywczy. Warto czasem się pomylić!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto próbować nowych rzeczy, zwłaszcza jeśli ułatwiają Ci życie. Usługi Wastemaster zdecydowanie mi je uprościły. Jeden wypełniony formularz i już mam załatwioną utylizację zużytych olejów gastronomicznych!

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje
17-05-2022
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje

W wielu lokalach gastronomicznych do przygotowania potraw stosuje się oleje roślinne. Wykorzystany produkt tego rodzaju to odpad, który odbierze od lokalu i zutylizuje skup olej...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon