Zużyty olej spożywczy - Odbiór zużytego oleju spożywczego | WasteMaster

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Gorzowie Wielkopolskim

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Zaoszczędź czas z Wastemaster!

Wastemaster bez opłat wyceni Twój odpad z gwarancją prawidłowości jego aktualnej ceny rynkowej oraz stworzy specjalnie dla Ciebie wykaz potencjalnych ofert w Twojej okolicy. Jeśli chcesz zajrzeć do cenników zużytego oleju spożywczego, wejdź tutaj: https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/zuzyty-olej-spozywczy w Gorzowie Wielkopolskim. Nie trać czasu i zacznij współpracę z Wastemaster!

Cennik odbioru zużytych olejów spożywczych w Gorzowie Wielkopolskim

Opłaty ponoszone w wyniku utylizacji i odbioru zużytego oleju spożywczego w Gorzowie Wielkopolskim są bardzo ważne dla wszystkich przedsiębiorców. Aczkolwiek w przypadku zużytego oleju spożywczego w Gorzowie Wielkopolskim sytuacja zostaje trochę utrudniona. Cena jest zmieniana w zależności od ilości śmieci, Twojej lokalizacji oraz zmian na rynku handlu olejami spożywczymi. W zależności od zaspokojenia rynku i zmieniania się popytu i podaży, tak zmienia się cena. Według cenników zużytego oleju spożywczego (https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/zuzyty-olej-spozywczy w Gorzowie Wielkopolskim) kwota minimalna za 1 kilogram frytury to 1 zł, a cena maksymalna to 3 zł.

Skupy zużytych olejów spożywczych w Gorzowie Wielkopolskim - co musisz widzieć?

Aby zostać ostatecznie przekonanym, co do kwestii utylizowania fytury należy dowiedzieć się, co można wytworzyć ponownie w skupie zużytego oleju spożywczego w Gorzowie Wielkopolskim. Po tym jak odpowiednio dopasowany do Twojego ładunku pojazd, odbierze zużyty olej spożywczy w Gorzowie Wielkopolskim od Ciebie, wędruje on do miejsca utylizacji. Tam zostaje rozpuszczony, a następnie przefiltrowany. Wszelkie szkodliwe substancje wytworzone w procesie smażenia, a także resztki jedzenia, białek zwierzęcych, zostają usunięte. Tak oczyszczony zużyty olej spożywczy w Gorzowie Wielkopolskim, zostaje przetworzony i przerobiony, aby móc zostać surowcem wtórnym. To, na czym kiedyś smażyłeś frytki, zostaje zmienione w komponent do ekodiesla, paliwo do pieców olejnych, a nawet jest wykorzystywane jako cenny składnik przy produkcji asfaltu. Mam nadzieję, że powyższe argumenty przekonały Cię do legalnej utylizacji zużytego oleju spożywczego w Gorzowie Wielkopolskim.

Co musisz zrobić, aby odbiór zużytego oleju spożywczego w Gorzowie Wielkopolskim przebiegał sprawnie?

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Gorzowie Wielkopolskim nie należy do rzeczy najtrudniejszych. Jedyne, co musisz zrobić, żeby cały proces został przeprowadzony sprawnie, to posiadać aktualne dane w BDO i wypełnić KPO, którą oddasz przewoźnikowi, odbierającemu zużyte oleje spożywcze w Gorzowie Wielkopolskim. Bardzo istotne jest prowadzenie bieżącej ewidencji w Bazie Danych Odpadowych - polskie prawo obliguje do tego przedsiębiorców. Tak samo Karta Przekazania Odpadu jest istotnym dokumentem, zawierającym najważniejsze dane o zużytym oleju spożywczym w Gorzowie Wielkopolskim. Musi się w niej znaleźć ilość, rodzaj odpadu, kod oleju gastronomicznego - 20 01 25 oraz Twoje dane i informacje o samochodzie zabierającym Twoje zużyte oleje spożywcze w Gorzowie Wielkopolskim. To wszystko, co musisz zrobić - reszta już leży po stronie skupu.

Odbiór i utylizacja zużytego oleju spożywczego w Gorzowie Wielkopolskim

Warto utylizować zużyty olej spożywczy w Gorzowie Wielkopolskim. Dlaczego? Chcesz wiedzieć, co można otrzymać z olejów gastronomicznych? Jak przebiega jego odbiór i w ogóle co z nim zrobić? Przeczytaj poniższy wpis i dowiedz się wszystkiego! Nie wolno wylewać zużytych olejów spożywczych w Gorzowie Wielkopolskim do zlewu czy toalety. Tłuszcz nie rozpuszcza się w wodzie, w związku z czym, zatyka rury, a nawet rozsadza je od wewnątrz. Poza tym jest to bardzo niekorzystne dla naszego środowiska, które nie poradzi sobie z rozłożeniem tak przetworzonej substancji. Dlatego jedynym legalnym i ekologicznym rozwiązaniem jest wywóz odpadu do skupu zużytego oleju spożywczego w Gorzowie Wielkopolskim.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Warto było dać się namówić! Parę kliknięć i już mam ogarnięty odbiór zużytego oleju spożywczego!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Na pewno skorzystam ponownie z usług konsultantów Wastemaster. W końcu moja restauracja nie przestała wytwarzać zużytego oleju gastronomicznego:)

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Posiadam lokal w małej wiosce, dzięki Wastemaster znalazłam najbliższy skup zużytego oleju spożywczego, w którym wcale nie przepłacam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto próbować nowych rzeczy, zwłaszcza jeśli ułatwiają Ci życie. Usługi Wastemaster zdecydowanie mi je ułatwiły. Jeden wypełniony formularz i już mam zorganizowaną utylizację zużytych olejów gastronomicznych!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Istotna jest dla mnie precyzja w ustalaniu szczegółów. Dzięki Wastemaster, wiedziałem jakie są ceny skupu zużytego oleju spożywczego oraz za co finalnie zapłacę. Godne polecania!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje
17-05-2022
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje

W wielu lokalach gastronomicznych do przygotowania potraw stosuje się oleje roślinne. Wykorzystany produkt tego rodzaju to odpad, który odbierze od lokalu i zutylizuje skup olej...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat