Zużyty olej spożywczy - Odbiór zużytego oleju spożywczego | WasteMaster

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Goleniowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Co musisz zrobić, aby odbiór zużytego oleju spożywczego w Goleniowie przebiegał sprawnie?

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Goleniowie nie należy do rzeczy najtrudniejszych. Jedyne, co musisz zrobić, żeby cały proces został przeprowadzony sprawnie, to posiadać aktualne dane w BDO i wypełnić KPO, którą oddasz przewoźnikowi, odbierającemu zużyte oleje spożywcze w Goleniowie. Bardzo istotne jest prowadzenie aktualnej ewidencji w Bazie Danych Odpadowych - polskie prawo obliguje do tego przedsiębiorców. Tak samo Karta Przekazania Odpadu jest ważnym dokumentem, zawierającym kluczowe dane o zużytym oleju spożywczym w Goleniowie. Musi się w niej znaleźć ilość, rodzaj odpadu, numer oleju gastronomicznego - 20 01 25 oraz Twoje dane i informacje o pojeździe zabierającym Twoje zużyte oleje spożywcze w Goleniowie. To wszystko, co musisz zrobić - reszta już leży po stronie skupu.

Ceny wokół wywozu zużytych olejów spożywczych w Goleniowie

Jesteś zainteresowany, ile będzie Cię kosztować usługa odbioru zużytego oleju spożywczego w Goleniowie z Twojej restauracji? A może chcesz dowiedzieć się więcej o cenach skupowania oleju? Czytaj dalej – wszystkiego się dowiesz! Wastemaster wyróżnia trzy czynniki, od których zależy kwota utylizacji starego oleju gastronomicznego. Jest to jego masa, Twoja lokalizacja, a także indywidualna sytuacja na rynku handlu odpadami tego rodzaju. Sam więc widzisz, że trudno jest podać pewną kwotę, ponieważ zależy ona od wielu różnych elementów. Niepewny jest szczególnie element popytu i podaży na przerobioną fryturę.

Zużyty olej spożywczy w Goleniowie - odbiór, utylizacja, skupowanie

Zarządzanie odpadami w firmie to nie lada wyzwanie. Trudno wygospodarować czas na jeszcze jedną rzecz do kontrolowania, ale jednocześnie legalne wyrzucanie odpadów jest bardzo ważne w kontekście ekologii i ekonomii Twojego przedsiębiorstwa. Zużyty olej spożywczy w Goleniowie jest kłopotliwym skutkiem gotowania lub wszelkiego rodzaju przetwórstwa pokarmów. Zazwyczaj restauracje i zakłady produkują bardzo dużo tego typu odpadów. Co zrobić z wielkimi ilościami zużytego oleju spożywczego w Goleniowie? Na pewno nie można ich wylać do kanalizacji. Struktura tłuszczu nie rozpływa się w wodzie, więc w rurach zaczną zalegać duże ilości zastygłej fyrytury, która zatyka rurę. Jest to także niezgodne z ekologią i literą prawa. Najlepiej zatem wywieźć taki odpad do skupu zużytego oleju spożywczego w Goleniowie.

Co proponuje Wastemaster?

Popyt i podaż wyraźnie wpływa na cenę, co widać chociażby w cenniku zużytego oleju spożywczego (https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/zuzyty-olej-spozywczy w Goleniowie) dostępnym na witrynie Wastemaster. Zamieściliśmy tam cenę maksymalną i minimalną za skup zużytego oleju spożywczego w Goleniowie, choć oczywiście ceny plasują się również między podanymi kwotami. Z Wastemaster bez problemów i szybko pozbędziesz się odpadu. Bez pobierania żadnych opłat wycenimy Twój olej i stworzymy wykaz potencjalnych ofert, dokładnie według Twoich preferencji! Zgłoś się do nas i zaoszczędź i czas i pieniądze!

Jak wygląda utylizacja w skupach zużytego oleju spożywczego w Goleniowie? Co dalej z olejem?

Po tym, jak Twój odpad został zwróony firmie odbierającej zużyty olej spożywczy w Goleniowie, frytura zostaje zawieziona do skupu. Tam specjalne urządzenia filtrują rozpuszczoną ponownie substancję oraz oczyszczają ją ze szkodliwych substancji. Także usunięte zostają resztki białek zwierzęcych, węglowodanów etc. Zużyty olej spożywczy w Goleniowie po takich procesach nadaje się do ponownego wykorzystania. Taka ciecz ma zastosowanie chociażby w przemyśle paliwowym czy energetycznym. Skup zużytego oleju spożywczego w Goleniowie przekształca ciecz w komponent do paliwa typu ekodiesel, wypełniacz asfaltu lub opał do pieców olejowych. Stara frytura znajduje zatem zaskakujące zastosowania - dlatego warto poddawać zużyty olej spożywczy w Goleniowie utylizacji.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Mam problem zarówno z technologią, jak i zalegającym zużytym olejem gastronomicznym. W końcu się przemogłam i skorzystałam z aplikacji Wastemaster, powiem jedno. Mogłam się przemóc wcześniej!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dopiero wchodzę na rynek handlu odpadami, ale już teraz widzę, że dzięki apce Wastemaster, zwiększyła się liczba zamówień na odbiór zużytego oleju spożywczego. Warto spróbować!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Doceniam pomoc konsultantów z Wastemaster. Gdyby nie oni, w moim fast foodzie wciąż zalegałaby stara frytura i zużyte oleje spożywcze.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Koordynuje firmę zajmującą się utylizacją olejów spożywczych. Dzięki Wastemaster, dużo łatwiej znaleźć klienta.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałam ponad tonę zalegającej w zakładzie frytury. W pewnym momencie powiedziałąm sobie - koniec z tym! Zaczęłam szukać ogłoszeń dotyczących utylizacji zużytego oleju spożywczego w Goleniowie. Ale nie mogłam znaleźć nic interesującego, w dodatku wiele firm ukrywało nadprogramowe opłaty. Wtedy w oczy rzuciło mi się Wastemaster. Już nie muszę się martwić o wywóz olejów spożywczych - oni zorganizowali go w zasadzie za mnie! Wycenili odpad, stworzyli listę ogłoszeń - ja musiałam tylko wybrać najlepiej jak potrafię!

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje
17-05-2022
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje

W wielu lokalach gastronomicznych do przygotowania potraw stosuje się oleje roślinne. Wykorzystany produkt tego rodzaju to odpad, który odbierze od lokalu i zutylizuje skup olej...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat