Zużyty olej spożywczy - Odbiór zużytego oleju spożywczego | WasteMaster

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Gliwicach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Kulisy skupów olejów zpożywczych w Gliwicach

Kiedy właściwy pojazd odbierze zużyty olej spożywczy w Gliwicach z Twojej lokalizacji, zostanie on dostarczony do skupu. Nieważne, jaki ładunek masz - oleje z sparatorów tłuszczu i np. te słonecznikowe są odbierane prawidłowo dostosowanymi pojazdami ciężarowymi. Po tym, jak odpad znajdzie się już w skupie zużytego oleju spożywczego w Gliwicach, zostaje on przetworzony na olej opałowy, dodatek do ekodiesla lub komponent do produkowania lepszej jakości asfaltu. Zanim to się stanie, zużyty olej spożywczy w Gliwicach zostaje dokładnie oczyszczony z wszelkich substancji niebezpiecznych wytwarzanych podczas smażenia oraz z resztek pokarmów, białek zwierzęcych, węglowodanów. Taka substancja jest potem odpowiednio przetwarzana i w ten sposób zaspokojona zostaje branża energetyczna, a także paliwowa. Recykling zużytego oleju spożywczego w Gliwicach zdecydowanie się opłaca!

Utylizacja zużytego oleju spożywczego w Gliwicach, jak ją przeprowadzić?

Zużyty olej spożywczy w Gliwicach ma niezwykle dużo ciekawych właściwości. Jedną z nich jest niezdolność do rozpuszczania się w wodzie. W związku z tym, jeśli zamierzałaś lub zamierzałeś wrzucić zużyty olej spożywczy do zlewu – to wielki błąd! W ten sposób uszkodzisz swój system kanalizacyjny, ponieważ zastygły tłuszcz utrudni przepływ ścieków, a nawet może spowodować rozsadzenie systemu od wewnątrz. Utylizacja to nie jest jedynie pozbycie się problemu – musi przebiegać ona w odpowiednich warunkach, tak, aby nie zagrażała ludziom, a przede wszystkim środowisku. Dlatego zużyty olej spożywczy w Gliwicach trudno zutylizować w ”domowych” warunkach. Konieczna jest ingerencja specjalistów. Zatem musisz zawieźć swoją fryturę do skupu zużytych olejów spożywczych w Gliwicach.

Odbiór zużytych olejów spożywczych w Gliwicach. Co musisz wiedzieć?

Zanim dokona się utylizacja i recykling odpadu, musisz się odpowiednio przygotować do wywozu substancji do skupu zużytego oleju spożywczego w Gliwicach. Każdy odpad musi znaleźć się w rejestrze BDO - do tego, zobowiązuje każdego przedsiębiorcę prawo. Dodatkowo podczas przekazania ładunku, niezbędne jest, aby przekazać KPO firmie odbierającej zużyty olej spożywczy w Gliwicach. W Karcie Przekazania Odpadu musisz zawrzeć ilość, rodzaj, kod odpadu ( 20 01 25 dla olejów jadalnych) oraz dane Twojej firmy lub też pojazdu, któremu oddajemy zużyty olej spożywczy w Gliwicach.

Koszty odbioru zużytych olejów spożywczych w Gliwicach

Chcesz wiedzieć, ile Cię to będzie kosztowało? Za ile wywieziesz zużyty olej spożywczy w Gliwicach ze swojej okolicy? Czytaj dalej - wszystko się wyjaśni. Cena wywozu i utylizacji jest trudna do ustalenia, ponieważ zależy od wielu zmiennych czynników. Masa odpadu, miejesce, z którego odbieramy zużyty olej spożywczy w Gliwicach oraz aktualna sytuacja na rynku handlu olejami spożywczymi. Zwłaszcza zależność popytu i podaży wpływa na cenę skupu olejów.

Co może zaoferować Wastemaster?

Eksperci z Wastemaster, darmowo pomogą Ci w zrealizowaniu odbioru zużytego oleju spożywczego w Gliwicach w Twojej okolicy! Pamiętaj, że oddalenie od miejsca skupu lub od dużego miasta może powodować wzrastanie kosztów. Dzięki naszej rozbudowanej współpracy z mniejszymi ośrodkami miejskimi, z pewnością wyszukamy usługę najkorzystniejszą dla Twojego przedsiębiorstwa! Ceny zużytego oleju spożywczego są widoczne pod tym linkiem: https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/zuzyty-olej-spozywczy w Gliwicach. Na podstawie transakcji z Wastemaster możemy określić kwotę minimalną za skup frytury ( 1 zł/kg) i największą (3 zł/kg). Aby zamówić najlepszą usługę odbioru zużytego oleju spożywczego w Gliwicach skontaktuj się z nami! Za darmo wycenimy Twój odpad i stworzymy listę potencjalnych ofert! Nie czekaj i zutylizuj zużyte oleje gastronomiczne w Gliwicach jak najszybciej!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Serdecznie polecam! Wielka oszczędność czasu i w dodatku jestem pewien, że nie znalazłbym tak korzystej oferty utylizacji zużytego oleju spożywczego w Gliwicach sam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że powstała firma świadcząca usługi tego typu. W dzisiejszym zabieganym świecie, trudno znaleźć czas dla siebie, a co dopiero na poszukiwania firm odbierających zużyte oleje spożywcze.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie mogę poświęcać zbyt dużo czasu na zarządzanie odpadami w mojej restauracji. Zbyt wiele się dzieje! Zwykle co miesiąc szukałem godzinami najlepszej firmy utylizującej olej spożywczy w Gliwicach. Dzięki Wastemaster nie marnuję już czasu! Wysyłają listę ofert, a ja mogę spać spokojnie, bo wiem, że wybrałem najlepiej! Teraz organizuję wywóz zużytego oleju gastronomicznego tylko z nimi.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Ważna jest dla mnie precyzja w ustalaniu szczegółów. Dzięki Wastemaster, wiedziałem jakie są ceny skupu zużytego oleju spożywczego oraz za co finalnie zapłacę. Godne polecania!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Świetna obsługa! Pan przez telefon wszystko mi wytłumaczył. Dzięki niemu już wiem, co zrobić z przeterminowanym olejem gastronomicznym.

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje
17-05-2022
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje

W wielu lokalach gastronomicznych do przygotowania potraw stosuje się oleje roślinne. Wykorzystany produkt tego rodzaju to odpad, który odbierze od lokalu i zutylizuje skup olej...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat