Zużyty olej spożywczy - Odbiór zużytego oleju spożywczego | WasteMaster

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Częstochowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Co zyskasz z Wastemaster?

Dzięki naszym usługom, za darmo wycenimy Twój odpad i odbiór zużytego oleju spożywczego w Częstochowie. A także przygotujemy listę najlepszych ofert w Twojej okolicy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach zużytego oleju spożywczego, zapraszamy na naszą stronę - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/olej-gastronomiczny w Częstochowie.

Karta Przekazania Odpadu i inne formalności wokół odbioru zużytego oleju spożywczego w Częstochowie

Przepisy w Polsce nakazują wywóz zużytego oleju spożywczego w Częstochowie, tak jak zostało wcześniej wspomniane, nie można składować frytury w nieskończoność, gdyż jest to po prostu niehigieniczne, a po pewnym okresie olej nie będzie się nadawał do ponownego przetworzenia. Cykliczne zamawianie odbioru zużytego oleju spożywczego w Częstochowie jest bardzo wskazane. Zanim oddasz towar, musisz pamiętać o tym, że niezbędnym jest abyś był zarejestrowany w BDO. Brak ewidencjonowania odpadu wiąże się z wysokimi karami finansowymi. Dokończeniem formalności jest Karta Przekazania Odpadu. Jest to druk, który opisuje Twoje oleje, zawiera ich numer (20 01 25), a także inne najistotniejsze informacje. Dzięki KPO, skup zapewnia, że Twój odpad został prawidłowo zutylizowany.

O odbiorze zużytego oleju spożywczego w Częstochowie i nie tylko

Produkujesz dużo oleju? Nie wiesz gdzie wyrzucić resztkę oliwy? Przeczytaj poniższy wpis i dowiedz się wszystkiego! Zużyty olej spożywczy w Częstochowie ma charakterystyczne właściwości fizyczne. Jako tłuszcz, nie ulega rozpuszczeniu w wodzie, więc po tym jak stwardnieje, powiększa swoją objętość. Dlatego zabrania się wyrzucania zużytego oleju spożywczego w Częstochowie do zlewu czy toalety, gdyż działa to szkodliwie na system rur. Nie można również wyrzucać takich substancji na łono natury - zużyte oleje są najczęściej zanieczyszczone, a sama ich struktura jest szkodliwa dla środowiska. Jeśli masz niewielkie ilości cieczy gastronomicznych, które zużyłeś na swój użytek - możesz zanieść je w słoiczku do PSZOK-u lub wrzucić do odpadów zmieszanych. W momencie, kiedy masz kilogramy zastygłej frytury - sytuacja się kompiluje. Czytaj dalej i dowiedz się wszystkiego!

Skup olejów spożywczych w Częstochowie - jak się do niego dostać?

Przed transportem do skupu zużytych olejów spożywczych w Częstochowie, wytwórca odpadu zobligowany jest do właściwego przechowywania zastygłej frytury. Nie może ona zagrażać zdrowiu i życiu pracowników oraz powinna być właściwie zabezpieczona. W odpowiednim miejscu, w dokładnie zamkniętych beczkach tak, aby nikt w pobliżu się nie poślizgnął etc. Kiedy już masa Twojej frytury będzie nadawała się do transportu weź pod uwagę parę aspektów. Na kwotę odbioru zużytego oleju spożywczego w Częstochowie wpływa Twoja odległość od skupu lub duży dystans od wielkich aglomeracji. Dodatkowo skup zużytego oleju spożywczego w Częstochowie ma swoje indywidualne kryteria, którymi manipuluje przy wysokości kosztów. Skorzystaj z Wastemaster i zyskaj dostawcę usług w Twojej okolicy. Znajdziemy dla Ciebie ofertę bez ukrytych kosztów!

Zużyty olej posmażalniczy w dużych ilościach? Jest na to rada!

Pokaźne ilości zużytego oleju należy zawozić do skupu zużytego oleju spożywczego w Częstochowie. Tam na miejscu przeprowadza się proces przetwarzania cieczy. Olej zostaje poddany filtracji i oczyszczony z białek zwierzęcych, węglowowdanów etc. Następnie taka ciecz jestużywana do najróżniejszych zadań. Taki "nowy" olej może służyć jako biokomponent składu asfaltu lub ekodiesla, ale i jako opał, którym opalane są piece olejowe. Sam widzisz - wylewanie tego złotego płynu to wielka strata - można z niego jeszcze tyle uzyskać! Zadbaj o środowisko i oddaj swoją fryturę do skupu zużytych olejów spożywczych w Częstochowie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Cenię sobie ekologię - wiem, że z Wastemaster zużyty olej spożywczy, zostanie poddany recyklingowi. Bardzo istotna sprawa!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jak najsprawniej pozbędziecie się zużytego oleju gastronomicznego w Częstochowie? Jeden wypełniony formularz i raz-dwa macie listę ofert! Nie sądziłam, że można tak łatwo zorganizować odbiór śmieci!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Zużyte oleje spożywcze teraz zabiera ode mnie jedna firma raz w miesiącu. Gdyby nie konsultacja z ekspertem od Wastemaster, wciąż musiałabym szukać najlepszej usługi!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że powstała firma świadcząca usługi tego typu. W dzisiejszym zabieganym świecie, trudno znaleźć czas dla samego siebie, a co dopiero na poszukiwania firm odbierających zużyte oleje spożywcze.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie chcę poświęcać zbyt dużo czasu na zarządzanie odpadami w mojej restauracji. Zbyt wiele się dzieje! Zazwyczaj co miesiąc szukałem godzinami dobrej firmy utylizującej olej spożywczy w Częstochowie. Dzięki Wastemaster nie marnuję już czasu! Wysyłają listę ofert, a ja mogę spać spokojnie, bo wiem, że wybrałem najlepszą z nich! Teraz organizuję wywóz zużytego oleju gastronomicznego tylko z nimi.

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje
17-05-2022
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje

W wielu lokalach gastronomicznych do przygotowania potraw stosuje się oleje roślinne. Wykorzystany produkt tego rodzaju to odpad, który odbierze od lokalu i zutylizuje skup olej...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon