Skup złomu w Sieradzu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
Jest zainteresowanych usługą

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Wyceń przez telefon
Wyceń przez telefon
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Złom stalowy ceny na skupach w Sieradzu

Satysfakcjonująca nas finansowo transakcja skupu złomu stalowego powinna być poprzedzona analizą zmieniającej się wartości cenowej tego typu odpadu. Ten aspekt musi być brany pod uwagę, jeśli klient indywidualny lub firmowy, wskutek sprzedaży złomu, ma zamiar poprawić swoją sytuację materialną. Znając ceny skupu złomu w Sieradzu, można określić, jaką kwotę da się zarobić na jego sprzedaży. Zamiast samodzielnie poszukiwać informacji na temat tego, jak kształtuje się cennik skupu złomu w Sieradzu, wystarczy otworzyć nasz formularz. Służy on do bezpłatnej wyceny odpadów złomowych.
Ceny
Złom stalowy cienki/blachy (N10) 1,28 zł netto
Złom stalowy gruby (N2) 1,36 zł netto
Złom stalowy gruby (N7) 1,46 zł netto
Złom stalowy gruby (W2) 1,46 zł netto
Złom stalowy gruby (W7) 1,50 zł netto
Złom stalowy gruby (W5) 1,60 zł netto
Złom stalowy poprodukcyjny (W7N) 1,50 zł netto
Żeliwo 1,61 zł netto
Warunki współpracy

Wybór odpowiedniej firmy.

Znajdź takie firmy, które zapewniają właściwego rodzaju skup złomu. Musi on pasować do odpadu, jakim dysponujesz. Warto jest zdecydować się na firmę oferującą również skup złomu z dojazdem do klienta w Sieradzu. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas i jednocześnie zapewni komfort, nie musisz osobiście dostarczać odpadu do firmy. Porównaj ceny skupu złomu w Sieradzu i czas realizacji.

Skup złomu z odbiorem Sieradz - wybór najlepszej firmy.

Najlepiej jest porównać oferty wielu firm, które zajmują się skupem złomu stalowego w Sieradzu. To pozwala poznać cennik skupu złomu w Sieradzu, zakres oferowanych usług, ale również opinie klientów. Przy okazji możesz sprawdzić, czy świadczą również skup złomu z dojazdem do klienta w Sieradzu. Taką możliwość masz za pośrednictwem aplikacji WasteMaster, która zrzesza szerokie grono firm z obszaru gospodarki odpadami.

Ceny skupu złomu w Sieradzu

Nie ma jednej ceny, jaka obowiązuje we wszystkich skupach. Każda firma ustala swój własny cennik skupu złomu w Sieradzu. Na różnice wpływ ma czas realizacji zlecenia, rodzaj złomu, ilość odpadu oraz ewentualny skup złomu z odbiorem w Sieradzu.

Firmy zajmujące się skupem złomu stalowego w Sieradzu

Odbiorem złomu zajmują się specjalne firmy, które muszą spełniać określone normy i być przystosowane do prowadzenia tej specyficznej działalności gospodarczej. Są to skupy złomu z odpowiednim zapleczem maszynowym, pojazdami i dobrze zorganizowaną logistyką.

Co oznacza podział na złom wsadowy i niewsadowych w skupie złomu stalowego w Sieradzu?

Podstawowy podział złomu stalowego bazuje na przystosowaniu odpadu do dalszej obróbki. Wyróżniamy dwie grupy, które skup złomu w Sieradzu przyjmie. Są to: - złom wsadowy o parametrach 1500 x 500 x 500 mm, dzięki którym możliwy jest wsad do pieca hutniczego - niewsadowy o większych parametrach, wcześniej konieczna jest jego właściwa obróbka. Sprawdź, jaki odpad jest w ofercie konkretnych firm specjalizujących się w handlu złomem stalowym.

Aplikacja WasteMaster- koszty korzystania z aplikacji.

Osoby fizyczne korzystają z aplikacji WasteMaster bez żadnych opłat. Dla firm przygotowaliśmy dodatkowo ofertę rozszerzoną, która kosztuje 30 zł miesięcznie. Opcja płatna gwarantuje obsługę przedsiębiorstwa w rejestrze BDO w zakresie wytwarzanych odpadów.

Podział w aplikacji WasteMaster

Nasza aplikacja jest przyjazna każdemu użytkownikowi. Jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze. Chcąc ułatwić Ci sprzedaż złomu, dokonaliśmy jego podziału na kategorie 2 poziomu. Wśród nich są m.in. złom stalowy N2, N7, N5 i N6, złom żeliwa, złom żeliwa mix, złom stalowy poprodukcyjny oraz złom żeliwny odpadowy.

Gdzie znaleźć skup złomu w Sieradzu?

Firmy zajmujące się złomem stalowym funkcjonują w branży zarządzania odpadami od wielu lat. Obecnie jednak mamy większą świadomość wpływu odpadów na środowisko naturalne i coraz chętniej korzystamy z ich usług. W WasteMaster znajdziesz firmy oferujące wywóz stalowego złomu. Skup złomu w Sieradzu oferuje wiele firm, które różnią się zakresem działalności, rodzajem przyjmowanego złomu stalowego i cenami.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kiedy wzrosną ceny złomu?
13-09-2022
Kiedy wzrosną ceny złomu?

Zastanawiasz się, kiedy wzrosną ceny złomu, żeby jak najwięcej na nim zyskać? Otóż gdyby odpowiedź na to pytanie była taka prosta, każdy z nas mógłby się łatwo wzbogacić na tego...

Więcej -->
Jakie GTU na złom stalowy?
12-09-2022
Jakie GTU na złom stalowy?

Masz złom stalowy? Jakie GTU na niego obowiązuje? W przypadku rozliczania się z tego typu odpadu w polu GTU trzeba wpisać GTU 05, a więc „odpady inne niż niebezpieczne zawierają...

Więcej -->
Dlaczego złom drożeje?
11-09-2022
Dlaczego złom drożeje?

Zastanawiasz się, dlaczego złom drożeje? Ma na to wpływ wiele zmiennych, które trudno jest przewidzieć, jak chociażby aktualny popyt i podaż tego surowca, inflacja czy spadek gl...

Więcej -->
Czy ceny złomu wzrosną?
10-09-2022
Czy ceny złomu wzrosną?

Wiele osób zastanawia się, czy ceny złomu wzrosną lub ile kosztuje stal na złomie. Prawda jest taka, że bardzo trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wartość ...

Więcej -->
Czy złom stalowy jest odpadem?
09-09-2022
Czy złom stalowy jest odpadem?

Tak, złom stalowy jest odpadem i stanowi odpad również w rozumieniu Ustawy o odpadach. Oznacza to, że posiada on swój własny kod odpadu, który jest potrzebny do oznaczenia go pr...

Więcej -->
Kiedy sprzedawać złom stalowy?
08-09-2022
Kiedy sprzedawać złom stalowy?

Wiele przedsiębiorców zastanawia się, kiedy sprzedawać złom stalowy. Jaka pora w roku kalendarzowym jest do tego najodpowiedniejsza? Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie nie ...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Z WasteMaster zutylizowałem już kilka ton złomu stalowego. Zawsze, kiedy poszukuję skupu złomu w Sieradzu zwracam się do nich - jeszcze nigdy tego nie pożałowałem!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Kolega z branży zalecił mi skorzystanie z WasteMaster. No i spróbowałem! Chciałem jedynie się znaleźć informację o tym, ile kosztuje złom w w Sieradzu, a otrzymałem również wycenę i listę korzystnych ofert, specjalnie dla mojej firmy. Byłem pod wrażeniem!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jestem zadowolona! Szybko i wygodnie załatwiłam sprawę organizacji odbioru złomu i wywózki z mojego warsztatu do skupu. Polecam zwłaszcza tym, którzy nie mają czasu!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

WasteMaster pomogło mi w znalezieniu najbliższego skupu złomu w okolicy! Jestem naprawdę zadowolona i polecam!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Chciałem monitorować jak wyglądają ceny złomu - miałem do pozbycia się, całkiem sporo metalowych części z maszyn rolniczych. Jednak miły Pan Artur z WasteMaster powiedział mi, żebym teraz oddał złom teraz - i miał rację. Najbliższy skup złomu w w Sieradzu, który wyszukał, miał korzystną ofertę, a później się okazało, że gdybym nie podążył za dobrą radą, to bym przepłacił. Warto korzystać z wiedzy konsultantów - polecam!!!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że udało mi się trafić na coś takiego jak WasteMaster! Dzięki nim znalazłem najbliższy skup złomu w w Sieradzu, gdzie przyjmą moje zardzewiałe garnki. Warto!!!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Konsultant Rafał z infolinii WasteMaster szybko wyjaśnił mi, co muszę zrobić ze starymi szynami, a nawet znalazł dla mnie najbliższy złom w w Sieradzu. Wiedziałem gdzie co oddać i z kim organizować odbiór szyn. Usługa godna ponownego skorzystania!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?
13-09-2022
Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?

Złom może się okazać ciekawym sposobem na zastrzyk dodatkowej gotówki. Żeby intratnie sprzedać tego typu odpad, warto znać jego aktualne ceny oraz mieć siatkę kontaktów z osobam...

Więcej -->
Ile kosztuje kg złomu stalowego?
13-09-2022
Ile kosztuje kg złomu stalowego?

Obecnie wielu przedsiębiorców handlujących odpadami zastanawia się, ile kosztuje złom. Okazuje się, że odpowiedź często nie jest taka jednoznaczna, jak mogłoby się na początku w...

Więcej -->
Rodzaje i podział złomu
05-04-2022
Rodzaje i podział złomu

Jak dzielimy odpady złomu stalowego? Ze względu na powstawanie odpadu złom stalowy możemy podzielić na:– odpady produkcyjne- czyli odpady powstające w efekcie wytwarzania ...

Więcej -->
Od czego zależy cena złomu
28-03-2022
Od czego zależy cena złomu

Jak wygląda dokładnie cena złomu? Aby ustalić dokładną cenę złomu, należy przede wszystkim określić jaki rodzaj złomu posiadamy. Jeżeli nie jesteśmy pewni, jaką kategorie posiad...

Więcej -->
Cena felgi stalowej na złomie
04-01-2022
Cena felgi stalowej na złomie

Firmy zajmujące się recyklingiem, często przyjmują różnego rodzaju surowce. Z uwagi na to, warto dowiedzieć się, jaka jest cena felgi stalowej na złomie, aby móc pozbyć się tego...

Więcej -->
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?
13-12-2021
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?

Na wielu forach internetowych pojawia się pytanie, ile wynosi podatek od sprzedaży złomu? Posiadanie wiedzy z tego zakresu, pozwala uniknąć błędów w prawidłowym rozliczeniu się ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon