Skup złomu w Ostródzie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
Jest zainteresowanych usługą

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Wyceń przez telefon
Wyceń przez telefon
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Aktualnie obowiązujące ceny w skupach złomu stalowego w Ostródzie

Osoby, które dysponują odpadami produkcyjnymi stalowymi, konstrukcjami pochodzącymi z rozbiórek, a także niepokrytymi rdzą ścinkami blach czy też wiórami stalowymi, mogą bez problemu przekazać te produkty do profesjonalnych jednostek. To punkty, które mogą zaproponować dobre ceny skupu złomu w Ostródzie. Warto wiedzieć, kiedy sprzedać odpady stalowe, aby osiągnąć najwyższy zysk z tej transakcji. Do tego celu można wykorzystać nasz formularz internetowy. Przy jego pomocy można poznać cennik skupu złomu w Ostródzie.
Ceny
Złom stalowy cienki/blachy (N10) 1,25 zł netto
Złom stalowy gruby (N2) 1,33 zł netto
Złom stalowy gruby (N7) 1,43 zł netto
Złom stalowy gruby (W2) 1,43 zł netto
Złom stalowy gruby (W7) 1,47 zł netto
Złom stalowy gruby (W5) 1,57 zł netto
Złom stalowy poprodukcyjny (W7N) 1,47 zł netto
Żeliwo 1,58 zł netto
Warunki współpracy

Wybór najlepszej firmy skupującej złom stalowy w Ostródzie 

Przy wyborze firmy świadczącej skup złomu sprawdź, co oferuje w ramach oferty i jaka jest cena skupu złomu w Ostródzie. Zwróć uwagę na możliwość transportu, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas, a niekiedy również pieniądze. Firmy mogą zgłaszać się do Ciebie z ofertą, Ty je akceptujesz lub odrzucasz.

Koszty wywozu odpadów w aplikacji WasteMaster.

Aby skorzystać z aplikacji, musisz założyć w nim konto. Osoby fizyczne mają dostęp do aplikacji za darmo, nie ponoszą więc żadnych opłat. Firmy również mogą zdecydować się na darmową wersję lub płatną z dodatkowymi udogodnieniami za 30 zł miesięcznie. W skład abonamentu wchodzi ewidencja odpaów w zakresie wystawienia kart przekazania odpadów oraz kart ewidencji odpadów.

Kategorie w aplikacji WasteMaster

Aby ułatwić Ci korzystanie z naszej aplikacji, złom stalowy podzieliliśmy na mniejsze kategorie. To pozwoli Ci szybciej znaleźć odbiorcę odpadu, który posiadasz. Może być to m.in. złom stalowy (N10), złom stalowy odpadowy, złom żeliwny odpadowy oraz blachy i pręty, a także wiele innych.

Skup złomu z odbiorem Ostróda - wybór najlepszej firmy.

Najlepiej jest porównać oferty wielu firm, które zajmują się złomem stalowym. To pozwala poznać cennik skupu złomu w Ostródzie, zakres oferowanych usług, ale również opinie klientów. Przy okazji możesz sprawdzić, czy świadczą skup złomu z dojazdem . Taką możliwość masz za pośrednictwem aplikacji WasteMaster, która zrzesza szerokie grono firm z obszaru gospodarki odpadami.

Jaki podział odpadu można znaleźć w skupie złomu stalowego w Ostródzie?

Złom stalowy dzielimy na dwie mniejsze grupy. Kryterium podziału to wielkość odpadu. Jedną z grup jest wsadowy złom stalowy, którego wielkość nie przekracza 1500 x 500 x 500 mm. Dzięki temu można go umieścić w piecu hutniczym. Drugi rodzaj złomu stalowego to niewsadowy złom stalowy o większych rozmiarach. Poddaje się go specjalnej obróbce, a dopiero potem umieszcza w piecu. Znajdź skup złomu w Ostródzie w naszej aplikacji zajmującą się z interesującej Cię grupy odpadu.

Ceny skupu złomu w Ostródzie

Nie ma jednej ceny, jaka obowiązuje we wszystkich skupach. Każda firma ustala swój własny cennik skupu złomu w Ostródzie. Na różnice wpływ ma czas realizacji zlecenia, rodzaj złomu, ilość odpadu oraz skup złomu z odbiorem w Ostródzie.

Czy powinienem znaleźć skup złomu w Ostródzie?

Odpady niewłaściwie składowane i takie, które nie są poddawane recyklingowi, zanieczyszczają naszą planetę i niekorzystnie wpływają na środowisko naturalne. Skup złomu stalowego pozwala uniknąć nadmiaru szkodliwych odpadów, a korzystając z niego, przyczyniamy się do ochrony naszej planety. W aplikacji znajdziesz wiele firm specjalizujących się w handlu złomem stalowym.

Specjalistyczne firmy w branży skupu złomu stalowego w Ostródzie

Firmy działające w branży gospodarki i zarządzania odpadami muszą dysponować odpowiednim zapleczem maszynowym i terenem przystosowanym do składowania odpadu. Ponadto na ich wyposażeniu nie może zabraknąć pieca hutniczego oraz wyspecjalizowanych pojazdów umożliwiających skup złomu z dojazdem do klienta w Ostródzie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kiedy wzrosną ceny złomu?
13-09-2022
Kiedy wzrosną ceny złomu?

Zastanawiasz się, kiedy wzrosną ceny złomu, żeby jak najwięcej na nim zyskać? Otóż gdyby odpowiedź na to pytanie była taka prosta, każdy z nas mógłby się łatwo wzbogacić na tego...

Więcej -->
Jakie GTU na złom stalowy?
12-09-2022
Jakie GTU na złom stalowy?

Masz złom stalowy? Jakie GTU na niego obowiązuje? W przypadku rozliczania się z tego typu odpadu w polu GTU trzeba wpisać GTU 05, a więc „odpady inne niż niebezpieczne zawierają...

Więcej -->
Dlaczego złom drożeje?
11-09-2022
Dlaczego złom drożeje?

Zastanawiasz się, dlaczego złom drożeje? Ma na to wpływ wiele zmiennych, które trudno jest przewidzieć, jak chociażby aktualny popyt i podaż tego surowca, inflacja czy spadek gl...

Więcej -->
Czy ceny złomu wzrosną?
10-09-2022
Czy ceny złomu wzrosną?

Wiele osób zastanawia się, czy ceny złomu wzrosną lub ile kosztuje stal na złomie. Prawda jest taka, że bardzo trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wartość ...

Więcej -->
Czy złom stalowy jest odpadem?
09-09-2022
Czy złom stalowy jest odpadem?

Tak, złom stalowy jest odpadem i stanowi odpad również w rozumieniu Ustawy o odpadach. Oznacza to, że posiada on swój własny kod odpadu, który jest potrzebny do oznaczenia go pr...

Więcej -->
Kiedy sprzedawać złom stalowy?
08-09-2022
Kiedy sprzedawać złom stalowy?

Wiele przedsiębiorców zastanawia się, kiedy sprzedawać złom stalowy. Jaka pora w roku kalendarzowym jest do tego najodpowiedniejsza? Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie nie ...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

W moim zakładzie pracy zalegało dość sporo dużych konstrukcji stalowych. Mnie przypadł zaszczyt organizacji ich wywozu, dlatego nauczona doświadczeniem od razu skontaktowałam się z WasteMaster. Na ten moment nie tylko wiem, po ile jest złom gruby w w Ostródzie, ale mam już zorganizowany odbiór i wywózkę rusztowań do skupu! Polecam te usługi!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Kolega polecał mi WasteMaster i jestem mu za to bardzo wdzięczny! Regularnie korzystam z ich usług, tak aby być na bieżąco chociażby z tym, ile kosztuje złom w w Ostródzie. Odpowiadają na wymagania ludzi!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że znalazłem coś takiego jak WasteMaster! Dzięki nim znalazłem najbliższy skup złomu w w Ostródzie, gdzie przyjmą moje zardzewiałe garnki. Warto!!!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Ta aplikacja naprawdę porzesza możliwości wyboru - nie myślałam, że w tak krótkim czasie uda mi się wszystko ogarnąć!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Polecam wszystkim przedsiębiorcom! Darmowa wycena, wielka oszczędność czasu, a w dodatku szansa nawiązania stałej współpracy z najbliższym skupem złomu. Próbujcie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że spróbowałam z nimi współpracować! Rzeczywiście przykładają się do każdego zlecenia. A dzięki pomocy od Pana Artura - znalazłam wymarzony skup złomu z dojazdem do klienta!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie mam czasu na wyszukiwanie mobilnych skupów złomu w w Ostródzie, czas to przecież pieniądz! Dlatego zawsze korzystam z usług WasteMaster - są bezpłatne, ale jednocześnie wciąż pozostają na wysokim poziomie!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?
13-09-2022
Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?

Złom może się okazać ciekawym sposobem na zastrzyk dodatkowej gotówki. Żeby intratnie sprzedać tego typu odpad, warto znać jego aktualne ceny oraz mieć siatkę kontaktów z osobam...

Więcej -->
Ile kosztuje kg złomu stalowego?
13-09-2022
Ile kosztuje kg złomu stalowego?

Obecnie wielu przedsiębiorców handlujących odpadami zastanawia się, ile kosztuje złom. Okazuje się, że odpowiedź często nie jest taka jednoznaczna, jak mogłoby się na początku w...

Więcej -->
Rodzaje i podział złomu
05-04-2022
Rodzaje i podział złomu

Jak dzielimy odpady złomu stalowego? Ze względu na powstawanie odpadu złom stalowy możemy podzielić na:– odpady produkcyjne- czyli odpady powstające w efekcie wytwarzania ...

Więcej -->
Od czego zależy cena złomu
28-03-2022
Od czego zależy cena złomu

Jak wygląda dokładnie cena złomu? Aby ustalić dokładną cenę złomu, należy przede wszystkim określić jaki rodzaj złomu posiadamy. Jeżeli nie jesteśmy pewni, jaką kategorie posiad...

Więcej -->
Cena felgi stalowej na złomie
04-01-2022
Cena felgi stalowej na złomie

Firmy zajmujące się recyklingiem, często przyjmują różnego rodzaju surowce. Z uwagi na to, warto dowiedzieć się, jaka jest cena felgi stalowej na złomie, aby móc pozbyć się tego...

Więcej -->
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?
13-12-2021
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?

Na wielu forach internetowych pojawia się pytanie, ile wynosi podatek od sprzedaży złomu? Posiadanie wiedzy z tego zakresu, pozwala uniknąć błędów w prawidłowym rozliczeniu się ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon