Skup ołowiu w Szczecinie

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń
Numer telefonu do kontatku
+48 732 080 220
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cena na skupach ołowiu w Szczecinie

Firmy proponujące skup złomu ołowianego, zazwyczaj nie przekazują wszystkim klientom takich informacji, jak m.in. cennik złomu ołowiu w Szczecinie. Wiedzę tę można pozyskać w zupełnie inny sposób, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Aby poznać bieżące ceny złomu ołowiu w Szczecinie, wystarczy uruchomić nasz formularz online. To precyzyjnie działające narzędzie, dedykowane do wyceny złomu ołowianego, bez względu na jego ilość, jakość czy rodzaj.
Ceny
Ołów pokablowy czysty 5,5 zł netto
Ołów czysty 5,3 zł netto
Ołów brudny 5,0 zł netto
Ołów z jutą 4,8 zł netto
Ołów odważniki 0,2 zł netto
Warunki współpracy

W życiu każdego posiadacza skupu złomu ołowiu w Szczecinie nadchodzi w końcu taki moment, że pragnie on zyskownie odsprzedać swoje odpady. Może to zrobić za pomocą fachowych firm odpadowych, które świadczą odbiór oraz przewóz odpadów w kodzie 17 04 03. Czym się wyróżniamy? Posiadamy jedne z korzystniejszych cen ołowiu w skupie w Szczecinie oraz gwarantujemy szybką płatność nawet kolejnego dnia roboczego. Posiadamy zgodne z polskim prawem decyzje i pozwolenia dot. obrotu złomem ołowianym w Szczecinie. Dzięki temu nie musisz się obawiać o kontrole z ochrony środowiska oraz spore kary administracyjne. Nasze usługi zamówisz za pomocą wyszukiwarki na stronie, na której aktualnie jesteś. Możesz również zdecydować się na konwencjonalny kontakt telefoniczny, aby zrealizować usługę skupu złomu ołowiu w Szczecinie.

Co ma złom ołowiany w Szczecinie do ekonomiki produkowania samego ołowiu? Okazuje się, że bardzo dużo, ponieważ odgrywa on bardzo ważną rolę w cykliczności obiegu omawianego surowca w gospodarce. Równie istotne są same rudy ołowiu, czyli źródła pierwotne. W przyrodzie pojawiają się one pod rozmaitymi postaciami: samodzielnie, albo spotyka się takie rudy, w których ołów jest kopaliną towarzyszącą lub współistniejącą. Ze względu na ich skład mineralny, wymienia się ich cztery typy: • monometaliczne • ołowiowo-cynkowe • ołowiowo-srebrowe • polimetaliczne. Jeżeli posiadasz hurtowe ilości tego typu odpadów, śmiało zamów skup złomu ołowiu w Szczecinie właśnie w naszej firmie! To nie jest trudne!

Niektórzy mają problem z tym, żeby szybko znaleźć chętnych na odkupienie od nich złom ołowiu. Dlatego z pomocą nadchodzi nowoczesna aplikacja odpadowa WasteMaster. Można ją odnaleźć w sklepie Apple oraz Play, jednak to nie wszystko, ponieważ jest ona dostępna również na stronie app.wastemaster.pl. A więc można z niej korzystać zarówno z telefonu, jaki i z komputera stacjonarnego bądź laptopa. Ma ona w swoim panelu przycisk „wystaw”, za sprawą którego nasz odpad wyląduje na giełdzie odpadowej, gdzie potencjalni kupujący będą mogli go zobaczyć. Od Ciebie zależy, jak go scharakteryzujesz oraz jakie zdjęcia załączysz. Warto podać także lokalizację oraz dane kontaktowe, żeby ułatwić transakcję.

W naszym kraju istnieje system, w którym przedsiębiorcy oraz wszelkie podmioty wytwarzające odpady lub wprowadzające na rynek produkty w opakowaniach mają obowiązek ewidencjonowania tychże odpadów. Należy tego dokonywać za pośrednictwem rejestru BDO (Bazy Danych Odpadowych). Aby móc wypełnić potrzebne formalności, należy znać kody odpadów określone w katalogu w rozporządzeniu Ministra Klimatu z 2014 r. Między innymi właśnie skupy złomu ołowiu w Szczecinie muszą prowadzić taki wykaz. Kod odpadu na ołów przynależy do grupy 17, a szczegółowiej – 17 04 03.

Pisaliśmy już o kryteriach, które maja wpływ na bieżącą wartość cen złomu ołowiu w Szczecinie. Warto jednak jeszcze wspomnieć o tym, w jaki sposób te kwoty poglądowo mogą się kształtować. W ostatnich latach ceny złomu ołowiu w Szczecinie się ustabilizowały i wynoszą od 4 do 6-7 zł za 1 kg odpadu. Oczywiście są to tylko uśrednione widełki, którymi bezpośrednio nie wolno się sugerować, ponieważ każdy skup ustala swoje ceny odrębnie, również w oparciu o własną politykę cenową. Aby precyzyjnie dowiedzieć się, ile kosztuje 1 kg ołowiu w Szczecinie warto skorzystać z cennika powyżej.

Zastanawiałeś się kiedyś, co może wpływać na cenę ołowiu na złomie w Szczecinie? Istnieje parę czynników, które na nią oddziałują, ale jednym z istotniejszych są fluktuacje na giełdzie metali. To właśnie w głównej mierze od nich uzależniona jest aktualna cena ołowiu w skupie w Szczecinie. Oczywiście nie jest to jedyny czynnik, który kształtuje stawki. Poza notowaniami giełdowymi istotne są również inne aspekty mające wpływ na cenę ołowiu w skupie w Szczecinie, np. ilość odpadu, jego rodzaj czy zapotrzebowanie rynkowe na tego typu surowiec. Wszelkie wymienione wyżej czynniki są płynne, dlatego nie ma co się dziwić, że cena ołowiu na złomie w Szczecinie również przybiera rozmaite wysokości. Osoby, które planują sprzedaż tego pierwiastka powinny przeanalizować rynek pod kątem dokładnych stawek. Można to zrobić za pomocą naszego cennika i znaleźć odpowiedź na pytanie „ile kosztuje 1 kg ołowiu w Szczecinie”.
Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Szczecinie, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie oddać ołów?
10-11-2022
Gdzie oddać ołów?

Gdzie można oddać złom ołowiu, którego chcemy się pozbyć? Niektórzy nie wiedzą, że można jeszcze na tym zarobić! Wszystko będzie zależało od tego, co posiadamy oraz w jakich ilo...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg ołowiu?
13-10-2022
Ile kosztuje 1 kg ołowiu?

Jeżeli zastanawiasz się, ile kosztuje 1 kg ołowiu, to musisz wiedzieć, że ta stawka kształtuje się nieco inaczej każdego dnia i zależy między innymi od regionu Polski czy rodzaj...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Recykling złomu ołowianego. Twój odpad jest potrzebny!
09-11-2022
Recykling złomu ołowianego. Twój odpad jest potrzebny!

Troska o czystą i zadbaną planetę powinna towarzyszyć nam na każdym kroku, również w trakcie gromadzenia złomu ołowianego. Czy wiedziałeś, że tego typu odpady posiadają jeden z ...

Więcej -->
Skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje
04-05-2022
Skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje

Klienci indywidualni i firmowi dysponujący sporą ilością odpadów, często poszukują wiedzy z zakresu skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje, które war...

Więcej -->
Cena złomu ołowiu
14-07-2021
Cena złomu ołowiu

Niska lub wysoka cena złomu ołowiu jest uzależniona od różnych czynników. Należy wziąć pod uwagę nie tylko notowania na giełdzie metali, lecz także zainteresowanie tego typu odp...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master