Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Zalesiu Górnym

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak przygotować złom do transportu?

Przede wszystkim musi być on prawidłowo zabezpieczony. Skupu złomu kolorowego w Zalesiu Górnym czasem odmawiają przewozu niebezpiecznych elementów metalowych. Pamiętaj o bezpieczeństwie swoim, ale i ekipy transportowej. Muszą być także posegregowane - jest to wielkie ułatwienie dla skupu metali kolorowych w Zalesiu Górnym. Jeśli są jakkolwiek zanieczyszczone - należy zanieczyszczenia usunąć, a jeśli się da, to dłuższe elementy pociąć, tak aby ułatwić pracę firmie przewozowej.

Formalności związane z wywozem złomu

Aby dokonać legalnego przekazania odpadów metalowych do skupu złomu kolorowego w Zalesiu Górnym, trzeba dopełnić paru formalności. Przede wszystkim, jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem (z gospodarstwem powyżej 75 ha), musisz mieć założone konto w BDO. Tam koniecznie dokonuj bieżącej ewidencji swoich śmieci. Ponadto wszyscy muszą uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która jest ważna podczas ewentualnej kontroli policyjnej. Osoby prywatne nie są zobowiązane do wypełnienia KPO, wystarczy jedynie okazanie dowodu tożsamości przy wywozie złomu. Jednak Karta Przekazania Odpadu jest istotna dla przedsiębiorców, zawiera dane o złomie, o firmie, a także o samochodzie, który zabiera Twoje odpady. Jest to warunek zgodnego z prawem przewozu metali. Ponadto osoby fizyczne muszą otrzymać Formularz Przekazania Odpadu od przedstawiciela skupu złomu kolorowego w Zalesiu Górnym. Ma on być dowodem całego procesu . Jak sam widzisz zawiłości formalnych jest dość sporo - nie bądź przerażony, w razie wszelkich wątpliwości możesz skontaktować się z WasteMaster!

W jaki sposób najlepiej zorganizować odbiór odpadu i wywóz do skupu metali kolorowych w Zalesiu Górnym?

Obojętne czy posiadasz przedsiębiorstwo, czy jesteś osobą fizyczną, z pewnością zetknąłeś się kiedyś z problemem utylizacji złomu. Jest to dość kłopotliwy rodzaj odpadów, ze względu na swoją objętość - nie da się go składować w nieskończoność i najczęściej trudno jest go przetransportować do skupu bez niczyjej pomocy. Warto jednak zaznaczyć, że każdy ma obowiązek wywozu tego rodzaju śmieci do skupu metali kolorowych w Zalesiu Górnym. Jest to podyktowane względami ekologicznymi i prawnymi. Ponadto, pamiętaj o tym, że złom to bardzo cenny odpad (w zależności od składu), więc zwyczajnie opłaca się oddawać go do skupu metali kolorowych w Zalesiu Górnym. Jak znaleźć najkorzystniejszy z nich? Czytaj dalej, a z pewnością uzyskasz najważniejsze informacje!

Odbiór i wywóz do skupu złomu kolorowego w Zalesiu Górnym - jak zamówić taką usługę?

WasteMaster to użyteczne narzędzie do organizacji transportu metali do skupu złomu metali kolorowych w Zalesiu Górnym. Z nami możesz zamówić tę usługę na dwa sposoby. Możesz znaleźć na naszej stronie numer telefonu (w interesującej Cię kategorii) i zadzwonić do konsultanta. Podaj mu najważniejsze informacje o swoim odpadzie i wyraź swoje preferencje. Opiekun w Twoim imieniu doda ogłoszenie w aplikacji i udostępni Ci wycenę odpadu wraz z listą interesujących ofert. Ty musisz jedynie wybrać właściwy skup metali kolorowych w Zalesiu Górnym - masz zupełną dowolność! Jeżeli nie potrzebujesz porozmawiać z konsultantem, możesz na własną rękę dodać ogłoszenie. Wykonaj zdjęcie, opisz złom, wybierz województwo - i tyle! Twój Opiekun Klienta będzie przekierowywał na Twoje konto najlepsze oferty od skupów. Pamiętaj, że niezależnie od tego, który wariant wybierzesz - nie jesteś sam, a Twoja ingerencja i zaangażowanie w cały proces mają być jak najmniejsze.

Jak wyglądają ceny skupu metali kolorowych w Zalesiu Górnym?

To, jak będzie wyglądać cena skupu metali kolorowych w Zalesiu Górnym zależy od wielu czynników. Ilość odpadu, jego rodzaj, Twój adres oraz sytuacja na rynku handlu odpadami, ostatecznie kształtują cenę za usługę wywozu i utylizacji. Warto zajrzeć na naszą stronę, gdzie zamieściliśmy obszerny cennik - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Wynika z niego, że najwięcej zapłacimy za miedź milbera, bo aż 35 zł/kg. Wysokie ceny są również w przypadku płaskowników czy trakcji miedzianej – 33,8 zł/kg. Złom miedziany jest najdroższy, ale oprócz niego kwoty dotyczące mosiądzu są stosunkowo duże: za mosiądz poprodukcyjny typu M-63 zapłacimy ponad 26 zł/kg, a za mosiężne blaszki – 25 zł/kg. Stosunkowo nisko plasują się np. odważniki z ołowiu, które kosztują 70 gr/kg oraz złom stali chromowej: 1,2 zł/kg. Zatem różnice w zależności od rodzaju odpadu, są znaczące. Zanim wybierzemy konretną usługę skupu złomu kolorowego w Zalesiu Górnym należy się upewnić, co do rodzaju naszego złomu i zasad panujących w danej placówce. Uczciwy skup nie weźmie odpadu niewiadomego pochodzenia, ponieważ mógł on zostać skradziony – na to również warto zwracać uwagę.

Koszty usług WasteMaster

Ile musisz zapłacić za usługi od WasteMaster? Kompletnie nic! Nasze usługi są darmowe i mają służyć naszym użytkownikom i klientom. Chcemy jak najbardziej zoptymalizować obrót odpadami w polskich firmach, dlatego nasze usługi są za darmo. Im szybciej zostanie zrealizowany wywóz do skupu złomu metali kolorowych w Zalesiu Górnym, tym szybciej śmieci zostaną poddane recyklingowi. Zależy nam na satysfakcji klientów – darmowe usługi mają skłonić do korzystania i dążenia do usprawnienia wewnętrznej gospodarki odpadowej. Dlatego opieka konsultanta, wsparcie w sprawach formalnych, wycena odpadów, zamieszczenie oferty w aplikacji – to wszystko jest bezpłatne. Nie zwlekaj i wypróbuj nas już dziś!

Jak wyglądają szczegóły wywozu do skupu złomu metali kolorowych w Zalesiu Górnym?

Jeśli już zdecydujesz się na konkretny skup złomu kolorowego w Zalesiu Górnym, Twój Opiekun Klienta dopełni finalizacji transakcji. Ustali termin realizacji usługi, zgodnie z Twoimi preferencjami i możliwościami skupu. Wówczas ustalony zostanie także sposób transportu złomu do placówki utylizacyjnej. Nie musisz się niczym przejmować – wszystkie dane na temat Twojego zlecenia dostaniesz na skrzynkę mailową! W zależności od ilości Twojego odpadu, taki pojazd zostanie podstawiony: czy to będzie auto typu HDS lub też kontener. Można go wynająć na pewien okres czasu, np. tydzień, tak aby spokojnie załadować swoje odpady. Aby zorientować się, jaki sposób wywózki do skupu złomu kolorowego w Zalesiu Górnym będzie najlepszy w Twoim przypadku, zadzwoń do naszych ekspertów.

Jakie metale kolorowe zostaną odebrane w ramach usług?

Metale kolorowe dzielimy generalnie na złom metali nieżelaznych i stopy metali. Dodatkowo wyróżnia się złom użytkowy. Przykładowymi materiałami, które zostaną przyjęte w skupie złomu metali kolorowych w Zalesiu Górnym są: puszki aluminiowe, aluminium niesortowane, profile, aluminium energetyczne, miedź (typu milbera, pobiał, wiór, kawałkowa etc.), ołów (czysty, zanieczyszczony, odważniki), mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnice), brąz (niemagnetyczny, magnetyczny), cynk czy stal typu kwasowego (kwasówka, wióry, gary). Te wszystkie odpady zabierzemy w ramach naszych usług. Jeżeli posiadasz inny rodzaj złomu, który chcesz przetransportować do skupu złomu metali kolorowych w Zalesiu Górnym – skontaktuj się z nami – z pewnością coś wymyślimy!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie sądziłam, że w tak krótkim czasie uda mi się zrealizować transport czystego ołowiu do skupu metali kolorowych w Zalesiu Górnym! Naprawdę jestem zadowolona!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Polecam skorzystać - to naprawdę duża oszczędność czasu. Mi udało się wyszukać tańszy skup złomu kolorowego w Zalesiu Górnym, niż z początku przypuszczałam - więc to także oszczędność pieniędzy!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zazwyczaj nie mam czasu na robienie researchu cen skupu metali kolorowych w Zalesiu Górnym. Wolę zlecić to WasteMaster - wiem, że są solidni i zawsze dostanę od nich bieżące dane:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałam, ile zapłacę za pobiał miedzi, więc postanowiłam skontaktować się z WasteMaster i dzięki temu zgromadziłam najistotniejsze informacje z zakresu cen skupu metali kolorowych w Zalesiu Górnym.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto wypróbować ich usługi! Są za darmo, ale oferują naprawdę wiele - nie w sposób się zawieść:)

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje
06-05-2022
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych i nieżelaznych powinny zainteresować się tematem skupu złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje. Z pon...

Więcej -->
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat