Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Tarczynie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jakie formalności musisz spełnić, żeby wywieźć legalnie swój złom?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym do 75 ha ziemi – jestem prawnie zobowiązany do prowadzenia ewidencji odpadowej w ramach. W związku z tym musisz regularnie zdawać sprawozdanie z tego, ile złomu wytworzyłeś oraz władze muszą uzyskać zapewnienie ze skupów, że Twoje śmieci zostały prawidłowo przerobione. Dodatkowo każdy musi wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która w razie kontroli będzie stanowiła dokument, potwierdzający legalność Twojej gospodarki odpadowej. Przed samym przekazaniem złomu, pracownikowi skupu złomu kolorowego w Tarczynie musisz oddać KPO (osoby prywatne muszą pokazać jedynie dowód tożsamości). Karta Przekazania Odpadu musi zawierać dane Twoje i na temat Twojego złomu, Twojej firmy oraz dane pojazdu, który zabiera ładunek. Ten druk ma z kolei zapewnić legalny przewóz śmieci do skupów. Jako osoba fizyczna otrzymasz od firmy wywożącej pozostałości do skupu złomu kolorowego w Tarczynie FPO. Formularz Przekazania Odpadu zawierający dane na temat przekazanych metali i dowód całej transakcji.

Które typy złomu od Ciebie odbierzemy?

Nasza firma zajmuje się wyszukiwaniem najlepszych ofert wywozu i skupu złomu metali kolorowych w Tarczynie. Więc na podstawie naszych wcześniejszych zleceń możemy wyróżnić odpady, które firmy od Ciebie zabiorą. W przypadku złomu panuje pewna dowolność - odbierzemy wszystko! Pamiętaj o właściwym określeniu rodzaju pozostałości. Przykładami tego, co skup złomu metali kolorowych w Tarczynie od Ciebie przyjmie, są: aluminiowe puszki, niesortowane aluminium, miedź wszystkich typów, pobiał, brąz magnetyczny i niemagnetyczny, cynk lub kwasówkę. Są to jedynie nieliczne przykłady, więc jeśli nie wymieniony został typ Twojego złomu - nie przejmuj się, jego też odbierzemy!

Jak przygotować złom do przewozu?

Należy mieć świadomość, że skupy złomu kolorowego w Tarczynie muszą otrzymać posegregowany odpad. Nie może on również stanowić zagrożenia dla ekipy przewożącej metale. Jeśli masz możliwość i widzisz, że masz dużo długich elementów - przytnij je, to z pewnością ułatwi zadanie skupom. Dodatkowo skup metali kolorowych w Tarczynie musi otrzymać oczyszczone metale - chodzi oczywiście o zabrudzenia mechaniczne, nie o skład. Pamiętajmy o tym, że większość legalnych skupów będzie zadawać pytania na temat pochodzenia danego metalu, tak aby uniknąć sytuacji, gdzie będą przetwarzać skradzione surowce.

Ceny skupu metali kolorowych w Tarczynie

Na wysokość ceny skupu metali kolorowych w Tarczynie, ma wpływ wiele czynników. Twoja lokalizacja, masa metali, ich rodzaj, poziom zanieczyszczenia lub popyt na te materiały. Pełny ogląd na kwestie cen z pewnością da nasz cennik dostępny pod poniższym linkiem - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Wyraźnie widać rozbieżności między np. miedzią milbera, która kosztuje ok. 35 zł/kg, a złomem stali chromowanej kupowanym za 1,2 zł/kg. Podobnie jest w sytuacji mosiądzu, który również jest cennym materiałem. Mosiądz poprodukcyjny klasy M-63 kosztuje 26 zł/kg, a za mosiężne blachy zapłacimy 25 zł/kg. Kontrą mogą być ołowiane odważniki, które sprzedaje się za 70 gr za kilogram. Więc rozbieżności są bardzo widoczne. Wszystko jest zależne od typu złomu, którym dysponujesz. Zanim zdecydujesz się na usługę konkretnego skupu złomu kolorowego w Tarczynie, upewnij się, że są solidni i nie naliczają dodatkowych kosztów. WasteMaster współpracuje jedynie z legalnymi i uczciwymi skupami, które sprawdzają źrodło pochodzenia złomu (który może pochodzić z kradzieży). Dlatego warto z nami współpracować!

Odbiór złomu i wywóz do skupu metali kolorowych w Tarczynie - jak to zorganizować?

Transport złomu metalowego do skupu, to niejako obowiązek i przedsiębiorców i osób fizycznych. Zakazane jest wyrzucanie odpadów tego rodzaju w losowe miejsca, a punkty typu PSZOK nie są w stanie przyjmować dużych ilości śmieci. Jest to zadanie skupów metali kolorowych w Tarczynie, aby Twój złom został właściwie zutylizowany i w miarę możliwości poddany recyklingowi. Właśnie ze względu na ostatni argument warto wywozić złom do skupów - można go jeszcze użyć w naprawdę efektowny sposób! Jeśli chcesz zrealizować odbiór złomu i wywóz do skupu metali kolorowych w Tarczynie - doczytaj artykuł do końca!

Wywóz odpadów do skupu złomu metali kolorowych w Tarczynie - co jeszcze musisz wiedzieć?

W momencie, kiedy wybierzesz usługę konkretnego skupu złomu kolorowego w Tarczynie nie kończy się nasza pomoc! Opiekun Klienta przydzielony do Twojego zlecenia, ustala termin realizacji usługi oraz zamyka Twoją ofertę w aplikacji. Termin jest oczywiście ustalany w zgodzie z dyspozycyjnością skupu i Twoimi preferencjami. To, jaką ilość złomu posiadasz będzie determinowało rodzaj transportu do skupu złomu kolorowego w Tarczynie. Czasami przyda się bardziej pojaz typu HDS, a czasem parę kontenerów. Jednak to już nie Twoje zmartwienie - eksperci WasteMaster w porozumieniu ze skupem wszystko zorganizują.

Ile zapłacisz za usługi WasteMaster?

Usługi WasteMaster są całkowicie darmowe. Naszym celem jest zadowolenie klienta i użytkownika aplikacji. Bezpłatne usługi mają na celu skłonienie do korzystania z WasteMaster i tym samym usprawniania swojej gospodarki odpadowej. Więc Opiekun Klienta, wycena złomu, korzystanie z aplikacji etc. - jest kompletnie za darmo. Znajdź z nami najlepszy skup złomu metali kolorowych w Tarczynie i nie martw się odpadami!

Jak zamówić wywózkę do skupu złomu kolorowego w Tarczynie?

Najprostszym sposobem na zamówienie usługi transportu do skupu złomu metali kolorowych w Tarczynie jest skorzystanie z WasteMaster. Jesteśmy w stanie Ci pomóc w znalezieniu najkorzystniejszej oferty i to w sposób, jaki jest dla Ciebie najwygodniejszy. Pierwszą opcją zamówienia wywozu kolorowego złomu jest rozmowa telefoniczna. Na naszej witrynie w interesującej Cię usłudze, znajdziesz numer telefonu do naszego pracownika. Posiada on szeroką wiedzę z zakresu skupów metali kolorowych w Tarczynie, ale i z zakresu całego rynku odpadowego. Przekaż mu dokładne informacje na temat złomu, a także Twoje preferencje i to koniec! Zamieści on w Twoim imieniu zlecenie w naszej aplikacji i będzie koordynował całość zamówienia – możesz się do niego zwrócić w każdej chwili. Jeśli wolisz ominąć etap rozmowy telefonicznej – skorzystaj sam z naszej aplikacji. Dodaj swoje ogłoszenie, zamieść zdjęcie, podaj lokalizację oraz dane odpadu i poczekaj chwilkę! Twój personalny Opiekun Klienta będzie przekierowywał najlepsze ogłoszenia wywozu do skupów metali kolorowych w Tarczynie do Ciebie. Jeśli już zdecydujesz się na którąś z ofert – daj znać Opiekunowi Klienta lub zaznacz to w aplikacji, a resztą zajmą się nasi eksperci. Ustalą terminy i dokonają finalizacji umowy.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Sprawna obsługa na dobrym poziomie, dzięki nim wyszukałem skup złomu kolorowego, z którym nawiązałem stałą współpracę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto używać WasteMaster - są naprawdę rzetelni i udzielają aktualnych informacji na temat skupów metali kolorowych w Tarczynie. Warto!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie sądziłam, że będę tak zadowolona z bezpłatnej usługi. W dodatku cały czas miałam możliwość kontaktu z Opiekunem mojego zlecenia! Bardzo użyteczna rzecz!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam zorientowana w cenach skupu metali kolorowych w Tarczynie, dlatego zdecydowałam się na tę współpracę. Bezpłatnie otrzymałam oszacowaną cenę miedzianych wiórów oraz na maila wysłano mi listę skupów, z których opłaca się skorzystać. Polecam naprawdę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam skorzystać z ich aplikacji, naprawdę działa! Nawet nie trzeba jej pobierać na telefon - kilka kliknięć i już wiem, które skupy złomu metali kolorowych w Tarczynie, są warte brania pod uwagę!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon