Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Nowej Iwicznej

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jakie metale kolorowe zostaną odebrane w ramach usług?

Metale kolorowe dzielimy generalnie na złom metali nieżelaznych i stopy metali. Ponadto wyróżnia się złom użytkowy. Przykładowymi materiałami, które zostaną przyjęte w skupie złomu metali kolorowych w Nowej Iwicznej są: puszki aluminiowe, aluminium niesortowane, profile, aluminium energetyczne, miedź (typu milbera, pobiał, wiór, kawałkowa etc.), ołów (czysty, zanieczyszczony, odważniki), mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnice), brąz (niemagnetyczny, magnetyczny), cynk czy stal kwasowa (kwasówka, wióry, gary). Te wszystkie odpady zabierzemy w ramach naszych usług. Jeżeli posiadasz inny rodzaj złomu, który chcesz przetransportować do skupu złomu metali kolorowych w Nowej Iwicznej – skontaktuj się z nami – z pewnością coś wymyślimy!

Przygotowanie złomu – jak najlepiej to zrobić?

Musisz pamiętać, że jeśli przekazujesz swoje odpady do skupu złomu kolorowego w Nowej Iwicznej to muszą być one prawidłowo przygotowane. Jeżeli ładunek będzie stanowił zagrożenie dla ekipy wywożące złom – może on nie zostać odebrany. Bardzo istotne jest zabezpieczenie pozostałości i ewentualne rozdrobienie go na mniejsze i łatwiejsze w transporcie elementy. Warto również wspomnieć o tym, że segregacja złomu kolorowego jest bardzo ważna. Nie mogą być one za bardzo zanieczyszczone oraz nie mogą zawierać elementów niemetalowych, których skupy metali kolorowych w Nowej Iwicznej nie przetworzą.

Ważne informacje na temat wywozu odpadów do skupu złomu metali kolorowych w Nowej Iwicznej

Jeśli już zdecydujesz się na skorzystanie z oferty jakiegoś skupu złomu kolorowego w Nowej Iwicznej, nie zostajesz sam z finalizacją procesu. Twój Opiekun Klienta zajmie się określeniem, w porozumieniu z Tobą i skupem, daty realizacji usługi oraz wygasi Twoje ogłoszenie w aplikacji. W zależności od tego, jaki typ odpadu posiadasz, taki transport do skupu złomu kolorowego w Nowej Iwicznej zostanie zrealizowany. Od tego, jaką ilością metalu dysponujesz, zależeć będzie, czy podstawiony zostanie samochód HDS lub też ile kontenerów dostarczy ekipa wywozowa. Zdaj się na pracowników WasteMaster i nie przejmuj się takimi szczegółami!

Ile zapłacisz za usługi WasteMaster?

Usługi WasteMaster są całkowicie darmowe. Naszym celem jest zadowolenie klienta i użytkownika aplikacji. Bezpłatne usługi mają na celu zachęcenie do korzystania z WasteMaster i tym samym zoptymalizowania swojej gospodarki odpadowej. Więc Opiekun Klienta, wycena złomu, korzystanie z aplikacji etc. - jest kompletnie za darmo. Znajdź z nami najlepszy skup złomu metali kolorowych w Nowej Iwicznej i nie martw się odpadami!

Odbiór złomu i wywóz do skupu metali kolorowych w Nowej Iwicznej - jak to zorganizować?

Transport złomu metalowego do skupu, to niejako obowiązek i właścicieli przedsiębiorstw i osób fizycznych. Nie można wyrzucać odpadów tego rodzaju w losowe miejsca, a placówki typu PSZOK nie są w stanie przyjmować takich ilości śmieci. Jest to zadanie skupów metali kolorowych w Nowej Iwicznej, aby Twój złom został bezpiecznie zutylizowany i w miarę możliwości poddany recyklingowi. Właśnie ze względu na ostatni argument warto wywozić złom do skupów - można go jeszcze użyć w naprawdę efektowny sposób! Jeśli chcesz zrealizować odbiór złomu i wywóz do skupu metali kolorowych w Nowej Iwicznej - doczytaj artykuł do końca!

Jakimi sposobami można zamówić transport odpadów do skupu złomu kolorowego w Nowej Iwicznej?

Najprościej zamówić powyższą usługę z WasteMaster. Możesz zrealizować transport do skupu złomu metali kolorowych w Nowej Iwicznej na dwa sposoby. Obie opcje opierają się na wykorzystaniu z aplikacji. Pierwsza z nich zakłada, że po naciśnięciu w interesującą ofertę, zadzwonisz pod dany numer i po rozmowie z konsultantem, otrzymasz wycenę i listę ofert. Twój Opiekun Klienta w Twoim imieniu zamieszcza ogłoszenie w aplikacji, a następnie selekcjonuje najlepsze z nich i Ci je udostępnia. Twoim zadaniem jest jedynie wybór określonego skupu metali kolorowych w Nowej Iwicznej! Jeżeli nie masz oporów przed samodzielnym korzystaniem z aplikacji WasteMaster - wybierz opcję numer dwa! Wówczas sam dodajesz swoje ogłoszenie, a wraz z nim fotografię złomu, jego dane itd. Jednak i w tym przypadku nie zostajesz pozostawiony sam sobie. Opiekun Klienta czuwa nad Twoim przypadkiem i kieruje do Ciebie najlepsze oferty. Są to wykwalifikowani eksperci w swojej profesji - posiadają obszerną wiedzę na temat rynku odpadowego. Pamiętaj o wolności wyboru - możesz się w każdej chwili wycofać bez konsekwencji!

Jak wyglądają ceny skupu metali kolorowych w Nowej Iwicznej?

To, jak będzie wyglądać cena skupu metali kolorowych w Nowej Iwicznej jest zależne od wielu czynników. Ilość odpadu, jego rodzaj, Twój adres oraz sytuacja na rynku handlu odpadami, ostatecznie wpływają na cenę za usługę wywozu i utylizacji. Warto zajrzeć na naszą stronę, gdzie zamieściliśmy szczegółowy cennik - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Wynika z niego, że najwyższe ceny dotyczą miedzi milbera, bo aż 35 zł/kg. Duże ceny są również w przypadku płaskowników czy trakcji wykonanej z miedzi – 33,8 zł/kg. Złom miedziany jest najdroższy, ale oprócz niego kwoty dotyczące mosiądzu są stosunkowo duże: za mosiądz poprodukcyjny typu M-63 zapłacimy ponad 26 zł/kg, a za mosiężne blaszki – 25 zł/kg. Stosunkowo nisko plasują się np. odważniki z ołowiu, które kosztują 70 gr/kg oraz złom stali chromowej: 1,2 zł/kg. Zatem różnice w zależności od rodzaju odpadu, są zauważalne. Zanim wybierzemy konretną usługę skupu złomu kolorowego w Nowej Iwicznej należy się upewnić, co do rodzaju naszego złomu i zasad panujących w danej placówce. Uczciwy skup nie weźmie odpadu pochodzącego z nieznanego źródła, ponieważ mógł on zostać skradziony – do tego również warto przywiązywać uwagę.

Jakie dokumenty musisz wypełnić, aby legalnie zutylizować złom?

Po to, aby legalnie zutylizować metale w skupie złomu kolorowego w Nowej Iwicznej należy wypełnić szereg formalności. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym do 75 ha gospodarstwa, musisz prowadzić bieżącą ewidencję odpadów w BDO. Także trzeba wypełnić Kartę Przewozu Odpadów, która zawiera dane przedsiębiorstwa, odpadu i pojazdu, który zabiera złom. Ma to zapewnić komfortowy transport, a samo BDO legalną produkcję i kontrolowaną utylizację pozostałości. Ważnym elementem jest uzupełnienie Karty Ewidencji Odpadowej, która stanowi dowód w razie kontroli konkretnych służb. Przed wywozem do skupu złomu kolorowego w Nowej Iwicznej osoby prywatne muszą pokazać dowód tożsamości, a następnie dostają FPO. Formularz Przekazania Odpadu jest dowodem na sfinalizowaną transakcję. Jak sam łatwo zauważyłeś, jest dość sporo formalności wokół przewozu złomu. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasz pracownik służy wsparciem.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dobrze, że powstało coś takiego. Dzięki opcji bezpłatnej konsultacji, mogę dzwonić w sprawie cen skupu metali kolorowych w Nowej Iwicznej i dowiedzieć się wszystkiego!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że skorzystałem z WasteMaster - naprawdę ułatwili mi proces organizacji wywozu miedzianych rur do skupu metali kolorowych w Nowej Iwicznej. Polecam spróbować!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam! 5 na 5 gwiazdek za dobrą obsługę i znalezienie taniego skupu złomu metali kolorowych w Nowej Iwicznej!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Rzetelna usługa, zapewniają darmową konsultację, a także dysponują bieżącymi informacjami o skupach metali kolorowych w okolicy:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jak dla mnie 5/5. Bezpłatna wycena aluminiowych profili + rozmowa z Opiekunem Klienta, a w dodatku wyszukali dla mnie całkiem dużo korzystnych skupów złomu metali kolorowych w Nowej Iwicznej. Same zalety!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje
06-05-2022
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych i nieżelaznych powinny zainteresować się tematem skupu złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje. Z pon...

Więcej -->
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat