Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Warce

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Koszty usług WasteMaster

Ile zapłacisz za usługi od WasteMaster? Kompletnie nic! Nasze usługi są bezpłatne i mają służyć naszym użytkownikom i klientom. Chcemy maksymalnie zoptymalizować obrót odpadami w polskich firmach, dlatego nasze usługi są za darmo. Im szybciej zostanie przeprowadzony wywóz do skupu złomu metali kolorowych w Warce, tym szybciej śmieci zostaną zutylizowane. Zależy nam na satysfakcji klientów – darmowe usługi mają zachęcić do korzystania i dążenia do usprawnienia wewnętrznej gospodarki odpadowej. Dlatego opieka konsultanta, wsparcie w sprawach formalnych, wycena odpadów, zamieszczenie ogłoszenia w aplikacji – to wszystko jest bezpłatne. Nie zwlekaj i wypróbuj nas już dziś!

Jak wysokie są ceny skupu metali kolorowych w Warce?

Wysokość cen skupu metali kolorowych w Warce różni się w zależności od zmieniających się czynników. Na jej wygląd wpływa masa złomu, jego rodzaj, Twoja lokalizacja, ale i wysokość popytu na dany rodzaj metalu. Najlepiej to widać w naszym cenniku, który znajdziesz pod podanym linkiem - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Przykładem, który świetnie obrazuje rozbieżność cen na rynku złomu jest miedź milbera, za którą zapłacić trzeba ok. 35 zł/kg oraz ołowiane odważniki, które kosztują 70 gr/kg. Kolejnym pożądanym materiałem jest mosiądz, za którego poprodukcyjną wersję w klasie M-63, zapłacimy 26 zł/kg, podobnie jak za samą blachę - 25 zł/kg. A za taki złom stali chromowanej już tylko 1,2 zł/kg. Wszystko zależy od rodzaju złomu, którym dysponujesz. W WasteMaster możemy Ci zagwarantować, że skupy złomu kolorowego w Warce, z którymi współpracujemy są uczciwe i legalne. Możesz nam zaufać!

W jaki sposób najlepiej zorganizować odbiór odpadu i wywóz do skupu metali kolorowych w Warce?

Nieważne czy posiadasz przedsiębiorstwo, czy jesteś osobą fizyczną, z pewnością stanąłeś kiedyś twarzą w twarz z problemem utylizacji złomu. Jest to dość kłopotliwy rodzaj odpadów, ze względu na swoją objętość - nie da się go składować zbyt długo i najczęściej trudno jest go przetransportować do skupu bez niczyjej pomocy. Warto jednak zaznaczyć, że każdy ma obowiązek wywozu tego rodzaju pozostałości do skupu metali kolorowych w Warce. Jest to podyktowane względami ekologicznymi i prawnymi. Dodatkowo, pamiętaj o tym, że złom to bardzo cenny odpad (w zależności od składu), więc zwyczajnie opłaca się oddawać go do skupu metali kolorowych w Warce. Jak znaleźć najkorzystniejszy z nich? Czytaj dalej, a z pewnością wszystkiego się dowiesz!

Szczegóły transportu do skupu złomu metali kolorowych w Warce

W momencie, gdy wybierzesz określony skup złomu kolorowego w Warce, Twój Opiekun Klienta ustali datę realizacji wywozu oraz doprowadzi proces do końca (zamknie Twoje ogłoszenie w aplikacji). Wszystkie dane na temat Twojego zlecenia otrzymasz na pocztę mailową. Zależnie od tego, jaki odpad posiadasz, taki sposób transportu do skupu złomu kolorowego w Warce zostanie wybrany. Jeśli masz duże ilości złomu - potrzebny będzie samochód HDS, a jeśli potrzebujesz kontener - istnieje możliwość wynajmu. O tym, jaka strategia zostanie wybrana w Twoim przypadku, zadecyduje specjalista z WasteMaster - nie musisz wiedzieć wszystkiego!

Jak zamówić wywózkę do skupu złomu kolorowego w Warce?

Najprostszym sposobem na zamówienie usługi transportu do skupu złomu metali kolorowych w Warce jest skorzystanie z WasteMaster. Jesteśmy w stanie Ci pomóc w znalezieniu najkorzystniejszej oferty i to w sposób, jaki jest dla Ciebie najwygodniejszy. Pierwszą opcją zamówienia odbioru kolorowego złomu jest rozmowa telefoniczna. Na naszej stronie w interesującej Cię usłudze, znajdziesz numer telefonu do naszego konsultanta. Posiada on dużą wiedzę z zakresu skupów metali kolorowych w Warce, ale i z zakresu handlu odpadami. Przekaż mu dokładne informacje na temat swojego odpadu, a także Twoje preferencje i to koniec! Zamieści on w Twoim imieniu zlecenie w naszej aplikacji i będzie koordynował całość procesu – możesz się do niego zwrócić z każdą wątpliwością. Jeśli wolisz ominąć etap rozmowy telefonicznej – skorzystaj samodzielnie z naszej aplikacji. Dodaj swoje ogłoszenie, zrób zdjęcie, podaj lokalizację oraz dane odpadu i poczekaj chwilkę! Twój indywidualny Opiekun Klienta będzie przekierowywał najlepsze ogłoszenia wywozu do skupów metali kolorowych w Warce do Ciebie. Jeśli już zdecydujesz się na którąś z ofert – daj znać Opiekunowi Klienta lub zaznacz to w aplikacji, a resztą zajmą się nasi pracownicy. Ustalą terminy i dokonają finalizacji umowy.

Formalności związane z wywozem złomu

Aby dokonać właściwego przekazania odpadów metalowych do skupu złomu kolorowego w Warce, trzeba dopełnić paru formalności. Przede wszystkim, jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem (z gospodarstwem powyżej 75 ha), musisz być widoczny w BDO. Tam koniecznie dokonuj bieżącej ewidencji swoich śmieci. Ponadto wszyscy muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która jest ważna podczas ewentualnej kontroli policyjnej. Osoby prywatne nie są zobowiązane do wypełnienia KPO, wystarczy jedynie okazanie dowodu tożsamości przy wywozie złomu. Jednak Karta Przekazania Odpadu jest istotna dla przedsiębiorców, zawiera dane o złomie, o firmie, a także o pojeździe, który zabiera Twoje odpady. Jest to warunek legalnego przewozu metali. Ponadto osoby fizyczne muszą otrzymać Formularz Przekazania Odpadu od przedstawiciela skupu złomu kolorowego w Warce. Ma on być dowodem całego procesu . Jak sam widzisz kwestii formalnych jest dość sporo - nie bądź przerażony, w razie wszelkich wątpliwości możesz skontaktować się z WasteMaster!

Przygotowanie złomu do przewozu - podstawowe czynności

Warto pamiętać o tym, że skupy złomu kolorowego w Warce nie mają obowiązku odebrania naszego złomu, jeśli nie jest on odpowiednio zabezpieczony. Podczas transportu nie może stanowić zagrożenia - w miarę możliwości można przyciąć dłuższe elementy, tak aby ułatwić pracę firmie wywozowej. Jednak najważniejszym jest to, aby złom był właściwie posegregowany. Do skupu metali kolorowych w Warce musi trafić złom oczyszczony z zabrudzeń zewnętrznych o precyzyjnie określonym rodzaju. Warto wspomieć także o tym, że często skupy pytają o pochodzenie danego złomu, w obawie przed przetwarzaniem skradzionego odpadu.

Jakie metale kolorowe zostaną odebrane w ramach usług?

Metale kolorowe dzielimy zazwyczaj na złom metali nieżelaznych i stopy metali. Ponadto wyróżnia się złom użytkowy. Przykładowymi materiałami, które zostaną przyjęte w skupie złomu metali kolorowych w Warce są: puszki aluminiowe, aluminium niesortowane, profile, aluminium energetyczne, miedź (typu milbera, pobiał, wiór, kawałkowa etc.), ołów (czysty, zanieczyszczony, odważniki), mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnice), brąz (niemagnetyczny, magnetyczny), cynk czy stal kwasowa (kwasówka, wióry, gary). Te wszystkie odpady odbierzemy w ramach naszych usług. Jeżeli posiadasz inny rodzaj złomu, który chcesz przetransportować do skupu złomu metali kolorowych w Warce – zadzwoń do nas – z pewnością coś wymyślimy!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Zaoszczędziłam naprawdę masę czasu, korzystając z ich usług. W kilka minut zamieściłam ogłoszenie i po krótkim czasie otrzymałam kilka zgłoszeń od skupów złomu kolorowego w Warce!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam skorzystać - to naprawdę ogromna oszczędność czasu. Mi udało się wyszukać tańszy skup złomu kolorowego w Warce, niż z początku zakładałam - więc to również oszczędność pieniędzy!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam użycie aplikacji - to naprawdę duża oszczędność czasu. Mi udało się wyszukać tańszy skup złomu kolorowego w Warce, niż z początku zakładałam - więc to również oszczędność pieniędzy!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że istnieją takie usługi, dzięki temu nie muszę wydzielać czasu na szukanie skupu złomu metali kolorowych w Warce. WasteMaster zrobi to za mnie i to za darmo!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że miałam szansę skorzystać z tych usług, są naprawdę użyteczne i dzięki nim oszczędziłam mnóstwo czasu, który normalnie zmarnowałabym na szukanie skupu złomu kolorowego w Warce.

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon