Skup metali kolorowych w Starych Babicach

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń
Numer telefonu do kontatku
+48 22 103 6777
Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!
Ceny
Cu millbera 25,7 zł netto
Cu III niesort 22,9 zł netto
Cu wiór 22,3 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 16,5 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 15,1 zł netto
Brązy niemagnetyczne 18,7 zł netto
Brązy magnetyczne 18,1 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 4,8 zł netto
Znal poamortyzacja 3,7 zł netto
Znal poprodukcja 5,7 zł netto
Ołów pokablowy czysty 4,9 zł netto
Ołów czysty 4,8 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 6,9 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 3,8 zł netto
Al. Cu chłodnice 11,7 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 4,6 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 4,8 zł netto
Al. Puszki 4,4 zł netto
Warunki współpracy

Na wzrost ceny skupu metali kolorowych w Starych Babicach, ma wpływ kilka czynników. Twoja lokalizacja, ilość metali, ich rodzaj, poziom zanieczyszczenia lub popyt na te surowce. Pełny ogląd na kwestie cen z pewnością da nasz cennik dostępny pod poniższym linkiem - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Wyraźnie widać różnice między np. miedzią milbera, która kosztuje ok. 35 zł/kg, a złomem stali chromowanej za 1,2 zł/kg. Podobnie jest w sytuacji mosiądzu, który również jest wartościowym materiałem. Mosiądz poprodukcyjny klasy M-63 kosztuje 26 zł/kg, a za mosiężne blachy zapłacimy 25 zł/kg. Kontrą mogą być ołowiane odważniki, które sprzedaje się za 70 gr za kilogram. Zatem rozbieżności są widoczne gołym okiem. Wszystko jest zależne od typu złomu, którym dysponujesz. Zanim zdecydujesz się na usługę konkretnego skupu złomu kolorowego w Starych Babicach, upewnij się, że są solidni i nie naliczają dodatkowych kosztów. WasteMaster współpracuje jedynie z legalnymi i uczciwymi skupami, które sprawdzają źrodło pochodzenia złomu (który może pochodzić z kradzieży). Dlatego warto z nami współpracować!

Przede wszystkim musi być on właściwie zabezpieczony. Skupu złomu kolorowego w Starych Babicach czasem odmawiają przewozu stanowiących zagrożenie elementów metalowych. Pamiętaj o bezpieczeństwie swoim, ale i ekipy transportowej. Muszą być także posegregowane - jest to wielkie ułatwienie dla skupu metali kolorowych w Starych Babicach. Jeśli są jakkolwiek zabrudzone - należy zanieczyszczenia usunąć, a jeśli się da, to długie elementy pociąć, tak aby ułatwić pracę firmie przewozowej.

Nasza firma zajmuje się wyszukiwaniem najlepszych ofert transportu i skupu złomu metali kolorowych w Starych Babicach. Więc na podstawie naszych poprzednich zleceń możemy wyróżnić odpady, które firmy od Ciebie zabiorą. W przypadku złomu panuje swoista dowolność - odbierzemy wszystko! Pamiętaj o właściwym określeniu rodzaju pozostałości. Przykładami materiałów, które skup złomu metali kolorowych w Starych Babicach od Ciebie przyjmie, mogą być: aluminiowe puszki, niesortowane aluminium, miedź wszelkiego rodzaju, pobiał, brąz magnetyczny i niemagnetyczny, cynk lub kwasówkę. Są to jedynie niektóre przykłady, więc jeśli nie wymieniony został typ Twojego złomu - nie przejmuj się, jego też wywieziemy!

W momencie, gdy wybierzesz konkretny skup złomu kolorowego w Starych Babicach, Twój Opiekun Klienta ustali datę realizacji wywozu oraz sfinalizuje proces (wygasi Twoje ogłoszenie w aplikacji). Wszystkie informacje na temat Twojego zlecenia otrzymasz na skrzynkę mailową. Zależnie od tego, jaki odpad posiadasz, taki rodzaj transportu do skupu złomu kolorowego w Starych Babicach zostanie wykorzystany. Jeśli masz duże ilości złomu - potrzebny będzie pojazd HDS, a jeśli potrzebujesz kontener - istnieje możliwość wynajmu. O tym, jaka strategia zostanie wybrana w Twoim przypadku, zadecyduje ekspert z WasteMaster - nie potrzebujesz wiedzieć wszystkiego!

Nieważne czy posiadasz przedsiębiorstwo, czy jesteś osobą fizyczną, z pewnością stanąłeś kiedyś twarzą w twarz z problemem utylizacji złomu. Jest to dość problematyczny rodzaj odpadów, ze względu na swoją objętość - nie da się go składować zbyt długo i najczęściej trudno jest go przetransportować do skupu bez niczyjej pomocy. Warto jednak podkreślić, że każdy ma obowiązek wywozu tego rodzaju śmieci do skupu metali kolorowych w Starych Babicach. Jest to podyktowane względami ekologicznymi i prawnymi. Dodatkowo, pamiętaj o tym, że złom to bardzo cenny odpad (w zależności od składu), więc po prostu opłaca się oddawać go do skupu metali kolorowych w Starych Babicach. Jak znaleźć najlepszy z nich? Czytaj dalej, a z pewnością wszystkiego się dowiesz!

Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym do 75 ha ziemi – jestem prawnie zobowiązany do prowadzenia ewidencji odpadowej w BDO. W związku z tym musisz regularnie zdawać sprawozdanie z tego, ile złomu wytworzyłeś oraz władze muszą uzyskać zapewnienie z placówek utylizacyjnych, że Twoje śmieci zostały prawidłowo przerobione. Dodatkowo każdy musi wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która w razie kontroli będzie stanowiła dokument, potwierdzający legalność Twojej działalności odpadowej. Przed samym przekazaniem złomu, pracownikowi skupu złomu kolorowego w Starych Babicach musisz oddać KPO (osoby prywatne muszą okazać jedynie dowód tożsamości). Karta Przekazania Odpadu musi zawierać dane Twoje i na temat Twojego złomu, Twojej firmy oraz dane pojazdu, który zabiera ładunek. Ten druk z kolei zapewnia legalny przewóz śmieci do skupów. Jako osoba fizyczna otrzymasz od firmy wywożącej pozostałości do skupu złomu kolorowego w Starych Babicach FPO. Formularz Przekazania Odpadu zawierający informacje na temat przekazanych metali i dowód całej transakcji.

Ile musisz zapłacić za usługi od WasteMaster? Absolutnie nic! Nasze usługi są darmowe i mają służyć naszym użytkownikom i klientom. Chcemy jak najbardziej zoptymalizować obrót odpadami w polskich przedsiębiorstwach, dlatego nasze usługi są za darmo. Im szybciej zostanie zrealizowany wywóz do skupu złomu metali kolorowych w Starych Babicach, tym szybciej śmieci zostaną zutylizowane. Zależy nam na satysfakcji klientów – darmowe usługi mają skłonić do korzystania i dążenia do usprawnienia wewnętrznej gospodarki odpadowej. Dlatego opieka konsultanta, wsparcie w sprawach formalnych, wycena odpadów, zamieszczenie ogłoszenia w aplikacji – to wszystko jest bezpłatne. Nie zwlekaj i rozpocznij współpracę z nami już dziś!

WasteMaster to użyteczne narzędzie do organizacji transportu metali do skupu złomu metali kolorowych w Starych Babicach. Z nami możesz zamówić tę usługę poprzez dwa sposoby. Możesz wyszukać na naszej stronie numer telefonu (w interesującej Cię usłudze) i zadzwonić do konsultanta. Podaj mu najważniejsze informacje o swoim odpadzie i wyraź swoje preferencje. Opiekun w Twoim imieniu zamieści ogłoszenie w aplikacji i wyśle Ci wycenę odpadu wraz z listą ciekawych ofert. Ty musisz jedynie wybrać właściwy skup metali kolorowych w Starych Babicach - masz zupełną dowolność! Jeżeli nie potrzebujesz rozmowy z konsultantem, możesz na własną rękę dodać ogłoszenie. Wykonaj zdjęcie, opisz złom, wybierz województwo - i tyle! Twój Opiekun Klienta będzie przekierowywał na Twoje konto najlepsze oferty od skupów. Pamiętaj, że niezależnie od tego, który wariant wybierzesz - nie jesteś sam, a Twoja ingerencja i zaangażowanie w cały proces mają być jak najmniejsze.
Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Starych Babicach, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

co wrzucamy do czerwonego pojemnika - ręka wyrzuca śmieci i widać czerwony śmietnik na grafice
20-06-2023
Co wrzucamy do czerwonego pojemnika?

Do czerwonego pojemnika wrzucamy pozostałości metalowe, których nie wrzucamy do kubłów żółtych na metale i tworzywa sztuczne. Czerwone pojemniki występują o wiele rzadziej niż ż...

Więcej -->
Czy metale kolorowe drożeją?
16-02-2023
Czy metale kolorowe drożeją?

Tak, jeśli porównamy ceny z poprzednich lat oraz obecne ceny w skupach złomu kolorowego, możemy zauważyć tendencję wzrostową. Jest to prawdopodobnie powiązane z inflacją i wzros...

Więcej -->
Ile kosztuje złom metali kolorowych?
22-01-2023
Ile kosztuje złom metali kolorowych?

Koszt w skupie złomu metali kolorowych jest uzależniony od wielu czynników. Tego, jaki rodzaj odpadu dostarczamy, ile go posiadamy, jakiej jest jakości oraz w jakim miejscu w kr...

Więcej -->
Jakie ceny metali kolorowych?
20-01-2023
Jakie ceny metali kolorowych?

Ceny skupu metali kolorowych różnią się w zależności od tego, jaki odpad dostarczymy do placówki oraz jakiej będzie on jakości. Tradycyjnie, najdroższymi materiałami są: miedź, ...

Więcej -->
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz dzięki naszej stronie i usługom! Wystarczy dodać swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani re...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Właściwości metali kolorowych
10-01-2023
Właściwości metali kolorowych

Nie jesteś pewien, czy oddawanie odpadów do skupu metali kolorowych ma sens? Nie wiesz, w jaki sposób możesz skorzystać na przekazywaniu metali do placówek zajmujących się recyk...

Więcej -->
Ceny w skupach metali kolorowych
02-01-2023
Ceny w skupach metali kolorowych

Planujesz sprzedać swoje metale kolorowe? Sprawdź, jak kształtują się ceny w skupach oraz od czego zależą koszty sprzedaży poszczególnych metali! Oddawanie odpadów do skupów jes...

Więcej -->
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master