Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Starych Babicach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu metali kolorowych w Starych Babicach

Na wzrost ceny skupu metali kolorowych w Starych Babicach, ma wpływ kilka czynników. Twoja lokalizacja, ilość metali, ich rodzaj, poziom zanieczyszczenia lub popyt na te surowce. Pełny ogląd na kwestie cen z pewnością da nasz cennik dostępny pod poniższym linkiem - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Wyraźnie widać różnice między np. miedzią milbera, która kosztuje ok. 35 zł/kg, a złomem stali chromowanej za 1,2 zł/kg. Podobnie jest w sytuacji mosiądzu, który również jest wartościowym materiałem. Mosiądz poprodukcyjny klasy M-63 kosztuje 26 zł/kg, a za mosiężne blachy zapłacimy 25 zł/kg. Kontrą mogą być ołowiane odważniki, które sprzedaje się za 70 gr za kilogram. Zatem rozbieżności są widoczne gołym okiem. Wszystko jest zależne od typu złomu, którym dysponujesz. Zanim zdecydujesz się na usługę konkretnego skupu złomu kolorowego w Starych Babicach, upewnij się, że są solidni i nie naliczają dodatkowych kosztów. WasteMaster współpracuje jedynie z legalnymi i uczciwymi skupami, które sprawdzają źrodło pochodzenia złomu (który może pochodzić z kradzieży). Dlatego warto z nami współpracować!

Jak przygotować złom do transportu?

Przede wszystkim musi być on właściwie zabezpieczony. Skupu złomu kolorowego w Starych Babicach czasem odmawiają przewozu stanowiących zagrożenie elementów metalowych. Pamiętaj o bezpieczeństwie swoim, ale i ekipy transportowej. Muszą być także posegregowane - jest to wielkie ułatwienie dla skupu metali kolorowych w Starych Babicach. Jeśli są jakkolwiek zabrudzone - należy zanieczyszczenia usunąć, a jeśli się da, to długie elementy pociąć, tak aby ułatwić pracę firmie przewozowej.

Które typy złomu od Ciebie odbierzemy?

Nasza firma zajmuje się wyszukiwaniem najlepszych ofert transportu i skupu złomu metali kolorowych w Starych Babicach. Więc na podstawie naszych poprzednich zleceń możemy wyróżnić odpady, które firmy od Ciebie zabiorą. W przypadku złomu panuje swoista dowolność - odbierzemy wszystko! Pamiętaj o właściwym określeniu rodzaju pozostałości. Przykładami materiałów, które skup złomu metali kolorowych w Starych Babicach od Ciebie przyjmie, mogą być: aluminiowe puszki, niesortowane aluminium, miedź wszelkiego rodzaju, pobiał, brąz magnetyczny i niemagnetyczny, cynk lub kwasówkę. Są to jedynie niektóre przykłady, więc jeśli nie wymieniony został typ Twojego złomu - nie przejmuj się, jego też wywieziemy!

Szczegóły transportu do skupu złomu metali kolorowych w Starych Babicach

W momencie, gdy wybierzesz konkretny skup złomu kolorowego w Starych Babicach, Twój Opiekun Klienta ustali datę realizacji wywozu oraz sfinalizuje proces (wygasi Twoje ogłoszenie w aplikacji). Wszystkie informacje na temat Twojego zlecenia otrzymasz na skrzynkę mailową. Zależnie od tego, jaki odpad posiadasz, taki rodzaj transportu do skupu złomu kolorowego w Starych Babicach zostanie wykorzystany. Jeśli masz duże ilości złomu - potrzebny będzie pojazd HDS, a jeśli potrzebujesz kontener - istnieje możliwość wynajmu. O tym, jaka strategia zostanie wybrana w Twoim przypadku, zadecyduje ekspert z WasteMaster - nie potrzebujesz wiedzieć wszystkiego!

W jaki sposób najlepiej zorganizować odbiór odpadu i wywóz do skupu metali kolorowych w Starych Babicach?

Nieważne czy posiadasz przedsiębiorstwo, czy jesteś osobą fizyczną, z pewnością stanąłeś kiedyś twarzą w twarz z problemem utylizacji złomu. Jest to dość problematyczny rodzaj odpadów, ze względu na swoją objętość - nie da się go składować zbyt długo i najczęściej trudno jest go przetransportować do skupu bez niczyjej pomocy. Warto jednak podkreślić, że każdy ma obowiązek wywozu tego rodzaju śmieci do skupu metali kolorowych w Starych Babicach. Jest to podyktowane względami ekologicznymi i prawnymi. Dodatkowo, pamiętaj o tym, że złom to bardzo cenny odpad (w zależności od składu), więc po prostu opłaca się oddawać go do skupu metali kolorowych w Starych Babicach. Jak znaleźć najlepszy z nich? Czytaj dalej, a z pewnością wszystkiego się dowiesz!

Jakie formalności musisz spełnić, żeby wywieźć legalnie swój złom?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym do 75 ha ziemi – jestem prawnie zobowiązany do prowadzenia ewidencji odpadowej w BDO. W związku z tym musisz regularnie zdawać sprawozdanie z tego, ile złomu wytworzyłeś oraz władze muszą uzyskać zapewnienie z placówek utylizacyjnych, że Twoje śmieci zostały prawidłowo przerobione. Dodatkowo każdy musi wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która w razie kontroli będzie stanowiła dokument, potwierdzający legalność Twojej działalności odpadowej. Przed samym przekazaniem złomu, pracownikowi skupu złomu kolorowego w Starych Babicach musisz oddać KPO (osoby prywatne muszą okazać jedynie dowód tożsamości). Karta Przekazania Odpadu musi zawierać dane Twoje i na temat Twojego złomu, Twojej firmy oraz dane pojazdu, który zabiera ładunek. Ten druk z kolei zapewnia legalny przewóz śmieci do skupów. Jako osoba fizyczna otrzymasz od firmy wywożącej pozostałości do skupu złomu kolorowego w Starych Babicach FPO. Formularz Przekazania Odpadu zawierający informacje na temat przekazanych metali i dowód całej transakcji.

Koszty usług WasteMaster

Ile musisz zapłacić za usługi od WasteMaster? Absolutnie nic! Nasze usługi są darmowe i mają służyć naszym użytkownikom i klientom. Chcemy jak najbardziej zoptymalizować obrót odpadami w polskich przedsiębiorstwach, dlatego nasze usługi są za darmo. Im szybciej zostanie zrealizowany wywóz do skupu złomu metali kolorowych w Starych Babicach, tym szybciej śmieci zostaną zutylizowane. Zależy nam na satysfakcji klientów – darmowe usługi mają skłonić do korzystania i dążenia do usprawnienia wewnętrznej gospodarki odpadowej. Dlatego opieka konsultanta, wsparcie w sprawach formalnych, wycena odpadów, zamieszczenie ogłoszenia w aplikacji – to wszystko jest bezpłatne. Nie zwlekaj i rozpocznij współpracę z nami już dziś!

Odbiór i wywóz do skupu złomu kolorowego w Starych Babicach - jak zamówić taką usługę?

WasteMaster to użyteczne narzędzie do organizacji transportu metali do skupu złomu metali kolorowych w Starych Babicach. Z nami możesz zamówić tę usługę poprzez dwa sposoby. Możesz wyszukać na naszej stronie numer telefonu (w interesującej Cię usłudze) i zadzwonić do konsultanta. Podaj mu najważniejsze informacje o swoim odpadzie i wyraź swoje preferencje. Opiekun w Twoim imieniu zamieści ogłoszenie w aplikacji i wyśle Ci wycenę odpadu wraz z listą ciekawych ofert. Ty musisz jedynie wybrać właściwy skup metali kolorowych w Starych Babicach - masz zupełną dowolność! Jeżeli nie potrzebujesz rozmowy z konsultantem, możesz na własną rękę dodać ogłoszenie. Wykonaj zdjęcie, opisz złom, wybierz województwo - i tyle! Twój Opiekun Klienta będzie przekierowywał na Twoje konto najlepsze oferty od skupów. Pamiętaj, że niezależnie od tego, który wariant wybierzesz - nie jesteś sam, a Twoja ingerencja i zaangażowanie w cały proces mają być jak najmniejsze.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie mam czasu na szukanie w intrenecie za cenami skupu metali kolorowych, dlatego wolę zadzwonić do WasteMaster i w kilka minut dowiedzieć się, ile zapłacę za utylizację mojego mosiężnego złomu. Bardzo przydatna usługa!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

5 na 5 gwiazdek - wyszukali dla mnie naprawdę tani i ekologiczny skup metali kolorowych w Starych Babicach, który zajmie się aluminiowymi częściami z warsztatu męża!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Szybko zorganizowali dla mnie transport ołowianych odważników do skupu złomu metali kolorowych w Starych Babicach. Polecam wszystkim przedsiębiorcom!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Szybko zorganizowali dla mnie transport ołowianych odważników do skupu złomu metali kolorowych w Starych Babicach. Polecam wszystkim przedsiębiorcom!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Lubię posiadać wybór, dlatego kiedy mam do zutylizowania aluminiowe puszki, telefonuję do WasteMaster i pytam o skupy złomu kolorowego w Starych Babicach. Otrzymuję listę na maila i mogę dowolnie wybierać! Polecam ich usługi zwłaszcza zabieganym!

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat