Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Ożarowie Mazowieckim

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak wyglądają szczegóły wywozu do skupu złomu metali kolorowych w Ożarowie Mazowieckim?

Jeśli już zdecydujesz się na pewny skup złomu kolorowego w Ożarowie Mazowieckim, Twój Opiekun Klienta dopełni finalizacji transakcji. Ustali termin realizacji usługi, zgodnie z Twoimi preferencjami i możliwościami skupu. Wówczas ustalony zostanie także sposób transportu złomu do miejsca utylizacji. Nie musisz się niczym przejmować – wszystkie dane na temat Twojego zlecenia dostaniesz na skrzynkę mailową! W zależności od ilości Twojego odpadu, taki pojazd zostanie podstawiony: czy to będzie samochód typu HDS lub też kontener. Można go wynająć na pewien okres czasu, np. tydzień, tak aby spokojnie załadować swoje odpady. Aby zorientować się, jaki sposób transportu do skupu złomu kolorowego w Ożarowie Mazowieckim będzie najkorzystniejszy w Twoim przypadku, zadzwoń do naszych ekspertów.

W jaki sposób zamówić wywóz odpadów do skupu złomu kolorowego w Ożarowie Mazowieckim?

Najlepszym sposobem na zamówienie usługi transportu do skupu złomu metali kolorowych w Ożarowie Mazowieckim jest skorzystanie z aplikacji WasteMaster. Można to zrobić dwojako: albo samodzielnie dodając ogłoszenie albo korzystając z pomocy konsultanta. Jeśli wolimy rozmówić się z ekspertem, trzeba wejść w interesującą nas usługę i wykonać telefon pod dany numer. Podczas rozmowy należy udzielić najważniejszych informacji na temat swojego złomu i preferencji co do skupu metali kolorowych w Ożarowie Mazowieckim. Następnie konsultant doda w Twoim imieniu ofertę w aplikacji, a w kilka chwil na Twojego maila przyjdzie lista ofert wraz z wyceną odpadu. Drugą możliwością jest samodzielne korzystanie z aplikacji, dodanie ogłoszenia, zdjęcia, danych odpadu etc. W tym przypadku Opiekun Klienta, będzie kierował do Ciebie najtrafniejsze oferty skupów metali kolorowych w Ożarowie Mazowieckim. W obu przypadkach, nie jesteś zobligowany do niczego żadną umową - równie dobrze możesz nie wybrać żadnych z udostępnionych ofert! Czuwają nad Tobą eksperci z zakresu runku odpadowego, więc z pewnością wyszukają dla Ciebie coś odpowiedniego, jednak nie czuj presji, możesz się zrezygnować bez konsekwencji w każdej chwili! Opiekun Klienta służy pomocą oraz doprowadza proces do końca - ustala terminy realizacji usługi etc.

WasteMaster - koszt usług i cele firmy

Usługi WasteMaster są całkowicie bezpłatne. Nie płacisz za znalezienie skupu złomu metali kolorowych w Ożarowie Mazowieckim, Opiekuna Klienta, wycenę złomu etc. Z jakiej przyczyny? Ponieważ zależy nam na Twojej satysfakcji, jak i na najbardziej ograniczonym zaangażowaniu w proces sprzedaży i kupna odpadów. Chcemy zoptymalizować obrót pozostałościami i dlatego naszym celem jest jak najszybsza organizacja wywozu oraz jak najmniejsza ingerencja przedsiębiorców w ten proces. Nie czekaj i zoptymalizuj swoją gospodarkę odpadową już teraz!

Jak wyglądają ceny skupu metali kolorowych w Ożarowie Mazowieckim?

To, jak będzie wyglądać cena skupu metali kolorowych w Ożarowie Mazowieckim zależy od wielu czynników. Ilość odpadu, jego rodzaj, Twój adres oraz sytuacja na rynku handlu odpadami, ostatecznie kształtują cenę za usługę wywozu i utylizacji. Warto zerkąć na naszą stronę, gdzie zamieściliśmy szczegółowy cennik - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Wynika z niego, że najwięcej zapłacimy za miedź milbera, bo aż 35 zł/kg. Duże ceny są również w przypadku płaskowników czy trakcji miedzianej – 33,8 zł/kg. Złom miedziany jest najdroższy, ale oprócz niego kwoty dotyczące mosiądzu są stosunkowo duże: za mosiądz poprodukcyjny klasy M-63 zapłacimy ponad 26 zł/kg, a za mosiężne blaszki – 25 zł/kg. Stosunkowo nisko plasują się np. odważniki z ołowiu, które kosztują 70 gr/kg oraz złom stali chromowej: 1,2 zł/kg. Zatem różnice w zależności od rodzaju odpadu, są znaczące. Zanim wybierzemy konretną usługę skupu złomu kolorowego w Ożarowie Mazowieckim należy się upewnić, co do rodzaju naszego złomu i zasad panujących w danej placówce. Uczciwy skup nie weźmie odpadu pochodzącego z nieznanego źródła, ponieważ mógł on zostać skradziony – na to również warto zwracać uwagę.

Które typy złomu od Ciebie odbierzemy?

Nasza firma zajmuje się znajdowaniem najlepszych ofert wywozu i skupu złomu metali kolorowych w Ożarowie Mazowieckim. Więc na podstawie naszych poprzednich zleceń możemy wyróżnić odpady, które firmy od Ciebie zabiorą. W przypadku złomu panuje swoista dowolność - odbierzemy wszystko! Nie zapomnij o właściwym określeniu rodzaju pozostałości. Przykładami tego, co skup złomu metali kolorowych w Ożarowie Mazowieckim od Ciebie przyjmie, są: aluminiowe puszki, niesortowane aluminium, miedź wszystkich typów, pobiał, brąz magnetyczny i niemagnetyczny, cynk lub kwasówkę. Są to jedynie nieliczne przykłady, więc jeśli nie znalazłeś wyżej swjego złomu - nie przejmuj się, jego też odbierzemy!

Formalności związane z wywozem złomu

Aby dokonać właściwego przekazania odpadów metalowych do skupu złomu kolorowego w Ożarowie Mazowieckim, trzeba dopełnić kilku formalności. Przede wszystkim, jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem (z gospodarstwem powyżej 75 ha), musisz być widoczny w BDO. Tam koniecznie dokonuj bieżącej ewidencji swoich śmieci. Ponadto wszyscy muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która jest ważna podczas ewentualnej kontroli policyjnej. Osoby prywatne nie są zobligowane do wypełnienia KPO, wystarczy jedynie ich dowód tożsamości przy wywozie złomu. Jednak Karta Przekazania Odpadu jest istotna dla przedsiębiorców, zawiera dane o złomie, o firmie, a także o samochodzie, który zabiera Twoje odpady. Jest to warunek legalnego przewozu metali. Ponadto osoby fizyczne muszą otrzymać Formularz Przekazania Odpadu od przedstawiciela skupu złomu kolorowego w Ożarowie Mazowieckim. Jest on dowodem całego procesu . Jak sam widzisz kwestii formalnych jest dość sporo - nie bądź przerażony, w razie jakichkolwiek wątpliwości możesz skontaktować się z WasteMaster!

Jak przygotować złom do przewozu?

Należy mieć na uwadze, że skupy złomu kolorowego w Ożarowie Mazowieckim muszą otrzymać posegregowany odpad. Nie może on również stanowić zagrożenia dla ekipy przewożącej metale. Jeśli masz możliwość i widzisz, że masz dużo długich elementów - przytnij je, to z pewnością ułatwi pracę skupom. Dodatkowo skup metali kolorowych w Ożarowie Mazowieckim musi otrzymać oczyszczone metale - chodzi oczywiście o zabrudzenia mechaniczne, nie o skład. Pamiętajmy o tym, że większość uczciwych skupów będzie zadawać pytania na temat źródła wytworzenia danego metalu, tak aby uniknąć sytuacji, gdzie będą przerabiać skradzione surowce.

W jaki sposób najlepiej zorganizować odbiór odpadu i wywóz do skupu metali kolorowych w Ożarowie Mazowieckim?

Nieważne czy posiadasz przedsiębiorstwo, czy jesteś osobą fizyczną, z pewnością stanąłeś kiedyś twarzą w twarz z problemem utylizacji złomu. Jest to dość problematyczny rodzaj odpadów, ze względu na swój gabaryt - nie da się go składować zbyt długo i najczęściej trudno jest go przetransportować do skupu samodzielnie. Warto jednak zaznaczyć, że każdy ma obowiązek wywozu tego rodzaju śmieci do skupu metali kolorowych w Ożarowie Mazowieckim. Jest to związane z względami ekologicznymi i prawnymi. Dodatkowo, pamiętaj o tym, że złom to bardzo wartościowy odpad (w zależności od składu), więc zwyczajnie opłaca się oddawać go do skupu metali kolorowych w Ożarowie Mazowieckim. Jak znaleźć najkorzystniejszy z nich? Czytaj dalej, a z pewnością wszystkiego się dowiesz!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Polecam użycie aplikacji - to naprawdę ogromna oszczędność czasu. Mi udało się znaleźć tańszy skup złomu kolorowego w Ożarowie Mazowieckim, niż z początku zakładałam - więc to również oszczędność pieniędzy!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Duża oszczędność czasu! Bardzo szybko otrzymałam informacje na temat ceny skupu metali kolorowych w Ożarowie Mazowieckim. WasteMaster stało się moim podstawowym źródłem informacji z zakresu cen odpadów, jestem z tego bardzo zadowolona!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Ode mnie 5/5. Bezpłatna wycena aluminiowych profili + rozmowa z Opiekunem Klienta, a w dodatku wyszukali dla mnie całkiem dużo korzystnych skupów złomu metali kolorowych w Ożarowie Mazowieckim. Same plusy!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobra obsługa, uprzejmy konsultant na linii wyszukał dla mnie najkorzystniejszy skup złomu kolorowego w Ożarowie Mazowieckim, do którego mogłem wywieźć aluminiowe puszki. Moim zdaniem 5 na 5 gwiazdek!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wydawało mi się, że strawię mnóstwo czasu na szukanie odpowiedniego skupu złomu kolorowego w Ożarowie Mazowieckim, ale myliłem się! W WasteMaster serio słuchają moich preferencji i stosują się do zaleceń!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon