Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Łomiankach Dolnych

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jakie formalności musisz spełnić, żeby wywieźć legalnie swój złom?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym do 75 ha ziemi – jestem prawnie zobowiązany do prowadzenia ewidencji odpadowej w BDO. W związku z tym musisz regularnie zdawać sprawozdanie z tego, ile złomu wytworzyłeś oraz władze muszą uzyskać zapewnienie z placówek utylizacyjnych, że Twoje śmieci zostały prawidłowo przerobione. Dodatkowo każdy musi uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która w razie kontroli będzie stanowiła druk, potwierdzający legalność Twojej działalności odpadowej. Przed samym przekazaniem złomu, pracownikowi skupu złomu kolorowego w Łomiankach Dolnych musisz oddać KPO (osoby prywatne muszą okazać jedynie dowód tożsamości). Karta Przekazania Odpadu musi posiadać dane Twoje i na temat Twojego złomu, Twojej firmy oraz dane pojazdu, który zabiera ładunek. Ten druk ma z kolei zapewnić legalny przewóz odpadów do skupów. Jako osoba fizyczna otrzymasz od firmy reprezentującej skup złomu kolorowego w Łomiankach Dolnych FPO. Formularz Przekazania Odpadu zawierający dane na temat przekazanych metali i dowód całej transakcji.

Jak przygotować złom do przewozu?

Należy mieć świadomość, że skupy złomu kolorowego w Łomiankach Dolnych muszą otrzymać posegregowany odpad. Nie może on również stanowić zagrożenia dla ekipy przewożącej metale. Jeśli masz możliwość i widzisz, że posiadasz dużo długich elementów - przytnij je, to z pewnością ułatwi zadanie skupom. Dodatkowo skup metali kolorowych w Łomiankach Dolnych musi otrzymać oczyszczone metale - chodzi oczywiście o zabrudzenia mechaniczne, nie o skład. Pamiętajmy o tym, że większość uczciwych skupów będzie zadawać pytania na temat pochodzenia danego metalu, tak aby uniknąć sytuacji, gdzie będą przerabiać skradzione surowce.

W jaki sposób zamówić wywóz odpadów do skupu złomu kolorowego w Łomiankach Dolnych?

Najszybszym sposobem na zamówienie usługi transportu do skupu złomu metali kolorowych w Łomiankach Dolnych jest użycie aplikacji WasteMaster. Można to zrobić na dwa sposoby: albo samodzielnie dodając ogłoszenie albo wykorzystując pomoc konsultanta. Jeśli wolimy porozmawiać z ekspertem, trzeba wejść w interesującą nas kategorię i wykonać telefon pod dany numer. Podczas rozmowy należy podać najważniejsze informacje na temat swojego złomu i preferencji co do skupu metali kolorowych w Łomiankach Dolnych. Następnie konsultant zamieści w Twoim imieniu ofertę w aplikacji, a w kilka chwil na Twoją skrzynkę mailową przyjdzie lista ofert wraz z wyceną odpadu. Kolejną możliwością jest samodzielne korzystanie z aplikacji, dodanie zlecenia, zdjęcia, danych odpadu etc. W tym wypadku Opiekun Klienta, będzie kierował do Ciebie najkorzystniejsze oferty skupów metali kolorowych w Łomiankach Dolnych. W obu przypadkach, nie jesteś związany żadną umową - równie dobrze możesz nie wybrać żadnych z zamieszczonych ofert! Czuwają nad Tobą specjaliści z zakresu runku odpadowego, więc z pewnością wyszukają dla Ciebie coś odpowiedniego, jednak nie czuj presji, możesz się wycofać bez konsekwencji w każdej chwili! Opiekun Klienta służy pomocą oraz doprowadza proces do końca - ustala terminy realizacji usługi etc.

Szczegóły transportu do skupu złomu metali kolorowych w Łomiankach Dolnych

W momencie, kiedy wybierzesz określony skup złomu kolorowego w Łomiankach Dolnych, Twój Opiekun Klienta ustali datę realizacji wywozu oraz sfinalizuje proces (zamknie Twoje ogłoszenie w aplikacji). Wszystkie dane na temat Twojego zlecenia otrzymasz na skrzynkę mailową. Zależnie od tego, jaki odpad posiadasz, taki sposób transportu do skupu złomu kolorowego w Łomiankach Dolnych zostanie wykorzystany. Jeśli masz duże ilości złomu - potrzebny będzie samochód HDS, a jeśli potrzebujesz kontener - istnieje możliwość wynajmu. O tym, jaka strategia zostanie obrana w Twoim przypadku, zadecyduje specjalista z WasteMaster - nie musisz wiedzieć wszystkiego!

Organizacja wywozu odpadów do skupu metali kolorowych w Łomiankach Dolnych

Nieważne czy jesteś przedsiębiorcą, czy osobą fizyczną – z pewnością spotkałeś się kiedyś z kwestią wywozu i utylizacji złomu. Jest to dość kłopotliwy odpad, który zazwyczaj ze względu na swoje gabaryty, musi zostać przetransportowany do np. skupu metali kolorowych w Łomiankach Dolnych. Nie może on zalegać w Twoim miejscu pracy, ponieważ z czasem zacznie stwarzać coraz większe zagrożenie dla Ciebie i Twoich pracowników. Wyrzucony również nie może być w losowe miejsce – to zagraża przyrodzie i jest zwyczajnie nielegalne. Z tego powodu musimy oddawać metale do skupów metali kolorowych w Łomiankach Dolnych. Jak znaleźć najlepszą placówkę? Ile kosztuje wywóz do placówki utylizacyjnej? Czytaj do końca, a dowiesz się wszystkiego!

Ceny skupu metali kolorowych w Łomiankach Dolnych - co je kształtuje?

Na ostateczny kształt cen skupu metali kolorowych w Łomiankach Dolnych wpływa sporo czynników. To, skąd personel firmy wowozowej będzie musiała złom odebrać, ile go jest, jakiego jest rodzaju, czy jest brudy oraz jak wygląda obecnie popyt na ten surowiec. Konkretne dane znajdziesz tutaj: https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Aby zobrazować zróżnicowanie cen metali w skupach złomu kolorowego w Łomiankach Dolnych, podamy kilka przykładów, gdzie to rodzaj surowca dyktuje cenę. Przykładem może być najdroższa miedź milbera, za którą zapłacimy 35 zł/kg albo mosiądz poprodukcyjny typu M-63 za 26 zł/kg. W opozycji można zestawić te materiały z odważnikami z ołowiu za 70 gr/kg lub też złomem stali chromowanej za 1,2 zł/kg. Różnice widać na pierwszy rzut oka, jednak nie musisz być znawcą rynku, aby zrealizować odbiór i utylizację złomu - pozwól, że nasi wykwalifikowani eksperci zajmą się wyceną Twoich metali!

Koszty usług WasteMaster

Ile musisz zapłacić za usługi od WasteMaster? Absolutnie nic! Nasze usługi są darmowe i mają służyć naszym użytkownikom i klientom. Chcemy maksymalnie zoptymalizować obrót odpadami w polskich firmach, dlatego nasze usługi są za darmo. Im szybciej zostanie zrealizowany wywóz do skupu złomu metali kolorowych w Łomiankach Dolnych, tym szybciej śmieci zostaną zutylizowane. Zależy nam na satysfakcji klientów – darmowe usługi mają skłonić do korzystania i dążenia do usprawnienia wewnętrznego zarządzania odpadami. Dlatego opieka konsultanta, wsparcie w kwestiach formalnych, wycena odpadów, zamieszczenie oferty w aplikacji – to wszystko jest bezpłatne. Nie zwlekaj i rozpocznij współpracę z nami już dziś!

Rodzaje złomu, które zabieramy

Ogólnie istnieje podział złomu na nieżelazny, użytkowy i stopy metali. Niezależnie od tego jednak, zorganizujemy odbiór wszystkich rodzajów metali. Skupy złomu metali kolorowych w Łomiankach Dolnych, z którymi nawiązujemy współpracę wezmą od Ciebie m.in.: puszki aluminiowe, niesortowane aluminium, wszelką miedź, mosiądz, brąz magnetyczny, niemagnetyczny, cynk, stal kwasową czy ołów. Nawet jeśli Twój rodzaj nie został wyżej wymieniony, nie martw się - skupy złomu metali kolorowych w Łomiankach Dolnych przyjmą naprawdę najróżniejsze materiały - byle były posegregowane!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, jak wyglądają ceny skupu metali kolorowych w Łomiankach Dolnych, zwłaszcza różnego rodzaju rur. Z tego powodu zadzwoniłam do specjalistów z WasteMaster i dowiedziałam się wszystkiego, łącznie z tym, do jakiego skupu warto je oddać:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Przyznaję, że nie byłem przekonany, co do aplikacji od WasteMaster, jednak po zainstalowaniu jej na telefon okazała się być bardzo łatwa w użyciu. W parę minut udało mi się z jej użyciem znaleźć tani skup złomu kolorowego w Łomiankach Dolnych.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jestem usatysfakcjonowana usługami świadczonymi przez WasteMaster - zrobili dobrą wycenę mojego pobiału miedzi i wyszukali naprawdę dobry skup metali kolorowych w Łomiankach Dolnych.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Będę wracać do korzystania z apki WasteMaster. W ten sposób mogę na bieżąco kontrolować ceny skupu metali kolorowych w Łomiankach Dolnych!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że powstało coś takiego. Dzięki opcji bezpłatnej konsultacji, mogę dzwonić w sprawie cen skupu metali kolorowych w Łomiankach Dolnych i dowiedzieć się wszystkiego!

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat