Sosnowiec - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Sosnowcu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Wiarygodne ceny obowiązujące w skupie metali kolorowych w Sosnowcu

Nieaktualizowane strony www mogą zawierać niepoprawne dane, na taki temat jak ceny skupu metali kolorowych w Sosnowcu. Z uwagi na to zamiast korzystać z wielu witryn, warto wypełnić zaprojektowany przez nas formularz. To darmowe narzędzie, przeznaczone do szybkiej i profesjonalnej wyceny posiadanego złomu w postaci metali kolorowych. Z jego pomocą poznamy cennik skupu metali kolorowych w Sosnowcu, który umożliwia intratne zawarcie transakcji sprzedaży tego odpadu w dowolnie wybranym przez siebie miesiącu kalendarzowym.
Ceny
Cu millbera 33,5 zł netto
Cu III niesort 29,7 zł netto
Cu wiór 29,1 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 21,5 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 19,0 zł netto
Brązy niemagnetyczne 24,5 zł netto
Brązy magnetyczne 24,0 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 8,8 zł netto
Znal poamortyzacja 4,9 zł netto
Znal poprodukcja 10,4 zł netto
Ołów pokablowy czysty 7,4 zł netto
Ołów czysty 7,2 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 8,9 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 5,6 zł netto
Al. Cu chłodnice 15,1 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 9,1 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 9,4 zł netto
Al. Puszki 4,6 zł netto
Warunki współpracy

Jakie są ceny złomu metali kolorowych w Sosnowcu?

Ceny skupu metali kolorowych w Sosnowcu uzależnione są przede wszystkim od tego, o jakim rodzaju odpadu mówimy. Najwyższą cenę uzyskasz za złom miedzi, ponieważ stawki zaczynają się już od kwoty 32 zł za kg. Stawka ta dotyczy miedzi millbera. Inny rodzaj miedzi, który jest również bardzo wysoko płatny to płaskowniki i trakcję. W tym przypadku możesz uzyskać 31 zł za kg i więcej. Natomiast najmniej płatne są przewody miedziane, gdyż cena kształtuje się na poziomie 1 zł za kg. Wśród złomu metali kolorowych popularne są ponadto odpady mosiądzu oraz brązu. Za mosiądz żółty możesz otrzymać 19,50 zł za kg, a brąz 19 zł za kg. Ceny za odpad cynku kształtują się na poziomie 2 zł za kg. Natomiast za ołów w najgorszej sytuacji otrzymasz 0,50 zł za kg. W przypadku aluminium cechą charakterystyczną jest duża rozpiętość cenowa, ponieważ można tutaj liczyć na kwoty od 0,50 zł za kg do nawet 7 zł za kg. Warto śledzić sytuacje, ponieważ stawki dotyczące skupu złomu metali kolorowych podlegają ciągłym zmianom. Przedstawione przez nas ceny w powyższym przykładzie dotyczą okresu styczeń 2022

Ile wynosi dodanie odpadów złomu metali kolorowych w aplikacji WasteMaster?

Dodanie odpadów złomu metali kolorowych w aplikacji WasteMaster nic nie kosztuje, ponieważ jest to usługa nieodpłatna. Dlatego decydując się na to rozwiązanie, nie tylko uzyskasz najlepsze propozycje dotyczące konkretnego odpadu, ale także oszczędzisz cenny czas.

Jakie przedmioty można oddać do skupu złomu metali kolorowych w Sosnowcu?

Organizacje prowadzące skup metali kolorowych w Sosnowcu chętnie przyjmą stare miedziane przewody, a także aluminiowe puszki po napojach. Mogą to być też żaluzje, klamki czy lampy z mosiądzu. Przedsiębiorstwa uwzględniają na tej liście także zlewy ze stali nierdzewnej i nakrętki aluminiowe. W przypadku, gdy pojawią się u Ciebie pewne wątpliwości dotyczące tego, czy określony odpad będzie przyjęty przez firmę, warto skontaktować się z przedstawicielem naszej firmy. Zapewniamy, że konsultant pomoże w rozwiązaniu kłopotu.

Jakie są dostępne metody, jeśli chodzi o realizację usługi odbioru złomu metali kolorowych w Sosnowcu w aplikacji WasteMaster?

Proponujemy bardzo przyjacielski i intuicyjny system dla wszystkich użytkowników. Wynika to z tego, że jest duży podział złomu kolorowego, a my chcieliśmy ułatwić całą procedurę. Co więcej, nasze doświadczenie przyczyniło się do tego, że dla zainteresowanych mamy dwa sposoby zlecania usługi. Po pierwsze możesz nawiązać kontakt z konsultantem telefonicznym. Metodę polecamy przede wszystkim osobom, które nie wiedzą dokładnie jaki rodzaj odpadu posiadają lub do której z dostępnych grup go przypisać. Podczas rozmowy przedstawiciel naszej firmy udzieli potrzebnego wsparcia w identyfikacji odpadu, a także uzupełni wszystkie potrzebne dane. Ważne jest również to, że w imieniu klienta umieści także ogłoszenie w systemie. Dzięki temu można oszczędzić cenny czas. Druga alternatywa polega na umieszczeniu ogłoszenia w aplikacji WasteMaster lub na stronie mamodpad, czyli tej, na której obecnie jesteśmy. W tym przypadku rejestruje się konto, podaje rodzaj odpadu, jego ilość oraz lokalizację i umieszcza odpowiednie ogłoszenie. Następnie, gdy treść zapytania będzie już dostępna w naszej giełdzie, konsultant wykona analizę rynku i wybierze najkorzystniejsze oferty na zagospodarowanie konkretnego odpadu.

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych w Sosnowcu?

Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić, ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na złom metali nieżelaznych oraz stopów metali. Z tego możemy jeszcze wyselekcjonować podkategorie złomu użytkowego. Wśród metali nieżelaznych możemy wymienić aluminium, miedź, cynk oraz ołów. Produkty z brązu i mosiądzu zaliczamy do stopów metali. Co do podkategorii złomu użytkowego, są to przedmioty z metalu, które możemy poddać recyklingowi (jako przykład możemy podać części użytkowe pojazdów).

Czy niezbędna jest akceptacja jednej z ofert przedstawionych w narzędziu WasteMaster?

Nie ma obowiązku składania akceptacji oferty od WasteMaster. Zaprezentowane oferty do niczego Cię nie zobowiązują, dlatego masz w tym względzie pełnią swobodę. W rezultacie porównasz najlepsze oferty, zyskasz cenny czas, a to czy przyjmiesz ofertę będzie zależało od Ciebie. Dlatego jest to bardzo korzystne rozwiązanie.

akie aspekty są istotne w procesie wyboru firmy oferującej odbiór złomu metali kolorowych w Sosnowcu?

Dobry kontrahent zajmujący się odbiorem złomu metali kolorowych powinien przede wszystkim spełniać nasze oczekiwania. Co więcej, ważne znaczenie ma stawka, ale nie należy się kierować tylko tym elementem. Zwróć uwagę również na takie aspekty jak: termin odbioru, opinie o firmie i wiele, wiele więcej. Nasza aplikacja pomoże Ci w tym procesie i co najważniejsze zapewni Ci bezpieczeństwo całej transakcji.

Jakie warunki należy spełnić, jeśli chodzi o niezbędną dokumentację przy skupie złomu i metali kolorowych w Sosnowcu?

Przy procedurze związanej ze sprzedażą złomu metali kolorowych niezbędne są takie same dokumenty, jak w przypadku innych rodzajów złomu. W rezultacie firmy wystawiają Kartę Przekazania Odpadu, czyli w skrócie KPO w systemie BDO. Co więcej, formularz wypisuje się przed wykonaniem samego odbioru. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku osób fizycznych. Osoby należące do tej kategorii muszą pokazać dokument tożsamości. Dodatkowo po sprzedaży odpadu osoba fizyczna otrzymuje Formularz Przekazania Odpadu, czyli FPO. W dokumencie umieszcza się takie informacje jak: adres, imię i nazwisko i rodzaj odebranego odpadu. Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczoną kadrę, dlatego gdy jest to potrzebne może pomóc z wymaganą dokumentacją.

Z jakich faz składa się usługa odbioru złomu metali kolorowych w Sosnowcu?

Po zaprezentowaniu najkorzystniejszych propozycji wybierasz najlepsze rozwiązanie dla siebie, jeśli chodzi o usługę skupu metali kolorowych w Sosnowcu. Później otrzymasz na podany adres mailowy potwierdzenie złożenia zapytania. Ponadto, specjalistyczna organizacją, którą wybierzesz, także uzyska wszelkie informacje na temat zlecenia. O dalsze kwestie związane z procedurą zadba wyznaczony Opiekun Klienta. Ustali on w szczególności termin odbioru i inne ważne sprawy potrzebne do doprowadzenia procedury do satysfakcjonującego końca, na przykład rodzaj pojazdu, który przyjedzie po odpad. Istotne jest to, że tego rodzaju odpady przewożone są samochodami dostawczymi HDS, czyli pojazdami z samo załadunkiem lub kontenerami. Istnieje też możliwość ustawienia kontenera z opcją jego planowanej wymiany w przypadku systematycznego dostarczania dużych ilości odpadu. Zachęcamy także do skontaktowania się z naszą firmą, jeśli nie jesteś przekonany lub przekonana, jaki sposób będzie najlepszy dla Twojej sytuacji.

Jakie są ceny złomu kolorowego w Sosnowcu?

W zależności od posiadanego odpadu ceny skupu metali kolorowych w Sosnowcu może zdecydowanie się różnic. Przykładowo ceny miedzi wahają się od 1 zł za kg kabli do 32 zł za kg miedzi millbera. Inaczej jest w przypadku złomu brązu, gdzie różnica w cenie pomiędzy brązem niemagnetycznym a magnetycznym wynosi czasami 1 zł/kg (20 zł za kg niemagnetycznej do 19 zł za kg magnetycznej). Ceny mosiądzu zaczynają się od 14 zł za kg wiór do nawet 19,50 zł za mosiądz żółty. Odpady złomu aluminium są podzielone na wiele kategorii, w związku z czym istnieje duży przedział cenowy. W tym przypadku możemy uzyskać od 0,50 zł za kg do nawet 7 zł za kg. Wskazane ceny obowiązują na styczeń 2022.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster udało mi się dowiedzieć wszystkiego o cenach skupu metali kolorowych w Sosnowcu. Wiem teraz, gdzie warto utylizować stopy stali chromowanej. Niezmiernie polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem do zutylizowania sporo miedzianego okablowania, ale nie byłem przekonany, czy najbliższy skup metali kolorowych w Sosnowcu jest najtańszą opcją. Skontaktowałem się z WasteMaster i okazało się, że miałem rację. Ale w zamian znaleźli dla mnie dużo korzystniejszą placówkę i to całkiem za darmo!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wydawało mi się, że proces wyszukiwania odpowiedniego skupu metali kolorowych w Sosnowcu będzie trwał wieki. Dlatego użyłem aplikacji i dosłownie w parę godzin już byłem umówiony na przekazania stopów metali!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Fajna rzecz - naprawdę są pomocni w znajdywaniu najkorzystniejszych skupów złomu metali kolorowych!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Kontaktowałam się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, więc nie oczekiwałam zbyt szybkiej reakcji…jednak zostałam pozytywnie zaskoczona! W kilka chwil w odpowiedzi na moje zgłoszenie odesłano mi listę niedrogich skupów złomu metali kolorowych w Sosnowcu. Polecam mocno!

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje
06-05-2022
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych i nieżelaznych powinny zainteresować się tematem skupu złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje. Z pon...

Więcej -->
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat