Rzeszów - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Rzeszowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik złomu metali kolorowych w Polsce

Mało osób ma świadomość tego, że ceny skupu metali kolorowych w Rzeszowie kształtują się bardzo szybko. Ich zmiana jest uzależniona od wielu czynników}uwarunkowana wieloma czynnikami. Może to być zarówno sytuacja geopolityczna, jak i zmiana popytu i podaży na odpady w postaci metali kolorowych. Dlatego też ich sprzedaż powinna być poprzedzona wypełnieniem naszego formularza internetowego. To narzędzie, dzięki któremu można ustalić cennik skupu metali kolorowych w Rzeszowie, bez potrzeby przeszukiwania dziesiątek stron internetowych.
Ceny
Cu millbera 32,3 zł netto
Cu III niesort 29,3 zł netto
Cu wiór 28,7 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 23,2 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 18,7 zł netto
Brązy niemagnetyczne 23,6 zł netto
Brązy magnetyczne 22,6 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 8,9 zł netto
Znal poamortyzacja 4,6 zł netto
Znal poprodukcja 11,2 zł netto
Ołów pokablowy czysty 6,4 zł netto
Ołów czysty 6,2 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 6,4 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 4,6 zł netto
Al. Cu chłodnice 14,7 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 9,1 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 9,2 zł netto
Al. Puszki 5,1 zł netto
Warunki współpracy

Co można oddać na skup złomu metali kolorowych w Rzeszowie?

Skup metali kolorowych w Rzeszowie chętnie przyjmie takie odpady jak miedziane stare kable, aluminiowe puszki po różnego rodzaju napojach, klamki czy lampy z mosiądzu, żaluzje czy nakrętki aluminiowe, zlewy ze stali nierdzewnej. W przypadku gdy nie jesteśmy pewni, czy odpad danego typu można przekazać na skup, warto skontaktować się z naszym konsultantem, który pomoże w rozwiązaniu problemu.

przedstawiają się ceny złomu metali kolorowych w Rzeszowie?

Rodzaj posiadanego odpadu wywiera duży wpływ na ceny skupu metali kolorowych w Rzeszowie. Najlepsza cena dotyczy miedzi. Dla przykładu cena za miedź millbera wynosi 32 zł za kg i więcej. Wysoką stawkę otrzymasz też za inny rodzaj miedzi, a mianowicie płaskowniki i trakcje. W tym przypadku kwoty zaczynają się od kwoty 32 zł za kg. Najmniej korzystnym rozwiązaniem są kable miedziane, ponieważ cena kształtuje się na poziomie 1 zł za kg. Wśród złomu metali kolorowych sporym zainteresowaniem cieszy się też brąz i mosiądz. W pierwszym przypadku możesz zyskać 19 zł za kg, a w drugim 19,50 zł za kg i więcej. Należy także wspomnieć o cynku. Cena za ten odpad osiąga wartość około 2 zł za kg. Z kolei za ołów w najgorszej sytuacji otrzymasz 0,50 zł za kg. W przypadku aluminium jest duża rozpiętość cenowa, ponieważ ceny w tym przypadku zawierają się w zakresie od 0,50 zł za kg do 7 zł za kg. Ceny regularnie się zmieniają, dlatego trzeba obserwować sytuację. Przedstawione przez nas ceny są ze stycznia 2022 roku.

Jak wyglądają ceny złomu kolorowego w Rzeszowie?

Ceny skupu metali kolorowych w Rzeszowie zależnie od posiadanego odpadu mogą prezentować znaczne różnice. Dla przedstawienia sytuacji ceny miedzi mogą wynosić od 1 zł za kg dla kabli miedzianych do 32 zł za kg dla miedzi millbera. W przypadku brązu różnice w cenie są znacznie mniejsze. Ceny brązu niemagnetycznego zaczynają się od 20 zł za kg, a ceny brązu magnetycznego od 19 zł za kg. Kolejnym popularnym typem odpadu jest mosiądz. Stawki dla mosiądzu żółtego zaczynają się od kwoty 19,50 zł za kg, z kolei za wióra można uzyskać 14 zł za kg. Dla odpadów złomu aluminium istnieje wiele kategorii, dlatego wyróżnia się tutaj spory przedział cenowy, od 0,50 zł za kg do 7 zł za kg. Ceny, które przedstawiono powyżej, obowiązują za styczeń 2022 roku.

Czy dodanie odpadów złomu metali kolorowych w aplikacji WM jest płatne?

Dodanie oferty w naszej aplikacji jest zupełnie darmowe. Dodanie odpadu nic Cię nie kosztuje, a dzięki temu uzyskasz wiele ofert naraz, z najlepszymi cenami. W efekcie oszczędzasz swój czas na poszukiwania najlepszego kontrahenta.

Jaki jest podział odpadów przeznaczonych do skupu metali kolorowych w Rzeszowie?

Duże znaczenie, jeśli chodzi o podział metali kolorowych, odgrywają właściwości skupowanych elementów. Odpady dzieli się na złom metali nieżelaznych i stopów metali. Co więcej, w klasyfikacji wyróżnia się jeszcze podkategorię złom użytkowy. Metale nieżelazne to w szczególności aluminium, miedź, cynk i ołów. Natomiast w stopach metali uwzględnia się brąz i mosiądz. Odpady z metalu nadające się do recyklingu należą do grupy złomu użytkowego. Doskonałym przykładem elementów należących do tej grupy są części użytkowe pojazdów.

Jaki rodzaj odpadów nie zostanie odebrany przez skup złomu i metali kolorowych?

Legalny skup złomu dba o to, żeby zakupowane odpady nie pochodziły z kradzieży. Z tego względu, nie zostaną zakupione takie elementy jak fragmenty torów kolejowych i trakcji, elementy infrastruktury komunikacyjnej, znaki drogowe i barierki, oraz monety znajdujące się w obiegu. Skupy również nie przyjmą takich odpadów, nawet jeśli zostały one pozyskane w sposób legalny.

W jaki sposób jest wykonywana usługa odbioru złomu metali kolorowych w Rzeszowie?

Po wybraniu oferty na usługę skupu metali kolorowych w Rzeszowie otrzymasz na adres e-mail potwierdzenie złożenia zamówienia. Jednocześnie firma realizująca usługę otrzyma wszystkie informacje na temat zamówienia. Nasz Opiekun klienta zadba o resztę związanych z samym odbiorem zagadnień. W tym kontekście ustali jego termin oraz inne ważne kwestie jak rodzaj pojazdu. Odpady złomu są przewożone przy pomocy specjalistycznych pojazdów dostawczych (HDS, czyli pojazdów z samo załadunkiem) lub kontenerów. W przypadku regularnego dostarczania dużych ilości odpadu możliwe jest również ustawienie kontenera z opcją jego planowej wymiany. Jeżeli nie jesteś pewny, jaki sposób odbioru będzie najlepszy dla Twojej sytuacji, skontaktuj się z naszą firmą a nasz konsultant, służąc swoim doświadczeniem, postara się pomóc.

Co warto wiedzieć, na temat procedury zlecania usługi odbioru złomu metali kolorowych w Rzeszowie w aplikacji WasteMaster?

Nasz system maksymalnie upraszcza cały proces związany ze zlecaniem usługi odbioru odpadów ze względu na duży podział złomu kolorowego. Nasze doświadczenie na rynku wpływa na to, że umożliwiliśmy dwie możliwości związane z zamawianiem usługi. Pierwsza polega na nawiązaniu kontaktu telefonicznego z konsultantem. Metoda ta jest polecany użytkownikom, którzy nie są pewni, jaki dokładnie typ odpadu posiadają lub do której kategorii go zakwalifikować. Przedstawiciel naszej firmy z pewnością pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości w tym aspekcie. Przede wszystkim udzieli wsparcia, jeśli chodzi o identyfikacje odpadu i uzupełni wszelkie potrzebne dane. Ponadto, umieści również zapytanie w imieniu klienta. Można również skorzystać z możliwości aplikacji WasteMaster lub strony internetowej mamodpad, na której obecnie się znajdujemy. W tym przypadku należy założyć konto, opublikować ogłoszenie przez wskazanie rodzaju odpadu, jego ilości i miejsca odbioru. Gdy ogłoszenie będzie na naszej giełdzie odpadów, przedstawiciel naszej firmy wykona analizę rynku i przedstawi zainteresowanemu najlepsze rozwiązania.

Jakie odpady złomu kolorowego są przyjmowane przez specjalistyczne firmy świadczące takie usługi w Rzeszowie?

W tej kategorii mieszczą się wszystkie rodzaje złomu metali kolorowych w Rzeszowie. Są to między innymi puszki aluminiowe oraz profile i aluminium niesortowane. Na liście tej są też takie rodzaje złomu jak: aluminium energetyczne, miedź, czyli typu millbera, wiór, pobiał, kawałkowa i inne, ołów, mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnica), brąz (niemagnetyczny i magnetyczny), cynk oraz stal kwasowa (kwasówka, wióry, gary). Gdy nie wiesz, czy posiadany przez Ciebie odpad kwalifikuje się, do którejś z wymienionych grup, to zapraszamy do kontaktu z Opiekunem Klienta. Konsultant z pewnością udzieli Ci niezbędnego wsparcia i pomoże znaleźć najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

akie aspekty są istotne w procesie wyboru firmy oferującej odbiór złomu metali kolorowych w Rzeszowie?

Dobry kontrahent zajmujący się odbiorem złomu metali kolorowych powinien przede wszystkim spełniać nasze oczekiwania. Co więcej, ważne znaczenie ma cena, ale nie należy się kierować tylko tym elementem. Uwzględnij również na takie czynniki jak: termin odbioru, opinie o firmie i wiele, wiele więcej. Nasza aplikacja pomoże Ci w tym procesie i co najważniejsze zapewni Ci bezpieczeństwo całej transakcji.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Budowa nowej siedziby firmy sprawiła, że nagromadziliśmy mnóstwo odpadów. Przyznam, że nie miałem pojęcia, gdzie je wywozić. Z pomocą aplikacji szybko znalazłem takie miejsca w okolicy. Jestem przekonany, że otrzymałem najlepsze rekomendacje.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Firma, z którą nawiązałem kontakt przez WM oferuje uczciwą i rzetelną klasyfikację przyjmowanego ode mnie złomu. Dotychczas nie miałem tyle szczęścia. Dlatego polecam każdemu kto szuka nowych firm.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zajmujemy się dostarczaniem złomu do wielu klientów, z całej Polski. Brakowało nam dobrej organizacji pracy przy większej ilości zleceń. Jednak odkąd mamy WasteMaster ten problem zniknął. Już z poziomu aplikacji możemy wszystko zaplanować.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

To niesamowite, ale korzystając z WasteMaster czuję się, jakby aplikacja dokładnie wiedziała, czego potrzebuję.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Gospodarujemy odpady nie t [...]

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje
06-05-2022
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych i nieżelaznych powinny zainteresować się tematem skupu złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje. Z pon...

Więcej -->
Skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje
04-05-2022
Skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje

Klienci indywidualni i firmowi dysponujący sporą ilością odpadów, często poszukują wiedzy z zakresu skup złomu ołowiu od strony praktycznej – najważniejsze informacje, które war...

Więcej -->
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Praktycznie o skupie złomu kablowego
22-04-2022
Praktycznie o skupie złomu kablowego

Poniższy tekst można zakwalifikować do kategorii praktycznie o skupie złomu kablowego. W jego treści można znaleźć wiele przydatnych informacji, traktujących o tym, czym jest zł...

Więcej -->
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium
21-04-2022
Najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium

Osoby zainteresowane sprzedażą metalu o symbolu Al, powinny poznać najważniejsze informacje na temat skupu złomu aluminium. To odpad, który może powstawać, zarówno w zakładach p...

Więcej -->
Skup cynku – wszystko co powinieneś wiedzieć!
20-04-2022
Skup cynku – wszystko co powinieneś wiedzieć!

Osoby zainteresowane sprzedażą metali kolorowych i nieżelaznych często poszukują informacji na temat taki, jak skup cynku- wszystko co powinieneś wiedzieć? Informacje zawarte w ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat