Rzeszów - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Rzeszowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak szybko i skutecznie poznać ceny złomu metali kolorowych w Rzeszowie?

Niewiele osób ma wiedzę na temat tego, jakie ceny skupu metali kolorowych w Rzeszowie, obowiązują obecnie w wyspecjalizowanych jednostkach, przyjmujących te odpady. Należy pamiętać, że cennik skupu metali kolorowych w Rzeszowie kształtuje się dynamicznie i jest on uzależniony od wielu różnych czynników. Do tej kategorii należy aktualna sytuacja geopolityczna, podaż i popyt na wybrany surowiec, a także ilość i jakość tego odpadu. Najszybszym sposobem na poznanie cen skup metali kolorowych jest skorzystanie z naszego formularza, zamieszczonego na stronie internetowej.
Ceny
Cu millbera 37,0 zł netto
Cu III niesort 32,9 zł netto
Cu wiór 31,9 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 24,1 zł netto
Mosiadz chłodnice czyste bez Fe 21,1 zł netto
Brązy niemagnetyczne 26,5 zł netto
Brązy magnetyczne 25,5 zł netto
Cynk (blacha czysta) bez Fe 9,8 zł netto
Znal poamortyzacja 5,3 zł netto
Znal poprodukcja 10,6 zł netto
Ołów pokablowy czysty 7,2 zł netto
Ołów czysty 7,1 zł netto
Stal CrNiMo 18/10/2 9,9 zł netto
Stal CrNiMo 18/9 6,3 zł netto
Al. Cu chłodnice 16,7 zł netto
Profile białe nielakierowane max do 1 m 9,7 zł netto
Al. felgi rozbrojone bez Fe i Pb 9,6 zł netto
Al. Puszki 4,4 zł netto
Warunki współpracy

Co można oddać na skup złomu metali kolorowych w Rzeszowie?

Skup metali kolorowych w Rzeszowie chętnie przyjmie takie odpady jak miedziane stare kable, aluminiowe puszki po różnego rodzaju napojach, klamki czy lampy z mosiądzu, żaluzje czy nakrętki aluminiowe, zlewy ze stali nierdzewnej. W przypadku, gdy nie jesteśmy pewni, czy odpad danego typu można przekazać na skup metali kolorowych w Rzeszowie, warto skontaktować się z naszym konsultantem, który pomoże w rozwiązaniu problemu.

Jak przedstawiają się ceny złomu metali kolorowych w Rzeszowie?

Rodzaj posiadanego odpadu wywiera duży wpływ na ceny skupu metali kolorowych w Rzeszowie. Najlepsza cena dotyczy miedzi. Dla przykładu cena za miedź millbera wynosi 32 zł za kg i więcej. Wysoką stawkę otrzymasz też za inny rodzaj miedzi, a mianowicie płaskowniki i trakcje. W tym przypadku kwoty zaczynają się od kwoty 32 zł za kg. Najmniej korzystnym rozwiązaniem są kable miedziane, ponieważ cena kształtuje się na poziomie 1 zł za kg. Wśród złomu metali kolorowych sporym zainteresowaniem cieszy się też brąz i mosiądz. W pierwszym przypadku możesz zyskać 19 zł za kg, a w drugim 19,50 zł za kg i więcej. Należy także wspomnieć o cynku. Cena za ten odpad osiąga wartość około 2 zł za kg. Z kolei za ołów w najgorszej sytuacji otrzymasz 0,50 zł za kg. W przypadku aluminium jest duża rozpiętość cenowa, ponieważ ceny w tym przypadku zawierają się w zakresie od 0,50 zł za kg do 7 zł za kg. Ceny skupu metali kolorowych w Rzeszowie regularnie się zmieniają, dlatego trzeba obserwować sytuację. Przedstawione przez nas ceny są ze stycznia 2022 roku. Jeżeli chcesz poznać aktualne stawki, wystarczy, że zajrzysz do naszego cennika u góry strony. Zapewniamy, że jest on bardzo często sprawdzany i odświeżany, dzięki temu masz pewność zawsze aktualnych cen skupu metali kolorowych w Rzeszowie.

Co wpływa na ceny złomu kolorowego w Rzeszowie?

Na ceny skupu metali kolorowych w Rzeszowie ma wpływ wiele czynników. Nie każdy posiadający odpad tego rodzaju zdaje sobie z tego sprawę. Co najbardziej oddziałuje na stawki na skupach metali kolorowych w Rzeszowie? Przede wszystkim zmiany na giełdzie metali w Londynie. Oprócz tego wpływ ma także aktualny kurs złotówki, dolara czy euro, gdyż wartości są przeliczane właśnie między innymi w tych środkach płatniczych. Co jeszcze? Dla przykładu indywidualne polityki cenowe poszczególnych skupów złomu metali kolorowych w Rzeszowie oraz bieżąca sytuacja ekonomiczna w kraju i na świecie. Nie bez wpływu na ceny pozostaje popyt na tego typu odpady.

Czy dodanie odpadów złomu metali kolorowych w aplikacji WM jest płatne?

Dodanie oferty skupu złomu metali kolorowych w Rzeszowie w naszej aplikacji jest zupełnie darmowe. Dodanie odpadu nic Cię nie kosztuje, a dzięki temu uzyskasz wiele ofert naraz, z najlepszymi cenami. W efekcie oszczędzasz swój czas na poszukiwania najlepszego kontrahenta do zrealizowania usługi skupu złomu kolorowego w Rzeszowie.

Jaki jest podział odpadów przeznaczonych do skupu metali kolorowych w Rzeszowie?

Duże znaczenie, jeśli chodzi o podział metali kolorowych, odgrywają właściwości skupowanych elementów. Odpady dzieli się na złom metali nieżelaznych i stopów metali. Co więcej, w klasyfikacji wyróżnia się jeszcze podkategorię złom użytkowy. Metale nieżelazne to w szczególności aluminium, miedź, cynk i ołów. Natomiast w stopach metali uwzględnia się brąz i mosiądz. Odpady z metalu nadające się do recyklingu należą do grupy złomu użytkowego. Doskonałym przykładem elementów należących do tej grupy są części użytkowe pojazdów.

Jaki rodzaj odpadów nie zostanie odebrany przez skup złomu i metali kolorowych?

Legalny skup złomu kolorowego w Rzeszowie dba o to, żeby kupowane odpady nie pochodziły z kradzieży. Z tego względu nie zostaną zakupione takie elementy jak fragmenty torów kolejowych i trakcji, elementy infrastruktury komunikacyjnej, znaki drogowe i barierki, oraz monety znajdujące się w obiegu. Skupy złomu kolorowego w Rzeszowie nie przyjmą takich odpadów, nawet jeśli zostały one pozyskane w sposób legalny.

W jaki sposób jest wykonywana usługa odbioru złomu metali kolorowych w Rzeszowie?

Po wybraniu oferty na usługę skupu metali kolorowych w Rzeszowie otrzymasz na adres e-mail potwierdzenie złożenia zamówienia. Jednocześnie firma realizująca usługę otrzyma wszystkie informacje na temat zamówienia. Nasz Opiekun klienta zadba o resztę zagadnień związanych z samym odbiorem. W tym kontekście ustali jego termin oraz inne ważne kwestie jak rodzaj pojazdu. Odpady złomu są przewożone przy pomocy specjalistycznych pojazdów dostawczych (HDS, czyli pojazdów z samo załadunkiem) lub kontenerów. W przypadku regularnego dostarczania dużych ilości odpadu możliwe jest również ustawienie kontenera z opcją jego planowej wymiany. Jeżeli nie jesteś pewny, jaki sposób odbioru będzie najlepszy dla Twojej sytuacji, skontaktuj się z naszą firmą a nasz konsultant, służąc swoim doświadczeniem, postara się pomóc w sprawie skupu złomu kolorowego w Rzeszowie.

Co warto wiedzieć na temat procedury zlecania usługi odbioru złomu metali kolorowych w Rzeszowie w aplikacji WasteMaster?

Nasz system maksymalnie upraszcza cały proces związany ze zlecaniem usługi odbioru odpadów ze względu na duży podział złomu kolorowego. Nasze doświadczenie na rynku wpływa na to, że umożliwiliśmy dwie możliwości związane z zamawianiem usługi skupu złomu kolorowego w Rzeszowie. Pierwsza polega na nawiązaniu kontaktu telefonicznego z konsultantem. Metoda ta jest polecany użytkownikom, którzy nie są pewni, jaki dokładnie typ odpadu posiadają lub do której kategorii go zakwalifikować. Przedstawiciel naszej firmy z pewnością pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości w tym aspekcie. Przede wszystkim udzieli wsparcia, jeśli chodzi o identyfikacje odpadu i uzupełni wszelkie potrzebne dane. Ponadto, umieści również zapytanie w imieniu klienta. Można również skorzystać z możliwości aplikacji WasteMaster lub strony internetowej mamodpad, na której obecnie się znajdujemy. W tym przypadku należy założyć konto, opublikować ogłoszenie przez wskazanie rodzaju odpadu, jego ilości i miejsca odbioru. Gdy ogłoszenie będzie na naszej giełdzie odpadów, przedstawiciel naszej firmy wykona analizę rynku i przedstawi zainteresowanemu najlepsze rozwiązania.

Jakie odpady złomu kolorowego są przyjmowane przez specjalistyczne firmy świadczące takie usługi w Rzeszowie?

W tej kategorii mieszczą się wszystkie rodzaje złomu metali kolorowych w Rzeszowie. Są to między innymi puszki aluminiowe oraz profile i aluminium niesortowane. Na liście tej są też takie rodzaje złomu jak: aluminium energetyczne, miedź, czyli typu millbera, wiór, pobiał, kawałkowa i inne, ołów, mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnica), brąz (niemagnetyczny i magnetyczny), cynk oraz stal kwasowa (kwasówka, wióry, gary). Gdy nie wiesz, czy posiadany przez Ciebie odpad kwalifikuje się, do którejś z wymienionych grup, to zapraszamy do kontaktu z Opiekunem Klienta. Konsultant z pewnością udzieli Ci niezbędnego wsparcia i pomoże znaleźć najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Jakie aspekty są istotne w procesie wyboru firmy oferującej odbiór złomu metali kolorowych w Rzeszowie?

Dobry kontrahent zajmujący się odbiorem złomu metali kolorowych powinien przede wszystkim spełniać nasze oczekiwania. Co więcej, ważne znaczenie ma cena, ale nie należy się kierować tylko tym elementem. Uwzględnij również na takie czynniki jak: termin odbioru, opinie o firmie i wiele, wiele więcej. Nasza aplikacja pomoże Ci w tym procesie i co najważniejsze zapewni Ci bezpieczeństwo całej transakcji.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Rzetelna usługa - wywiązali się ze swoich zobowiązań, włącznie z wyszukaniem dla mnie najtańszego skupu metali kolorowych w Rzeszowie.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że skorzystałem z WasteMaster - naprawdę ułatwili mi proces realizacji wywozu miedzianych rur do skupu metali kolorowych w Rzeszowie. Polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Solidna usługa, zapewniają darmową konsultację, a także dysponują bieżącymi informacjami o skupach metali kolorowych w okolicy:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że miałam szansę skorzystać z tych usług, są naprawdę pomocne i dzięki nim oszczędziłam dużo czasu, który normalnie zmarnowałabym na szukanie skupu złomu kolorowego w Rzeszowie.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto wypróbować ich usługi! Są za darmo, ale oferują naprawdę wiele - nie da się zawieść:)

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon