Rzeszów - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Rzeszowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!
Co można oddać na skup złomu metali kolorowych w Rzeszowie?
Skup metali kolorowych w Rzeszowie chętnie przyjmie takie odpady jak miedziane stare kable, aluminiowe puszki po różnego rodzaju napojach, klamki czy lampy z mosiądzu, żaluzje czy nakrętki aluminiowe, zlewy ze stali nierdzewnej. W przypadku gdy nie jesteśmy pewni, czy odpad danego typu można przekazać na skup, warto skontaktować się z naszym konsultantem, który pomoże w rozwiązaniu problemu.
przedstawiają się ceny złomu metali kolorowych w Rzeszowie?
Rodzaj posiadanego odpadu wywiera duży wpływ na ceny skupu metali kolorowych w Rzeszowie. Najlepsza cena dotyczy miedzi. Dla przykładu cena za miedź millbera wynosi 32 zł za kg i więcej. Wysoką stawkę otrzymasz też za inny rodzaj miedzi, a mianowicie płaskowniki i trakcje. W tym przypadku kwoty zaczynają się od kwoty 32 zł za kg. Najmniej korzystnym rozwiązaniem są kable miedziane, ponieważ cena kształtuje się na poziomie 1 zł za kg. Wśród złomu metali kolorowych sporym zainteresowaniem cieszy się też brąz i mosiądz. W pierwszym przypadku możesz zyskać 19 zł za kg, a w drugim 19,50 zł za kg i więcej. Należy także wspomnieć o cynku. Cena za ten odpad osiąga wartość około 2 zł za kg. Z kolei za ołów w najgorszej sytuacji otrzymasz 0,50 zł za kg. W przypadku aluminium jest duża rozpiętość cenowa, ponieważ ceny w tym przypadku zawierają się w zakresie od 0,50 zł za kg do 7 zł za kg. Ceny regularnie się zmieniają, dlatego trzeba obserwować sytuację. Przedstawione przez nas ceny są ze stycznia 2022 roku.
Jak wyglądają ceny złomu kolorowego w Rzeszowie?
Ceny skupu metali kolorowych w Rzeszowie zależnie od posiadanego odpadu mogą prezentować znaczne różnice. Dla przedstawienia sytuacji ceny miedzi mogą wynosić od 1 zł za kg dla kabli miedzianych do 32 zł za kg dla miedzi millbera. W przypadku brązu różnice w cenie są znacznie mniejsze. Ceny brązu niemagnetycznego zaczynają się od 20 zł za kg, a ceny brązu magnetycznego od 19 zł za kg. Kolejnym popularnym typem odpadu jest mosiądz. Stawki dla mosiądzu żółtego zaczynają się od kwoty 19,50 zł za kg, z kolei za wióra można uzyskać 14 zł za kg. Dla odpadów złomu aluminium istnieje wiele kategorii, dlatego wyróżnia się tutaj spory przedział cenowy, od 0,50 zł za kg do 7 zł za kg. Ceny, które przedstawiono powyżej, obowiązują za styczeń 2022 roku.
Czy dodanie odpadów złomu metali kolorowych w aplikacji WM jest płatne?
Dodanie oferty w naszej aplikacji jest zupełnie darmowe. Dodanie odpadu nic Cię nie kosztuje, a dzięki temu uzyskasz wiele ofert naraz, z najlepszymi cenami. W efekcie oszczędzasz swój czas na poszukiwania najlepszego kontrahenta.
Jaki jest podział odpadów przeznaczonych do skupu metali kolorowych w Rzeszowie?
Duże znaczenie, jeśli chodzi o podział metali kolorowych, odgrywają właściwości skupowanych elementów. Odpady dzieli się na złom metali nieżelaznych i stopów metali. Co więcej, w klasyfikacji wyróżnia się jeszcze podkategorię złom użytkowy. Metale nieżelazne to w szczególności aluminium, miedź, cynk i ołów. Natomiast w stopach metali uwzględnia się brąz i mosiądz. Odpady z metalu nadające się do recyklingu należą do grupy złomu użytkowego. Doskonałym przykładem elementów należących do tej grupy są części użytkowe pojazdów.
Jaki rodzaj odpadów nie zostanie odebrany przez skup złomu i metali kolorowych?
Legalny skup złomu dba o to, żeby zakupowane odpady nie pochodziły z kradzieży. Z tego względu, nie zostaną zakupione takie elementy jak fragmenty torów kolejowych i trakcji, elementy infrastruktury komunikacyjnej, znaki drogowe i barierki, oraz monety znajdujące się w obiegu. Skupy również nie przyjmą takich odpadów, nawet jeśli zostały one pozyskane w sposób legalny.
W jaki sposób jest wykonywana usługa odbioru złomu metali kolorowych w Rzeszowie?
Po wybraniu oferty na usługę skupu metali kolorowych w Rzeszowie otrzymasz na adres e-mail potwierdzenie złożenia zamówienia. Jednocześnie firma realizująca usługę otrzyma wszystkie informacje na temat zamówienia. Nasz Opiekun klienta zadba o resztę związanych z samym odbiorem zagadnień. W tym kontekście ustali jego termin oraz inne ważne kwestie jak rodzaj pojazdu. Odpady złomu są przewożone przy pomocy specjalistycznych pojazdów dostawczych (HDS, czyli pojazdów z samo załadunkiem) lub kontenerów. W przypadku regularnego dostarczania dużych ilości odpadu możliwe jest również ustawienie kontenera z opcją jego planowej wymiany. Jeżeli nie jesteś pewny, jaki sposób odbioru będzie najlepszy dla Twojej sytuacji, skontaktuj się z naszą firmą a nasz konsultant, służąc swoim doświadczeniem, postara się pomóc.
Co warto wiedzieć, na temat procedury zlecania usługi odbioru złomu metali kolorowych w Rzeszowie w aplikacji WasteMaster?
Nasz system maksymalnie upraszcza cały proces związany ze zlecaniem usługi odbioru odpadów ze względu na duży podział złomu kolorowego. Nasze doświadczenie na rynku wpływa na to, że umożliwiliśmy dwie możliwości związane z zamawianiem usługi. Pierwsza polega na nawiązaniu kontaktu telefonicznego z konsultantem. Metoda ta jest polecany użytkownikom, którzy nie są pewni, jaki dokładnie typ odpadu posiadają lub do której kategorii go zakwalifikować. Przedstawiciel naszej firmy z pewnością pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości w tym aspekcie. Przede wszystkim udzieli wsparcia, jeśli chodzi o identyfikacje odpadu i uzupełni wszelkie potrzebne dane. Ponadto, umieści również zapytanie w imieniu klienta. Można również skorzystać z możliwości aplikacji WasteMaster lub strony internetowej mamodpad, na której obecnie się znajdujemy. W tym przypadku należy założyć konto, opublikować ogłoszenie przez wskazanie rodzaju odpadu, jego ilości i miejsca odbioru. Gdy ogłoszenie będzie na naszej giełdzie odpadów, przedstawiciel naszej firmy wykona analizę rynku i przedstawi zainteresowanemu najlepsze rozwiązania.
Jakie odpady złomu kolorowego są przyjmowane przez specjalistyczne firmy świadczące takie usługi w Rzeszowie?
W tej kategorii mieszczą się wszystkie rodzaje złomu metali kolorowych w Rzeszowie. Są to między innymi puszki aluminiowe oraz profile i aluminium niesortowane. Na liście tej są też takie rodzaje złomu jak: aluminium energetyczne, miedź, czyli typu millbera, wiór, pobiał, kawałkowa i inne, ołów, mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnica), brąz (niemagnetyczny i magnetyczny), cynk oraz stal kwasowa (kwasówka, wióry, gary). Gdy nie wiesz, czy posiadany przez Ciebie odpad kwalifikuje się, do którejś z wymienionych grup, to zapraszamy do kontaktu z Opiekunem Klienta. Konsultant z pewnością udzieli Ci niezbędnego wsparcia i pomoże znaleźć najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.
akie aspekty są istotne w procesie wyboru firmy oferującej odbiór złomu metali kolorowych w Rzeszowie?
Dobry kontrahent zajmujący się odbiorem złomu metali kolorowych powinien przede wszystkim spełniać nasze oczekiwania. Co więcej, ważne znaczenie ma cena, ale nie należy się kierować tylko tym elementem. Uwzględnij również na takie czynniki jak: termin odbioru, opinie o firmie i wiele, wiele więcej. Nasza aplikacja pomoże Ci w tym procesie i co najważniejsze zapewni Ci bezpieczeństwo całej transakcji.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Budowa nowej siedziby firmy sprawiła, że nagromadziliśmy mnóstwo odpadów. Przyznam, że nie miałem pojęcia, gdzie je wywozić. Z pomocą aplikacji szybko znalazłem takie miejsca w okolicy. Jestem przekonany, że otrzymałem najlepsze rekomendacje.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Firma, z którą nawiązałem kontakt przez WM oferuje uczciwą i rzetelną klasyfikację przyjmowanego ode mnie złomu. Dotychczas nie miałem tyle szczęścia. Dlatego polecam każdemu kto szuka nowych firm.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zajmujemy się dostarczaniem złomu do wielu klientów, z całej Polski. Brakowało nam dobrej organizacji pracy przy większej ilości zleceń. Jednak odkąd mamy WasteMaster ten problem zniknął. Już z poziomu aplikacji możemy wszystko zaplanować.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

To niesamowite, ale korzystając z WasteMaster czuję się, jakby aplikacja dokładnie wiedziała, czego potrzebuję.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Gospodarujemy odpady nie t [...]

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?
01-07-2022
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?

Osoby gromadzące wyeksploatowane lodówki, mikrofalówki bądź też inne urządzenia elektryczne, zastanawiają się, gdzie oddać zużyty sprzęt AGD? Odpowiedź na to pytanie nie jest tr...

Więcej -->
Gdzie oddać makulaturę?
20-06-2022
Gdzie oddać makulaturę?

Według danych statystycznych makulatura stanowi nawet 1/3 wytwarzanych na co dzień „śmieci”. Nie dziwi zatem fakt, że skup makulatury to bardzo potrzebny element gospodarki cyrk...

Więcej -->
Gdzie oddać opony?
15-06-2022
Gdzie oddać opony?

Każdy przedsiębiorca, którego działalność wiąże się z produkcją lub wymianą ogumienia, zastanawia się gdzie oddać opony i odpady gumowe. Pytanie to wiąże się przede wszystkim ze...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat