Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Mysiadle

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Wywóz odpadów do skupu złomu metali kolorowych w Mysiadle - co jeszcze musisz wiedzieć?

W momencie, kiedy wybierzesz usługę konkretnego skupu złomu kolorowego w Mysiadle nie kończy się nasza pomoc! Opiekun Klienta przydzielony do Twojego zlecenia, ustala termin realizacji usługi oraz zamyka Twoje ogłoszenie w aplikacji. Data jest oczywiście ustalana w zgodzie z dyspozycyjnością skupu i Twoimi preferencjami. To, jaką ilość złomu posiadasz będzie determinowało rodzaj transportu do skupu złomu kolorowego w Mysiadle. Czasami przyda się bardziej pojaz typu HDS, a czasem kilka kontenerów. Jednak to już nie Twoje zmartwienie - eksperci WasteMaster w porozumieniu ze skupem wszystko zrealizują.

Ile zapłacisz za usługi WasteMaster?

Usługi WasteMaster są całkowicie darmowe. Naszym celem jest zadowolenie klienta i użytkownika aplikacji. Bezpłatne usługi mają na celu zachęcenie do korzystania z WasteMaster i tym samym usprawniania swojej gospodarki odpadowej. Więc Opiekun Klienta, wycena złomu, korzystanie z aplikacji etc. - jest kompletnie za darmo. Znajdź z nami najlepszy skup złomu metali kolorowych w Mysiadle i nie przejmuj się odpadami!

Rodzaje złomu, które zabieramy

Ogólnie dzielimy złom na nieżelazny, użytkowy i stopy metali. Mimo to, zorganizujemy odbiór wszystkich rodzajów metali. Skupy złomu metali kolorowych w Mysiadle, z którymi współpracujemy wezmą od Ciebie m.in.: puszki aluminiowe, niesortowane aluminium, każdy rodzaj miedzi, mosiądz, brąz magnetyczny, niemagnetyczny, cynk, stal kwasową czy ołów. Nawet jeśli Twój rodzaj nie został wyżej wymieniony, nie martw się - skupy złomu metali kolorowych w Mysiadle przyjmą naprawdę najróżniejsze surowce - tylko muszą być posegregowane!

Przygotowanie złomu – jak najlepiej to zrobić?

Musisz mieć świadomość, że jeśli przekazujesz swoje odpady do skupu złomu kolorowego w Mysiadle to muszą być one właściwie przygotowane. Jeżeli ładunek będzie stanowił zagrożenie dla ekipy wywożące złom – może on nie zostać odebrany. Bardzo istotne jest zabezpieczenie pozostałości i ewentualne pocięcie go na mniejsze i łatwiejsze w transporcie elementy. Można również wspomnieć o tym, że segregacja złomu kolorowego jest bardzo ważna. Nie mogą być one za bardzo zanieczyszczone oraz nie mogą zawierać elementów niemetalowych, których skupy metali kolorowych w Mysiadle nie przerobią.

Jakie formalności musisz spełnić, żeby wywieźć legalnie swój złom?

Jeśli jesteś właścicielem firmy lub rolnikiem posiadającym do 75 ha ziemi – jestem prawnie zobligowany do prowadzenia ewidencji odpadowej w BDO. W związku z tym musisz regularnie zdawać sprawozdanie z tego, ile złomu wytworzyłeś oraz władze muszą uzyskać zapewnienie ze skupów, że Twoje śmieci zostały prawidłowo przerobione. Dodatkowo każdy musi wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która w razie kontroli będzie stanowiła druk, potwierdzający legalność Twojej gospodarki odpadowej. Przed samym przekazaniem złomu, przedstawicielowi skupu złomu kolorowego w Mysiadle musisz zwrócić KPO (osoby prywatne muszą pokazać jedynie dowód tożsamości). Karta Przekazania Odpadu musi zawierać dane Twoje i na temat Twojego złomu, Twojego przedsiębiorstwa oraz dane pojazdu, który zabiera ładunek. Ten druk ma z kolei zapewnić legalny przewóz śmieci do skupów. Jako osoba fizyczna otrzymasz od firmy wywożącej pozostałości do skupu złomu kolorowego w Mysiadle FPO. Formularz Przekazania Odpadu zawierający informacje na temat przekazanych metali i dowód całej transakcji.

Ceny skupu metali kolorowych w Mysiadle - co je kształtuje?

Na ostateczny kształt cen skupu metali kolorowych w Mysiadle wpływa sporo czynników. To, skąd ekipa transportowa będzie musiała złom odebrać, ile go jest, jakiego jest rodzaju, czy jest zanieczyszczony oraz jak wygląda obecnie popyt na ten surowiec. Szczegółowe dane znajdziesz tutaj: https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Aby pokazać zróżnicowanie cen metali w skupach złomu kolorowego w Mysiadle, podamy parę przykładów, gdzie to rodzaj surowca dyktuje cenę. Przykładem może być najbardziej pożądana miedź milbera, za którą zapłacimy 35 zł/kg albo mosiądz poprodukcyjny typu M-63 za 26 zł/kg. Opozycyjnie można zestawić te materiały z odważnikami z ołowiu za 70 gr/kg lub też złomem stali chromowanej za 1,2 zł/kg. Różnice widać na pierwszy rzut oka, jednak nie musisz być znawcą rynku, aby *3*zrealizować|zorganizować#*# odbiór i utylizację złomu - pozwól, że nasi wykwalifikowani specjaliści zajmą się wyceną Twoich odpadów!

W jaki sposób najlepiej zorganizować odbiór odpadu i wywóz do skupu metali kolorowych w Mysiadle?

Nieważne czy posiadasz przedsiębiorstwo, czy jesteś osobą fizyczną, z pewnością stanąłeś kiedyś twarzą w twarz z problemem utylizacji złomu. Jest to dość problematyczny rodzaj odpadów, ze względu na swój gabaryt - nie da się go składować zbyt długo i najczęściej trudno jest go przetransportować do skupu bez niczyjej pomocy. Warto jednak zaznaczyć, że każdy ma obowiązek wywozu tego rodzaju pozostałości do skupu metali kolorowych w Mysiadle. Jest to podyktowane względami ekologicznymi i prawnymi. Ponadto, pamiętaj o tym, że złom to bardzo wartościowy odpad (w zależności od składu), więc zwyczajnie opłaca się oddawać go do skupu metali kolorowych w Mysiadle. Jak znaleźć najkorzystniejszy z nich? Czytaj dalej, a z pewnością uzyskasz najważniejsze informacje!

Odbiór i wywóz do skupu złomu kolorowego w Mysiadle - jak zamówić taką usługę?

WasteMaster to użyteczne narzędzie do organizacji wywozu metali do skupu złomu metali kolorowych w Mysiadle. Z nami możesz zamówić tę usługę na dwa sposoby. Możesz znaleźć na naszej stronie numer telefonu (w interesującej Cię usłudze) i zadzwonić do konsultanta. Podaj mu najważniejsze informacje o swoim odpadzie i wyraź swoje preferencje. Opiekun w Twoim imieniu doda ogłoszenie w aplikacji i udostępni Ci wycenę odpadu wraz z listą ciekawych ofert. Ty musisz jedynie wybrać właściwy skup metali kolorowych w Mysiadle - masz kompletną dowolność! Jeżeli nie potrzebujesz porozmawiać z konsultantem, możesz samodzielnie dodać ogłoszenie. Zrób zdjęcie, opisz złom, wybierz województwo - i tyle! Twój Opiekun Klienta będzie do Ciebie kierował najlepsze oferty od skupów. Pamiętaj, że niezależnie od tego, który wariant wybierzesz - nie jesteś sam, a Twoja ingerencja i zaangażowanie w cały proces mają być jak najbardziej ograniczone dla Twojej wygody.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Chciałem upewnić się, co do typu odpadu miedzianego, który wytwarza moja fabryka. Po krótkiej rozmowie wiedziałem już wszystko, a także znaleziono dla mnie kilka skupów metali kolorowych w Mysiadle. Polecam gorąco!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znajomy zachwalał mi WasteMaster i jestem naprawdę z tego zadowolona! W parę chwil zamieścili moje ogłoszenie w aplikacji i dzięki temu znalazłam szybko i wygodnie skup złomu metali kolorowych w Mysiadle.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że istnieją takie usługi, dzięki temu nie muszę poświęcać czasu na szukanie skupu złomu metali kolorowych w Mysiadle. WasteMaster zrobi to za mnie i to za darmo!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Kontaktowałam się za pomocą formularza zgłoszeniowego, więc nie oczekiwałam zbyt szybkiej reakcji…jednak zostałam mile zaskoczona! W kilka chwil w odpowiedzi na moje zgłoszenie odesłano mi listę korzystnych skupów złomu metali kolorowych w Mysiadle. Polecam cieplutko!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Polecam serdecznie - nic nie zapłaciłam, a otrzymałam naprawdę porządną obsługę. Nie sądziłam, że tak szybko uda mi się zrealizować transport aluminium do skupu metali kolorowych w Mysiadle.

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon